Malé město. Malá banka. A v ní sejf plný peněz. Tři noví zaměstnanci (PAULO COSTANZO, WOODY HARRELSON, ALICIA SILVERSTONE) se rozhodnou, že ji o víkendu vykradou... až na to, že jeden neví o plánech toho druhého. A k tomu zaměstnankyně místního obchodu s oděvy (RACHAEL LEIGH COOK) plánuje pomstu místnímu milionáři (JOHN CLEESE). A pak, že na maloměstě bývá nuda! (oficiální text distributora)

cross

Průměrná komedie která měla našlápnuto na mnohem větší finální hodnocení - vždyť považte jenom to obsazení - Alicia je krásná a vypadá jako převtělení Meg Ryan, Woody a Paulo Costanzo vás prostě baví jen svojí přítomností a jako třešnička, John Cleese, který je se svým pitvořením jednoduše geniální... Pár úsměvných vtípků ale bohužel chabý scénář a nevýrazný střed filmu nezachrání a to i přes velmi milý konec... ()

masw

Slabší komedie s pár vtipnými scénami (Woody geniální) a poutavým příběhem. Constanzo konečně ve větší roli. Celkové za 2, ale za jméno co se vyslovuje v Cz verzi jako "šmol", které mi způsobovalo záchvaty smíchu, hvězda navíc. ()

KarKulA

Nenáročná komedie, která nestojí na žádné akci a u které se člověk vysloveně za břicho nepopadá, ale má v sobě takovej roztomilej kultivovanej humor. Chvilkama se to sice tak trochu vleče, ale za Harrelsona a Cleese to tomu odpouštím. Příjemná oddychovka která neurazí, ale málokdo se k ní asi vrátí. Slabší 3*. ()

BMAJTZ

Není to až tak úplně komedie v tom pravém sova smyslu a ani to není až tak úplně krimi. Když už bych to nějak označil tak možná dobrodružný film. Moc vyloženě vtipných situací se zde totiž neděje a od krimi bych taky očekával trochu víc. Každopádně na zahnání nudy se tenhle film hodí asi úplně nejvíc. Není to žádná herecká ani příběhová bomba, ale kouká se na to docela dobře. ()

Mr.Floyd

Celkom príťažlivá, ale priemerná akčná komédia so slušnou zápletkou a kvalitným obsadením. Film nenudí a nemá ani príliš hluché miesta. Na víkendové popoludnie v kruhu rodiny jasná voľba. ()

baXter

Takový nic na který čučíte jen abyste na něco čučeli. Typický flák do komerční televize pro diváky sledující TV jen protože sou tak zvyklí a je jim jedno co jim kdo naservíruje. Nezajímavý, nevtipný, neakční, nijaký. Jako alternativu doporučuji akvárium s rybičkama, to je alespoň svým způsobem zajímavý. ()

Holina

No rekneme, ze u tohoto filmu nesmíte moc přemýšlet. No vlastně ani nemůžete, je to prostě veeeelmi jednoduché ()

Monisek

Celkem povedená komedie, u které se nenudíte. Není to žádný zázrak, ale výborné obsazení vyrovná občasné skřípající dialogy a nevtipné, za vlasy přitažené situace. Celkový dojem to ale neruší, víceméně si spíš naopak na ty blázínky po chvíli zvyknete a vesměs všem pak hrozně fandíte. Jedná se o pohodový filmík na zabití odpoledne :-) 60% ()

KosiR_ksr

Komedie, která je spíš změtí spousty vtipných scének, které ovšem dokáží docela dobře pobavit a přitom se nejedná o zcela bezduchý a plytký humor (ačkoliv nějakou superchytrostí také nepřekypuje). A malé bezvýznamné plus za World of Greyhawk (z nostalgie k Dračímu doupěti ze základní školy). ()

boyd.

Opravdu nenáročná komedie, která nikoho neurazí, lupičských filmu už bylo natočeno dost hodně, tenhle je jeden z lepších, herci ukazují svůj komediální talent hlavně Woody Harrelson, líbila se mi i Alicia Silversone, doporučuji ()

Olík

Malá nenápadná zlodějíčkovská komedie. Tak akorát akční, tak akorát černá, tak akorát bláznivá, tak akorát absurdní, tak akorát hvězdně obsazená, tak akorát nenáročná, tak akorát kriminální, tak akorát zamotaná………….tak akorát sledovatelná. ()

DaveSmith

Průměrná zlodějská komedie. Nejbláznivější jsou na ní asi Woody Harrelson a John Cleese. Je taky trochu zvláštní, že banku oberou všichni její zaměstnanci v jeden den nezávisle na sobě, ale to nebrání tomu, abych se pobavil a zároveň si odpočnul u této nenáročné podívané. 60% ()

Pitryx

Párkrát jsem se pousmál a to bylo vše. Leč má to nápad i švih a nenudil jsem se. Ale všeobecně vzato, nic moc. 201310270000/0000 ()