Zákony pohybu
Režie:
Evžen SokolovskýScénář:
Miloš SmetanaKamera:
Eduard LandischHudba:
Karel MarešHrají:
Viktor Vrabec, Luděk Munzar, Vladimír Ráž, Jiří Štěpnička, Antonín Procházka, Eliška Balzerová, Vlasta Matulová, Ladislav Pešek, Jana Šulcová, Jiří Vala, Ilja Prachař, Jiří Zahajský, Eva Miláčková (více)Obsahy(1)
Radiana netrpělivě očekává dodávku elektromotorků, aby je mohla namontovat do ventilátorů a splnit tak plán. Během jedné noci konečně z elektrozávodů dorazí nákladní auto a jeho posádka na dvoře Radiany složí bedny. Jenže v bednách jsou úplně jiné elektromotory. Jen malou chvíli to vypadá, že došlo k omylu, záhy se však ukáže, že Radiana měla elektromotory řádně objednané. (Snorlax)
(více)Hrají
Bedřich Prokoš
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Jan Teplý st.
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Bohuš Pastorek
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Tajemství proutěného košíku (1977) (seriál)
Zákony pohybu (1978) (seriál)
Bohumil Křížek
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Pan Tau (1971) (seriál)
Zákony pohybu (1978) (seriál)
František Filipovský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)
Ota Sklenčka
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Bohumil Bezouška
Československo
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Úsměvy světa (1969) (seriál)
Flok a Flíček (1980) (seriál) - vypravěč
Jiří Krampol
Československo
Nejlepší seriály:
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Věra Bublíková
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Svatava Hubeňáková
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Úsměvy světa (1969) (seriál)
Jana Břežková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Návštěvníci (1983) (seriál)
Létající Čestmír (1983) (seriál)
Soukromé pasti (2008) (seriál)
Lída Roubíková
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Jiří Bednář
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Václav Fišer
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Chalupáři (1975) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Jaroslav Kotrba
Nejlepší seriály:
My z konce světa (1975) (seriál)
Strašidýlko Fanfulínek (1971) (seriál)
Zákony pohybu (1978) (seriál)
Jan Přeučil
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Miloslav Homola
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Zlá krev (1986) (seriál)
Oldřich Vlach
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Miloslav Štibich
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Křeček v noční košili (1987) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)