Série(5) / Epizody(65)

Seriál Daria je velice výstižné ztvárnění stupidity většiny žáků v amerických středních školách. Hlavní hrdinkou je introvertní intelektuálka Daria Morgendorfferová, která sice není oblíbená mezi svými spolužáky, avšak diváka spolehlivě rozesměje její suchý humor plný sarkasmu a ironie. (laserr)

corrimson

Kdysi dávno, když jsem byl ještě malé špuntě, viděl jsem pár epizod na jednom kabelovém kanále; kdysi nedávno, když jsem byl špuntě o něco větší, jsem si na tento seriál vzpomněl a zhlédl jej kompletně. A bavil jsem se královsky. ()

Jiri9

Výborné hlášky podávané s obrovským nadhledem jako by nic. I v dnešní době by jistě našel širokou diváckou základnu. Navíc vyšperkovaná úvodní znělka se super postavením na volejbalovém hřišti. Paráda. ()

Teapac

Po dlouhé době jsem si na ni vzpomněl. A tak jsem si řekl, že se na ní opět podívám. A mohu konstatovat, že mě baví stále stejně jako kdysi. Flegmatická, krutopřísná a nějak tak i děsivě zábavná. Není díl, kdy by nehodila na nějakou postavu takzvaný STĚĚĚR. Ale právě ten stěr používá tak osobitě a empaticky až se mi to líbí. Příběhy mají děj,který je koukatelný a tento typ seriálu mi moc chybí na našich obrazovkách. ()

mikehoblog

Co se týče animovaných věcí, tak všechno u mě závisí hlavně na stylu animace (tj. jestli je to vůbec koukatelné, nebo ne). Musím říci, že v tomto případě mne právě animovaná stránka moc nenadchla. I tak se ale přes to dokážu přenést a sledovat další a další díly. To už asi o něčem vypovídá.............."Nebudu po svý mámě střílet. Aspoň ne barvou." ()

vw.cobra odpad!

Už nemám ani sílu tyhle americké kreslené rádobyvtipné sračky komentovat. Nedivím se, že je svět takový, jaký je - pokud se lidi dívají na tohle, světová populační inteligence klesá a dnešní mládež už ani neumí napsat souvislou větu bez hrubky. ()