Čtyři ženy se opět setkávají po dlouhých letech odloučení, aby si oživily vzpomínky na jedno krásné léto svého mládí, které ovlivnilo jejich další životy. Děj, vyprávěný hlasem Samanthy, nejzáhadnější a nejcyničtější ze čtyř přítelkyň, je dynamický, vtipný i dojemný. Retrospektivními sekvencemi se divák ocitá v jejich dětství, když jako dvanáctileté začaly objevovat velký svět soupeření s matkami, objevování kouzla opačného pohlaví, problémy s vlastním sebevědomím a především ohromující zjištění, že dospělí nemají vždycky pravdu. (oficiální text distributora)

Kacitr

Christina Ricci a Devon Sawa se opět sešli =) Ano, film se mi líbil. Taková ta kouzelná 7O. léta. Z příběhu vlastně nic mimořádného nevzejde, jen to co vyplývá z názvu. Hlavní čtyřka v čele s Ricci ( která je jednoznačně z celé party nejlepší ) mi docela sedla a na holky jsem si zvykla rychle. Má to ráz a myslím že se nudit nebudete. Prostě kámošky jak se patří. Ještě dlouho poté co film skončil jsem si pobroukávala Sugar sugar a přemýšlela nad tím jak by bylo zajímavé vrátit se do těch nádherných časů - jak řekla hl. hrdinka - "když nebyli Nintenda a počítače". ()

hobbitko

Zcela subjektivní hodnocení.Tento roztomilý snímek jsem viděla v době, kdy mi bylo plus mínus tolik, co hlavním hrdinkám v jejich dětském věku a možná je to tím, že pro mě bude tento film vždycky jeden z nejlepších, které jsem viděla. Působivá atmosféra, hmatatelné citové vazby, zajímavý a lidsky velice pěkný příběh, to vše obalené v závoji přijemné nostalgie. Film, který nám ukazuje, jak vypadaly 60. léta v malých amerických městečkách a zároveň nás naplní dobrým pocitem, že přátelství může být věčné. ()

edie sedgwic

Mily a nenarocny pribeh o styroch dospievajucich kamaratkach, ktory na chvilocku potesi zenske srdiecko, vrati ho do puberty a vzapati nan zabudne. ()

kondor77

Moc hezký film. Dámy a především mladé slečny byly ve svých rolích senzační a pátou hvězdičku nepřidám jen proto, že mi chyběl trochu silnější příběh, který by si film zasloužil. Nicméně, je to jen malá vada na kráse. ()

Pathetic

Film který je tak trochu bez šťávy ,škoda ,mohlo to okořenit záhadné úmrtí malého Johna a nebo delší role vojáka s vietnamské války v podání Brendna Frasera.Zlaté české filmy tohoto typu. ()

kolodej1

velmi průměrné, příběh čtyř holek plyne tak, jak si dospělí tvůrci mysleli, že holky komunikují a uvažují, ale moc se jim to nepovedlo, na mnoha místech bylo cítit, že šlápli dost mimo. Holčičí typy sice byly vybrány celkem dobře, přesto to pro mě moc nefunguje, protože holky se nechovají a nemluví tak, jak by se dělo v reálném životě. A část filmu, kde se setkávají kamarádky z dětství po letech, byla naprosto zbytečná. Jak tady někdo zmiňuje film Stůj při mě, tak to je dost nesrovnatelné, film Navždy spolu mu nesahá ani po kotníky ()

Jimclark

Nemůžu si pomoct, ale mně prostě tyhle teenage romantické/horor/dramata typu Stůj při mně, TO, Radio Flyer, Lék apod. dost berou. Teda když jsou schopně natočené, a to tenhle filmeček je. ()