Dospívající dívka s přehnaným zájmem o chirurgii bojuje s postem vyvržence společnosti a přitom spřádá plány, jak přijít o panenství a zachránit svou sestru od pustošících účinků cystické fibrózy. Když je vám sedmnáct, život stojí za starou belu. Dospívající Pauline (AnnaLynne McCord) je prostě jiná. Ocitá se pod tlakem, protože se snaží zapadnout na střední školu, naplnit očekávání rodičů a k tomu všemu hoří touhou přijít o panenství. Jenže kvůli jejímu grotesknímu zájmu o temnější stránky života ji všichni kolem považují za vyvržence společnosti. A protože ji láká lidské tělo, uzavírá se do vlastní fantazie a doufá, že z ní jednou bude skvělý chirurg... tedy pokud do té doby nezešílí. (oficiální text distributora)

SZYslak

American Beauty bizarre edition. Naivně? jsem si myslel, že se zabije, aby zachránila sestru, pak bych dal pět. Takhle jen tři. Škoda :-( ()

F2003F

Hodne dávno som nebol z artovky tak nadchnutý, tohto žánru obzvlášť. Horor ani násilie v tom nenájdete, na to asi nebol poriadny budget, ale zato zvrátenú psychologickú teen drámu prehovárajúcu do útrob mysle prostredníctvom spoločensky neobľúbeného charakteru, ktorý je na zamilovanie (teda fandenie). Aj nejaké alegórie by sa našli, len sa nedá rozoznať či zámerne podané. Film vo mne vyvolal pomerne dosť rozporuplné pocity, čo je určite jeho zmyslom, takže účel spĺňa vynikajúco. Zároveň mi milo polahodil, scenárom je kreatívne na výbornej úrovni, len nechápem tie rušivé vsuvky krátkych snových zábleskov čo majú akože nechutne pôsobiť, ale vo výsledku iba kazia dojem. Obsadenie úžasné, hlavná herečka  je vo svojej úlohe nesmierne presvedčivá a podaným výkonom robí ťažisko príbehu, aj keď zvyšok osadenstva taktiež vôbec nie je na zahodenie a ich postavami ju skvelo dopĺňajú. Ak niekto hejtí jej krásu tak si ju treba všimnúť v Day of the Dead, konkrétne tu ide totiž o čaro maskérne. Až ma udivuje ako moc ma tento nenápadný a nelákavý snímok dokázal dostať natoľko, že ma pri závere nepríjemnosťou vnútorne klepalo. Výraznou atmosférou sa stupňuje kým nevyústi v ďalší pamätný zážitok. (btw čo robí v tagoch gigolo?:D) ()

Mukade

Analynka Mccord bola fakt skvelá. Škoda len že ju tak zohyzdili :) .A zaujímavý bol aj výber hercov - Traci Lords(!) v roli puritánskej matky, LOL , plus to že ona hrá spolu s niekým kto sa volá Anal-in, hahaaaa. McDowell hral zas v zopár mäsiarčinách.. Skrátka film plný zaujímavých symbolov ()

naytsirk

Ani drama, ani komedie a ani náhodou horor….. Je to takové neurčité. I tak jsem se díval a čekal, jestli něco přijde… a ono nepřišlo (ok, ten konec byl ucházející), ale celé je to takové, nedokážu to popsat… Dvě hvězdy dám za hlavní postavu a snové scény... ()

Snakefinger

Jedna věc jsou úchylné záběry, těch je tu docela požehnaně - a super natočené, druhá věc jak tyhle scény působí na diváka pro kterého je tenhle film určen a třetí, co mi vadí nejvíce, že se jedna vlastně o teenie psycho horror, který chce šokovat ať to stojí co to stojí. Na mě z toho mixu nefungovalo ale vůbec nic. Proto jenom trojka, ()

Richie4422

Tento film bolo pre mňa ťažšie hodnotiť, preto som si dal čas na napísanie komentára. Totižto, podľa opisu a obrázkov som očakával absolútnu nechutnú prasačinu, kde sa bude škaredá a neumytá trúba váľať v menštruačnej krvi počas niekoľkých sexuálnych aktov. Očakával som poodrezávané časti tiel a následnú masturbáciu s nimi. Jednoducho som očakával úchylnosť na novej a vyššej úrovni. Pravda je však taká, že film svojim vzhľadom klame, možno zámerne. Značnú väčšinu zvráteností uvidíte v prvej 25 minútovke. Témou filmu nie je zvrátené dievča robiace choré veci. Témou filmu je krik o pomoc, ignorancia a a neochota zakročiť. Mladé dievča má očividne zvláštne prejavy svojej povahy. Je fascinovaná krvou, neprejavuje emocionálny záujem prakticky o nič, nestará sa o seba, nezaujíma sa o seba. Všetci vrátane rodiny ju vnímajú ako čudáčku. Ako niekoho, kto taký proste je. Je jedno, či zvracia v triede, zozbiera mŕtveho vtáka zo zeme, spôsobí traumu chlapcovi. Jej rodičia riešia vlastnú krízu a jej dopriali pomoc dobrovoľníka kňaza. Dievča upozorňuje na to, že kňaz nemôže pomôcť. Dievča niekoľkokrát počas filmu doslova požiada o pomoc, pomenuje svoje problémy a spraví si vlastnú psychopatologickú analýzu. Divák to vníma ako teenagerský sarkazmus čudáčky a okolie si ju nevšíma, lebo je čudáčka. Film tak nie je o tom, či niekoho obleje menštruačnou krvou. Film je o tom, ako si ľudia, okolie i rodina nevšímajú symptómy mentálnych kondícií/ porúch a zvalia to na "fázu." Namiesto úchylárčiny sa vám dostane psychologickej drámy o dievčati, ktoré potrebuje pomoc, pýta si pomoc počas celej stopáže a vy sa len usmievate hovoriac si "kedy spraví ďalšiu prasačinu?" ()

