Promiň, jsi ženatý!

• USA HouseSitter (více)

Architekt Newton Davis není příliš úspěšný ani v profesním životě, ani v lásce. Pro Becky, kterou miluje od školních lavic, postaví krásný dům v rodném městečku a chce jí ho dát jako zásnubní dar. Becky ho ale odmítne. Život Davise se od základu změní, když se náhodou seznámí se servírkou Gwen. Newton se s ní vyspí a přestane na to dál myslet, ale podnikavá Gwen, kterou Davis zaujal vyprávěním o domě, který postavil pro svou vyvolenou, se ihned vydá do zmíněného městečka. Do nového domu se nastěhuje a začne se vydávat za Davisovu manželku. Pro obyvatele městečka je to sice překvapení, ale Gwen si rychle dokáže všechny omotat kolem prstu, především Newtonovy rodiče. Pro Newtona je to šok, když Gwen v domě objeví, ale už je pozdě někam uhnout, protože celé městečko si Gwen oblíbilo, včetně Becky, která teď začala litovat, že Newtona odmítla. Newton ale Becky stále miluje a chce, aby Gwen aspoň přistoupila na hru, že se zrovna rozvádějí... (TV Nova)

Jermann

Komediální koncert dvou ulhaných super klaunů s nejdebilnějším českým názvem, jaký kdy naši distributoři vypotili. ()

Courtemanche

Dvojice Goldie-Martin šlape jak hodinky. A rodiče Goldie, no comment. Je to nenápadný film, dobře napsaný a vše funguje překvapivě výtečně. 4/5 ()

IvyH

Taková ta typická bláznivě romantická komedie ze začátku 90. let. A může být vůbec něco průšvih, když v tom hraje Steve Martin a Goldie Hawn (která navíc střídá jeden šílený obleček za druhým:-)? ()

Bozvav

Takový "Roztomilý člověk" po americku. Námět není špatný, ale není to ono. Spousta hluchých míst, chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje. Neříkám, že se film nedá vidět a místy i baví, ale jako celek průměr. Za mne dvě a půl hvězdy, tedy 50%. ()

Rathalos

Vyborna komedia a velmi dobry vyber hercov v hlavnej ulohe,Goldie Hawn a Steve Martin boli super,pacil sa mi aj namet filmu i pribeh,davam plny pocet...:-) ()

chrispe

Film, který si asi nemusím pustit podruhé, ale jeho sledování bylo příjemně stráveným časem. Jednoduchá zápletka, celkem sympatická hlavní dvojka Martin/Hawn. ()

Trixi

Výborné slovní přestřelky jsou hlavní předností téhle komedie. Tak úžasně prolhanou dvojku už jsem dlouho neviděla :-D. ()

007.

Velice propracovaná komedie, jeden zvrat za druhým, ale moc mě to nepobavilo, i přes svoji originalitu. 68% ()

cinema_cz

Žel, autorům se ne zcela zdařilo využít komediálních talentů obou protagonistů a vytvořit pro ně dostatek skutečně zábavných situací. Snímek tak poskytuje 100 minut standardní, nepříliš originální, nicméně přece jen veselé podívané. 60 % (Ci 11/1992, str. 49) ()

boyjm

Pecka. Hlasky a situace z manzelstvi u kterych se neda nesmat, jak opravdove jsou i presto, ze se jedna o blaznivou komedii. Goldie je "bez brzd" :))) ()

KapitanKuraz

Super komedia, Goldie Hovnovej a panovi sedivemu role sadnu, jedine co mu ubera je urcity faktor trapnosti co ma takmer kazda romanticka komedia, o to viac americka z osemdesiatok. 85% ()