Film nás přivádí do pulsujícího zákulisí skvělou hudbou nabitého music shopu Empire Records. Prožijeme jeden nezapomenutelný a událostmi přímo nabitý den ve společnosti mladých dříčů i ulejváků, ale hlavně snílků a lidí, kteří si užívají spoustu legrace v rytmu hitů Cranberries, Cracker, Bet ter Than Ezra a mnoha dalších rockových skupin. (Warner Home Video CZ)

WAGHiSS

Nedotažený záměr = zmařený dopad. Feeling mě blízký, někteří herci příjemní, děj nulový, klišé navrstvené a zbytek obsazených mimo. Přesně uprostřed. ()

jjjerry

Možná jsem viděl moc "pozdě", ale nechytlo mě to. Nudilo a ta hudba ani mladá hezká Liv Tyler to nezachrání =( Přijde mně to jako TV film nebo námět na divadlo =) ()

r007

Výborná komedie s výbornými herci a náramnou atmosférou! Občas působí jako situační komedie, ale hudební čísla ji ozvláštňují a rozhodně si nezaslouží zapadnout mezi tisíce ostatních. Určitě se ráda někdy znovu podívám na tu různorodou bandu zaměstnanců hudebního obchodu, kdy každý má svůj malý příběh a spolu tvoří prazvláštní , ale fungující tým. ()

Nephilim

Krásně pohodový film, ke kterému se rád vracím. Plný dobré muziky a nadšených hereckých výkonů tehdy začínajících hvězd. ()

motyka52

Skvělý casting (Renée a Liv jsou fakt kočky). Prvotřídní soundtrack. Dokonalá devadesátková atmosféra. Tyhle tři ingredience překvapivě stačí na velmi dobrý feel good film. Holt jsem taky bejval mladej. ()

Sejkorka

Velmi výborné, prostředí,které mne oslovuje. Plno mladých lidí, hezkých holek. Prima příběh. Mám připravenou verzi pro fanoušky. Těším se na porovnání. Třeba přidám hvězdičku, kterou mám v rezervě. ..... No a po verzi pro fanoušky přidávám nejen hvězdičku, ale plním šuplíček kultovních filmů. Proč jsem něco takového nemohl vidět, když mi bylo šestnáct ? Když jsem byl v tomhle věku, řada herců z tohoto filmu nebyla ještě na světě. Ale o to tady nejde. Ale mělo by jít. Ale nejde to ... A ještě, zpozoroval jsem, že jsou tři důvody, proč se v krátké době znovu podívat na jeden film. 1) rychlá kopie nového filmu, s titulky. Lepší kvalita, dobrý dabing a je to hned lepší (Zloba II.) 2) Nesestříhaná / režisérova verse apod. Tady "hrozí" , že nakonec z toho budou 2 filmy (Odplata) 3) De facto patří do kategorie 2. Verze pro fanoušky. To je Empire records. V originále bez titulků. Výhodou je znalost děje z "normální" verze. Moje angličtina není tak dobrá, abych vždy pochopil, vo co go. Závěrečný mejdan nemá chybu. To je to, co bych chtěl v těch šestnácti zažít .... ()