hans500

Pokračování překonávající své předchůdce, tentokrát zcela na vážno, s propracovanou zápletkou a s drsnou akcí. Poctivý thriller, kterému nechybí silná atmosféra, napínavost. A nad Jackieho kaskadérskými kousky zůstává, při uvědomění si jeho tehdejšího věku, rozum stát. Zaslouženě plné hodnocení a excelentní vyvrcholené série. ()

cocrHeLL

Za mě dobrý. Seriózní Jackieho krimi akce plná nejen kvalitní akce, ale i nějakého toho dojemnějšího, hlubšího podkladu. ()

haushinkaa

Nemůžu si pomoct, ale takové filmy mám ráda. Nikdy mě nepřestane fascinovat bojové umění a po takových skvělých akčňárnách si vždycky slibuju, že jednou se něco podobného naučím. Je úžasné, jak dokážou využít své okolí, ať už to jsou jakékoliv předměty jako zbraně nebo zdi k odrazu. A navíc se zde opět vyskytl padouch, kterého jsem si nemohla neoblíbit - sadista s tváří andílka, který za to vlastně ani nemůže, protože to z něj udělal jeho otec. ()

DivX

Mě osobně se film vůbec nelíbil. Žádná pořádná akce a slabý výkon Chana, který polovinu filmu probrečí a druhou polovinu proběhá zmateně po městě. Když na konci jely titulky, vůbec jsem nevěděl co jsi mám myslet. Jackie Chan by měl raději zůstat u akčních komedií a neplést se do cesty těmto dramatům či kriminálním filmům. 40% (DĚJ *** AKCE ** DRAMA *** KRIMI *** HERCI ***) IMDb.com: 6,8/10 ()

ivan_drago

Jackie má tu akci neuvěřitelně vychytanou a precizně naplánovanou, odměnou mu budiž to co vidíme na plátně... Film kupodivu neruší ani ty srdceryvné scény... A závěrečné titulky se scénami z natáčení jsou už u jeho filmů slušnost... ()

TO

No chtělo by to ještě trochu doladit, některé scény mi trošku nesedli, aby to byl úplně dokonalý akční thriller. Ale na druhou stranu je tam množstvím originálních vychytávek na které hned tak nezapomenu. Celkově jde o nadprůměrný akční nářez s dobře promyšleným a chvílemi s celkem překvapujícím příběhem přiměřeně komplikovaným, skvěle natočený s dopadem na city. Nervák. ()

ywo666

Slabé 4. Bitky tu až také husté nie sú. Vtipné pasáže neboli až tak vtipné. Ľúbostné pasáže boli úplne hrozné. Ale je to akčná jazda občas so slušnými emóciami. Záver mohol byť hustejší. Wu a Chan mohli mať poriadnu bitku. Čosi mi na filme vadilo ale 70% si to nejak u mňa ukoristí. ()

JohnSmith

Pěkný akční film. Velice mě překvapil a potěšil Chan, který se tentokrát vůbec nesnaží o komika a je vážný. To se mi líbí, i když je pravda, že to k němu dvakrát nesedí. Akce pěkná, souboje výborné a celkem i dobrá zápletka. ()

MI-380

Konečně rovnováha. Hongkongská směs akce, sentimentu, násilí, humoru, prostředí i napětí je pro mne poprvé přesně namíchaná. 75%. ()

m.a.t.o.

Neviem čím to je, ale s Jackieho hongkonskými filmami mám problém. S New Police Story obzvlášť. Videl som ju 3x, no nikdy nedopozeral do konca, hoci som veľmi chcel. Film má vážny tón, čo samo o sebe na Jackieho Chana nesedí, obzvlášť, keď Jackie aj vo vážne tváriacom sa filme hrá ako v komédii. Ono to síce nejaké tie "odľahčovacie" prvky má (scéna odkazujúca na Drunken Mastera), ale zase to nepasuje do celkového vážne tváriaceho sa konceptu. 40 % ()

Fony

Jackie Chan je fajn, Hong Kongské akční filmy jsou fajn, ale tenhle film fajn rozhodně není. Spíše naopak. Je jasné, že u akčních filmů není propracovaný scénář to nejdůležitější a je třeba očekávat trochu toho klišé či patetických proslovů. Jenže co si pro nás scénárista připravil tady, to už je vážně moc! Herci melou od začátku do konce neskutečné bláboly, které budí nechtěný úsměv nebo údiv. Navíc filmu chybí jakýkoli nadhled. Snaží se působit strašně vážně a dramaticky, což se mu pochopitelně s příšerným scénářem téměř vůbec nedaří. Ani ta akce s Jackiem Chanem není kdovíjak skvělá. Nejhorší Jackieho film, který jsem viděl. ()

