Supésutoraberázu

スペーストラベラーズ

Space Travelers

Akční / Komedie / Krimi / Fantasy

Japonsko, 2000, 125 min

Tento film je tak trochu chameleon a klame tělem, ano je tu krimi zápletka, animované sekvence, humor, ale jde tu o mnohem více. Sledujete příběhy lidí, jejich potíže, sny. Je to celkem napínavé a pár slušných zvratů tu je, mnohem důležitější je ovšem ona dramatická část a charaktery, vážná nota jen občas probleskne a ukáže se až na konci. Nevím celou dobu jsem měl pocit, že to skončí nějak nepředívadatelně místo toho se stalo, něco co bych raději neviděl, ale budiž chápu záměr tvůrcu, co tím asi chtěli říci. Obsazení je výborné každý do své role Space Travelers sedí, a potěší i hudba, zejména jedna skladba Queen.(17.4.2009)

Tri mladici se rozhodnou vyloupit banku. Bohuzel hned na zacatku jim zablokujou trezor a jediny kdo ho muze otevrit je mamager, co zustal uvnitr. Postupem filmu se rukojmi stavaji spise soucasti gangu, tak jako hledany terorista, co si chtel jen vymenit nejaky prachy. Svuj gang pojmenujou podle starsiho anime "Space Travelers" a vse muze zacit. Avsak "tohle je realite ne anime." ;)(21.1.2007)

bankova lupez po japonsky. akcna, stockholmska, miestami usmevna, stipku animovna, improvizacna. trosku skratit stopaz a bolo by to lepsie ;)(27.4.2012)