Školní sraz ve sněhem zapadaném městečku v Nové Anglii svede dohromady skupinu bývalých spolužáků, kteří obrážejí jednu hospodu za druhou a probírají přitom sex a vztahy. Je mezi nimi newyorský barový pianista Willie, který hraje po nočních klubech. Ve městě je Willy zcela nepochopitelně přitahován svůdnou třináctiletou dívkou. Pak je zde stárnoucí sportovec Tommy, jenž se i navzdory svému vážnému vztahu s Sharon nedokáže ubránit šťastným vzpomínkám na sex s bývalou královnou maturitního plesu Darian, která už je také vdaná. Nedospělý Paul je tak posedlý supermodelkami v plavkách, jejichž fotkami má vytapetované celé zdi, že se s ním kvůli tomu rozejde jeho přítelkyně, servírka Jan. Paul posléze začne chodit s úžasnou Andreou, která se mu snaží vysvětlit, že je víc než jen krásná. A nakonec jsou zde i Stinky, který přijel jen na skok, a Gina, jež se považuje za feministickou poradkyni. (Cinemax)

Shakeus

Tak tohle je můj odpočinkový film, hrozně rád se na něj dívám jen tak pro pohodu. Líbí se mi škála sympatických postav, návrat „měšťáka“ do rodného městečka, scénky a rozhovory a samozřejmě ty holky jsou nádherný :-) Navíc super soundtrack. Vždycky mám pocit, že bych chtěl být jeden z party spolužáků. Velká pohoda. ()

cab

Navrat rodaka do jeho malomesta mladi, kde ma sanci si zrekapitulovat svuj zivot, pokecat se starymi kamarady a objevit nepoznane, jez mu dopomuze najit, co hledal. 75% ()

Hanys_

Od první chvíle kouzelná atmosféra amerického městečka mě jednoznačně přejela. Těhle filmů, kde ten nostalgický feeling sálá z každé scény není moc a o to větší hodnotu tak Beautiful Girls mají... ()

Schuldiner

Tak musím říci, že toto mi skvěle sedlo. Takhle vkusně odlehčené scény, které by jinde vyzněly jako klišé, jsem v podobném filmu už dlouho neviděl. Celé to bylo odlehčené naprosto parádně. Je to spíše komedie než cokoliv jiného, a já se bavil moc dobře. Ne, že bych se každou chvíli popadal za břicho, ale zkrátka..když vás něco baví a rozesmívá zároveň, dá se to subjektivně označit za skvělou komedii. A navíc... některé ty ženské postavy... nádhera. Annabeth Gish, Lauren Holly... A patnáctiletá Natálka Portman, i když tam hraje vedlejší roli, je dokonalá. Jasný talent! ()

sona123

Pohodovka z devadesátých, kde se nic moc neděje, partička lidí, každý má svý trable, zejména co se týče vztahů, ale dohromady se to lépe táhne. Určitě hodně při sledování dodá sentiment - Uma tu byla mladinká (po skončení střih a vyskočil na mě z TV velký detail její tváře zacákané krví, jak strnule hledí do kamery Kill Billa, tak to je úplně jiné kafe a Uma o pár let starší, zhrubla a je vážnější, než byla tady) a Natálka Portmanovic skoro k nepoznání, lolitka, byť v zimní bundě a s kulichem na hlavě. A to je tak všechno, co si z filmu odnáším. Nenadchne, neurazí. ()

husokachna

Malý na první pohled nenápadný film, který je tak krásně a správně nepřehnaně nostalgický, že se nemůžu ubránit plnému hodnocení. ()

Lukoye

V pravdě hodně pohodovej filmek na neskutečně krásném pozadí zasněženého městečka někde v Severní americe. Moc se mi tu líbilu Uma, parádní postava. Jeden ze snímků, který Vás zajme a odnese na místo, kde se odehrává. Určitě bych ho mohl vidět ještě mnohokrát. ---Update: neustále na tento film myslím, vracím se, skutečně parádní dílko, skvělé. ()

Tomislav

Řekli byste, co je to za zápletku, ve které chce skoro třicátník čekat nejméně pět let na 13-ti letou žábu. Když ale dodám, že ta žába je krásná Natalie Portman, kterou si nemusíme jako osmnáctiletou či starší už jen představovat, určitě mi dáte za pravdu, že to může dávat dokonce smysl. Navíc když se na zápletce podílejí další skvělí herci, je zasazená do krásného prostředí a ještě k tomu okořeněná skvělým humorem, nezbývá než dát pět hvězdiček. ()

monaMis

Nadherny holky je hrozne bozi film...Akce skoro zadna, spis nulova, ale zato moc prijemne plyne a hlavni postavy jsou proste skvele! Hlavne teda Timothy Hutton, do kteryho sem se tu hrozne zamilovala... maly mesto, vanocni atmosfera kam se podivas a uzasna hudba- to je presne muj salek kavy. Jo a ..hrozne by me zajimalo, jestli se opravdu Marty (mala Natalie) a Willie (Timothy) nekdy setkali a zda to tam porad bylo..no, vsak vite co ;)) ()

*Colorado

Moc pěkný, pohodový film o tom, jak se v malém městečku neděje relativně nic a zároveň celkem dost. Povedená je zápletka ústřední postavy s Natalie Portman, která má takovou roli, že by si na ní myslel každý. Zvlášť bych upozornil na hudbu, která se zde objevuje, neboť dle mého nemohla být vybrána lépe. Rád se podívám znovu. ()

agassi68

Taký malý pokec o živote. Najviac ma zaujalo hľadanie známych tvárí z hereckej brandže. Ženám sa to určite páčilo :) ()

Karala

Naprosto MILÁ záležitost. Možná je to tím vyšperkovaným obsazením, vztahovým tematem a prima muzikou, notně mi to připomíná skvělé Singles (1992), a ty jsou mojí více než nostalgickou srdeční záležitostí. Timothy Hutton a jeho linie s N. Portman byla jedním z nejzajímavějších tahounů celého citového "dospívání" hlavních hrdinů. Já bych si na ní počkala :-) Ted Demme byl výborný režisér, a díky jeho povedeným komediálním citovkám navždy zůstane mezi mými nejoblíbenějšími psychologickými manipulátory. Tede, CHYBÍŠ MI!!!! ()

atmen

Není potřeba nic psát, stačilo si přečíst obsah filmu a bylo jasné, že se mi tento film bude líbit.. ()

Blackhawks

Tenhle film mám velice rád. Viděl jsem jej asi 10x a pořád má své kouzlo, jako tehdá, když jsem jej viděl poprvé.. Moc se mi líbí obsazení, opravdu skvělý výber. Je to prostě nádherný film o starších lidech, kteří přemýšlí nad svým životem.. někteří před sebou mají životní rozhodnutí, jiní jsou spokojení.. nádherná hudba a atmosféra filmu, je velké plus. ()

bolf!k

Moc příjemný film, který mi vážně sednul. 90% PS: S každým dalším zhlédnutím se mi to líbí víc a víc. ()

Odpadlik

Někdo možná může namítnout že je to zdlouhavé a o ničem, ale mě se to líbilo. Možná díky atmosféře ospalého zimního městečka, hereckým výkonům nebo možná prostě proto, že se tam člověk občas taky pozná. Spousta situací je totiž opravdu ze života ... ()