Šokující film volně navazuje na slavný snímek Kanibalové (v originále Cannibal Holocaust). - Televizní společnost toužící po senzaci, vysílá ambiciózní reportérku Grace Forsyte na nebezpečnou cestu do amazonských pralesů, aby zde našla kanibalské kmeny a natočila o nich film. Televizní tým se s kanibaly skutečně setkává, natáčí vše, s čím se v amazonském pekle potká a snaží se kanibaly vyprovokovat. Jejich válečnická krutost i chuť na maso vetřelců, se však nakonec obrací proti členům výpravy. (oficiální text distributora)

Carnosaurus odpad!

Bruno Mattei, tentokrát pod pseudonymem Vincent Dawn, opět dokazuje, že mu není nic svaté. Tenhle jako telenovela vypadající film, který se snad celý odehrává ve skleníku a krkolomně se snaží něco nějak vyprávět, mě dostal do kolen. Mám rád špatné filmy, které umí být zábavné, tohle už ale nezvládám. Pryč jsou doby, kdy se Mattei ještě zmohl na něco koukatelného (Ratti - Notte di Terrore), tohle je bohužel zklamání. ()

hony23

Remake legendárních Kanibalů z 80.let nestojí za nic. Chybí tomu jakákoliv hororová atmosféra, sledujeme jen otřesné herce a hodně nepovedené záběry na kanibalské hody. ()

Rugero

Tak tímhle filmem mě Bruno Mathei alias Vincent Dawn úplně dostal! V našich končinách né moc známý film který rozhodně stojí za to si sehnat,děj je prostý krachující telvizní společnost vyšle tým do jungle natáčet zdejší domorodce kteří údajně praktikují kanibalismus.Příběh dokonale kopíruj dějovou linku Cannibal Holocaustu,tudíš se jedná spíše o jeho remake.Je tu všechno co má správnej film o kanibalech obsahovat plno velmi dobrého gore,zabití jěštěra. Zapálení vesnice,znásilnění mladé domorodé dívky skupinou reportérů,následné její nalezení na kůlu... tohle opravdu hodně zavání nesmrtelnou klasikou C.H., ale jak jsem psal jde spíše o remake (2. název C. H. BENIGNING) a musím jěště napsat že velmi povodený... Tenhle kousek by se dal brát jako první vlaštovka před rokem 2009 kdy by pán bůh zaplat měli vyjít Cannibals Rugera Deodata snad do kin! a i jako první vlaštovka k oživené tohoto zatím boužel a pro mě naprosto neprávem skomírajícího žánru!Navíc jedna reportérka je opravdu moc krásná! ()

AlBertzap odpad!

Tak tohle byla fakt síla! Opravdu by mě zajímalo, jestli režisérův záměr bylo natočit něco podobného jako Cannibal holocaust. Pokud ano, tak se to nepovedlo. Upřímně řečeno, ono se to nepovedlo ani tak, ani tak, i kdyby záměr byl sebelepší. Můj názor je, že by měli tvůrci přestat hulit - alespoň tedy během natáčení a příprav. Přes veškeré nechutnosti ve filmu to celé vyznívalo komicky až děsivě hrozně. Byl to takový miš maš - hudba jako z pornofilmu, záběry kamer jako z telenovely, vyblití a totálně neschopní herci atd. atd. Jsem zcela konsternován.. A ještě víc mě vytočily komentáře pánů hodnotící tento film pěti hvězdičkama (ovšem nejsem si zcela jist, jestli to nemyslí z recese, protože z těch dvou hnusek mi bylo fakt na blití). No každý má právo na vývoj, ale urychlete to! ()

B.e.r.n.y odpad!

Film volně navazuje na slavný snímek Kanibalové? I slovo vykrádá je pro tento případ slabé. Nebýt pár useknutých hlav navíc a jemně pozměněné zápletky na začátku, tak bych řekl že film je "obšlehlý" jako přes kopírák. . . Při sledování počátečních scén v televizním studiu jsem měl navíc pocit, že jsem místo tohoto filmu omylem pustil nějakou telenovelu. Herecké výkony taky skutečně nic moc a některé scény působí tak uměle, až se člověk musí pousmát. ()

Kletus odpad!

Nemůžu si pomoct, ale myslím si, že film Cannibal Holocaust vzniknout musel a bylo to něco nového a vcelku zajímavého, ale tenhle bazmek je naprostou zbytečností. Je to jak koukat na partu německejch turistů, který někdo vytáhl na turistickou atrakci s názvem po stopách filmu Cannibal Holocaust. Můžete si zabít nebohý zvíře, ošukat domorodkyni, vypálit vesnici a to všechno vám natočíme pro vaše potěšení. Zkrátka amatérismus nejhrubšího zrna. Apropo od samého začátku jsem měl pocit, že sem nedopatřením stáhnul porno, ale sex pořád nikde pouze nějakej idiot s nějakou italskou krávou, která si léčí svoje mindráky na nebohejch domorodcích. Už nikdy víc. 0/10 ()

kosak odpad!

Odpad všech odpadů.Nechal jsem se zlákat vysokým hodnocením této video ubohosti , kopírující kanibalskou klasiku s obrazem na úrovni nejhorší telenovely.Hodně trapní herci a ještě trapnější kanibalský komparz.FUJ. ()