poster

Tři muži a nemluvně

 • USA

  Three Men and a Baby

 • Československo

  Traja muži a nemluvňa

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 1987, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  **

  Z amerických remakov skvelých francúzskych komédií je mi najčastejšie zle - hlavne, keď poznám originál. Vo väčšine prípadov také pokusy končia ako urážka európskeho diváka a tento film nie je výnimkou. Pôvodné francúzske spracovanie z roku 1985 patrí medzi moje obľúbené filmy, ale toto je chabá napodobenina. Ale kto vie, američanom to možno takto vyhovuje - asi tie európske filmy nedokážu bez predžutia americkými scenáristami stráviť.(31.5.2005)

 • P@\/EL
  ***

  Ucházející film o tom, jak se parta chlapů stará o mimino jednoho z nich. I když si zpočátku počínají docela komicky a nezkušené, tak popravdě musím uznat, že si chlapi nakonec vedou velmi dobře a se vším si s důvtipem poradí. Celkový děj mi ovšem už přišel spíše slabší a ke konci filmu se už hodně vaří z vody.(28.12.2011)

 • Jakubik
  ****

  Původní francouzskou verzi si už moc nepamatuji teda spíše vůbec, ale musím říct, že tady se amíkům remake povedl. S odstupem času jsem to viděl znovu možná už po xté a teď když jsem sám otcem jsem ve filmu viděl i něco navíc než před pár lety. Herci jsou v pohodě a v rolích jsou skvěle obsazeni. Nenáročný film na odpočinek, který svým sympatickým obsazením pobaví a v žádném případě neurazí…(18.8.2014)

 • kaylin
  ****

  Tenhle snímek se mi líbil už před dvaceti lety, kdy jsem ho viděl poprvé a nějak mi zůstal v hlavě. Chtěl jsem si ho připomenout. A pořád to stojí za to. Tom Selleck je jedním z mých nejoblíbenějších herců a tady je ve skvělé formě, stejně jako Steve Guttenberg. Kdyby Leonard Nimoy natočil jen tenhle film, naprosto by to stačilo.(10.1.2017)

 • Wishkah
  ****

  Mě se tahle komedie líbila. Rozumím tomu, že to není umění a ani příběh není kdovíjak úžasný, ale ve sledu komedií u kterých se dá při vypnutém přemýšlení dobře pobavit je na jednom z čelních příček. Trojice Selleck, Guttenberg a Danson dokáží dobře pobavit a rozhodně jsou víc sympatičtí a zábavnější než hrdinové francouzského originálu(26.5.2009)

 • - Jedna městská legenda tvrdí, že se má ve filmu objevit duch chlapce, který byl v bytě zastřelen před natáčením snímku, a sice ve scéně, kdy Jackova matka přijde navštívit Mary. Legenda není pravdivá, interiéry byly všechny natáčeny ve studiu. Ve skutečnosti jde o stín rekvisity, kterou tam zapomněli členové štábu. V jiné scéně se má na okně objevit odlesk brokovnice, kterou byl chlapec zabit. (gjjm)

 • - Ve scéně, kdy Peter (Tom Selleck) a Michael (Steve Guttenberg) běží zkontrolovat Jacka (Ted Danson), který byl s Mary ve sprše, tak proběhne konverzace, kdy chce Jack naznačit, že Peter a Michael o ně měli strach. V českém dabingu však zazní: "Strejda Peter a strejda Jack". (johnnymay)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace