Animovaný / Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 1995, 74 min

Pěkné kreslené dobrodružství s výbornou hudbou Jamese Hornera. Asi vzhledem k závažnosti tématu (strastiplná cesta psího spřežení pro léky na záškrt pro nemocné děti) dávalo hodně moc prostoru až hysterickým komickým postavičkám (holt aby se bavily i nejmenší dětičky, které zbytek nepoberou). A závěr pouti se mi zdál už příliš zkratkovitý, viz třeba naprosto nedostatečné potrestání zákeřného hlavního antagonisty.(26.8.2015)

Moc hezký příběh. Napínavý, dobrodružný, zábavný. Viděl jsem to víceméně omylem, ale nelituji. Velmi dobrá hudba a hezky stylizovaná animace.(16.8.2015)

Určite jedna z najlepších rozprávok koré som videl skvelá hudba a réžia jednoducho nemám čo dodať.(29.12.2011)

Suprový animák který je naprosto skvěle zpracován. Jde překvapivě o originální podívanou se skvělým příběhem, dabingem a písničkami. Konec konců výkonným producentem je Steven Spielberg.(6.4.2014)

Krásná pohádka. Ono mě stačí málo a už mi tečou slzy... Vůbec nelituju, že jsem si přivstal, abych se na to mohl podívat v televizi. :)(28.10.2014)

1 2 následující >>