TOPmoovie

za prve, amputace je uplne mimo preklad. uplne zly. cely film bol dost originalny, devenka zahrala nieco specialne. koniec bol ale nulovy. tak..kvoli koncu som chcel dat jednu hviezdu... ()

Pokri

Čakal som drsný psychologický film v štýle Raw alebo Dans ma peau, ale dostal som trochu podivnú drámu s pútavými snovými sekvenciami hororového charakteru. Ich význam však zostal buď mierne nejasný alebo je príliš povrchný. Herečka v hlavnej role sa toho zhostila so cťou, no inak je to vzhľadom na námet a potenciál čistý priemer. Po dobrom námete sa už akosi zabudlo na napísanie kvalitného scenára. ()

BlackLucy odpad!

Tak tohle je uz do nebe volajici!! Omg, jak tohle muze nekdo natocit? Vetsi kravinu jsem fakt nevidela. Ten film nema hlavu ani patu. Ty jeji predstavy jsou tak uchylne a zvracene, ze se mi z toho zveda zaludek. Proste hnusna zvracenost a velmi mizerny pokus o film. ()

obyč.divák

Modelka z Beverly Hills 902 10,ex pornohvězda a podivně zajimavý film,nějak sem to nemohl vypnout i když filmy tohodle druhu nemusím,todle mě nějakým zváštním zpusobem okouzlilo.Není to nic co bych musel vidět pořád,ale je to natočený tak dobře že zvědavost zvítězí nad touhou vypnout po prvních 10 min. A ten rozkošný soundtrack od FoE(Roberto Feltracco) ()

Nagasha

Nemůžu říct, že by se mi závěr filmu nelíbil, dokonce byl docela fajn. Nicméně - měl sem pocit, že se film snaží celou dobu hlavní představitelku znázornit jako nadprůměrně inteligentního jedince (sic s nějakou tou sexuální úchylkou (nebo dvěma)), nikoliv jako retarda. V tomhle směru to pak nedává smysl, když sama řekla, že sestru velmi miluje. Je to škoda chtěl sem dát 4**** páč se mi to fakt líbilo, ale tohle prostě nepřekousnu :D ()

pyzma84

Tak toto teda nebola moja šálka kávy. Príliš debilné a dlhé opisovanie toho, ako mladej drbne v gebuli. Doma si ju nik poriadne nevšíma, lebo sestra je chorá, v škole sa chová ako idiotka, tak prečo sa nerozprávať sama so sebou a nemať chute na sex v krvi? Neviem, čo dobré na tom nájsť, ani koniec neprekvapil, keďže sa k tomu schylovalo už od prvej štvrtiny.. ()

Dexies

no když selžou rodiče, tak se nemůžeme divit, že psychicky nemocná holka, udělá to co udělá, i když snaha se cenní :D ... a na závěr filmu to matce dojde, a že to trvalo ... mírně úsměvný film, s nádechem humoru, ale i vážných věcí ... ()

sun.eagle

Film totálně o ničem, nabere trošku grády a zazvoní konec a téhle blbosti je konec. Jeden krvavý puntík dávám za výtvarně jateční a dokonale zmagořené zobrazení fantazie našeho magora s poďobaným ksichtem. ()

Sylviiik

Uznávám, že film je celkem originální, ovšem nic excelentního to teda nebylo. Herečka vysloveně odporná (ačkoliv to byl asi účel), scény o jejích perverzních snech s mrtvolami dle mého opravdu zbytečné, nudné monology s rodiči k ničemu. Konec mě však dostal do kolen. ()

lukluk28

Celý film se točí kolem tak trochu šílené puberťačky. Její surrealistické sny ( které sou velice dobře ztvárněny), její myšlení, její otázky ukazují že s ní nění něco v pořádku, ale jde si za svými cíly, které si plní a já jsem jí to přál. Chování hlavní hrdinky a nemoc její sestry napovídají k závěru. Film je kvalitně natočený a jsou v něm dobré herecké výkony. ()

BigJohn02

Dost podivná psycho-komedie, ale dá se na ni celkem koukat - teda kromě hlavní hrdinky, ta je hnusná jak prdel. Na můj vkus se tady trochu divně míchají perverzní představy úchylného scénáristy (a režiséra) s pravidelnými promlouváním obludky Pauliny k Pánubohu, ale ona byla fakt ultramagor. Traci Lords a její podivné bradavky si pamatuji z úplně jiných filmů, ale tady zahrála protivnou bábu zcela suverénně. Český název jako obvykle vypotil totální Mongol. ()