BuryGol

Jackie Chan zase jednou jako polda a proti němu parta milionářskejch harantů. Ale pozor, tentokrát tady humoru moc nenajdete. Zato si tvůrci hodně vyhráli se záběrama, efektama, bitkama a vůbec vším. Celkově je to dobře natočený, v čínštině, se zajímavejma hercema a kamerou. Jak to dopadne je jasný hned, ale to asi u každýho Chanova filmu. Je to za solidní 4 hvězdy. Snad bych jen vytknul ty občasný anglický věty v rozhovoru, páč to bylo úplně mimo mísu. A taky pokud jedno z těch zlejch dětiček byl syn vrchního policajta, proč ho nesebrali hned? Ale v tomhle typu filmů se s logikou moc nepočítá, to je taky fakt. Jinak bitka v Legáriu je naprosto úžasná. ()

solskjaer

Hollywoodského Chana nemám rád, toho HongKongského obdivuji. Možná nejlepší Chanův film za posledních 10 let jeho tvorby. Skvělá akční podívaná s velmi dobrými herci (a to nemyslím jen Chana), se zajímavou zápletkou a v neposlední řadě s notnou dávkou dobrého humoru. Sice film oplývá řadou mušek (stále jedoucí bus, Chan pronásledující zločince na laně místo aby ho přeřízl apod.), které by chtělo vychytat, ale i tak je film parádní. Jak jsem psal na začátku, Chanovi strašně prospělo, že se konečně odlepil z Hollywoodu a zahrál si také doma. I když už to také není co bývalo, a film se hemží stejnými reklamními útoky jak tomu bývá u filmů za oceánem (jsem rád, že jsem se konečně dozvěděl že Chan používá výhradně Nokiu a že vyhledává Lego aby mohl pořádně nakopat mladejm frajerům ). Konec mi přišel na můj vkus moc přeslazenej a moc "happy", ale dá se to odpustit, ovšem citelné zvolnění tempa ke konci příběhu, jen těžko vstřebávám. Možná ten důraz ke konci filmu mohl být minimálně dvojnásobný, neboť pak mi přijde hrozně nepřiměřená ta začáteční gradace a konečná satisfakce. I tak ale jde o hodně nabouchaný film a moc se mi líbil a určitě si ho pustím ještě několikrát, abych se nabažil těch pavoučích kopů Jackieho Chana. ()

sedm.1

Pro mne snad první sestkání s čistě vážně míněnou polohou "kung-fu kašpárka" Jackieho Chana,a světe div se,nedopadlo to vůbec špatně.Je už zbytečné zmiňovat se o tom,že předchozí tři Police Story byly absolutně o něčem jiném,prostě klasické krimi/komediální taškařice výborného Chana,v New Police Story se však nebylo smát čemu ani na vteřinu.Čistě dramatické,zcela vážně pojaté krimi,a s oním humorem částečně zmizelo i množství kaskadérských a jiných obratných Jackieho kousků,ale i to naznačuje výraznou změnu v celé serii a vlastně i filmografii Jackieho Chana.Samotné role se zhostil adekvátně ke svým možnostem,ikdyž určité,emociálně vypjaté scény,jsem mu zkrátka nemohl uvěřit.Zbylí herecký ansábl mu opět,stejně jako v ostatních jeho filmech,pouze přihrává,ale ani zde to není vůbec naškodu.Jinak celý příběh odsejpá docela svižně,o nijak originální pecku se nejedná,ale právě neobvyklost vážného Chana a onen spád rozhodně nikomu nedovolí se ani na chvilku nudit. ()

lewwin

Novou Police Story jsem měl možnost vidět jakožto film, který "měl vyhnat nudu", a ono se skutečně povedlo. Akční film východního rázu pro širší publikum, celkem dobrý příběh a Jackie Chan, který se téměř vůbec přiblbe neusmívá:) A ta poslední scéna! ()

Sdoom

Jak to ten Jackie ve svých 50 letech dělá? Takovou otázku si asi musí položit každý, kdo se podívá na jeho datum narození a pak nevěřícně zírá na stále fantastickou obratnost. Nechybí nic, co by v hongkongské bojové akčňárně nemělo chybět - parádní souboje na blízko, napětí, akce, romantická linie, mrtvoly nejen na straně těch hodných. Pro mě příjemné překvapení a 4 hvězdičky. ()