Astrofyzik, držitel Nobelovy ceny doktor Austin Shepard (Peter Fonda) dojde k vědeckému závěru, že zakrátko exploduje Slunce a stane supernovou, která za sedm dní zničí Zemi. Zatímco tým vědců hledá spásnou záchranu a snaží se přijít na to, jak apokalypsu odvrátit, svět se již stal neovladatelným točícím se peklem. Na všech kontinentech se začínají odehrávat nevysvětlitelné události… (oficiální text distributora)

amyth odpad!

Stačí se podívat na dva hlavní "herce" snímku Perryho a Carrere a je po nadějích alespoň na podprůměrné béčko. Na tento film už nestačí písmenka v abecedě, tak je špatný. Protrpěných patnáct minut a i ty stačily ()

Whitet odpad!

Svět ohrožuje nebezpečné záření, lidstvo je krůček od zániku a vědci vkládají všechnu naději do hledaní chyby ve výpočtech. Takové filmy jsou ztrátou času. ()

Pitryx odpad!

To strašně miluji, když se na hlavní osu příběhu nabalují další a další blbiny, jen aby to bylo delší. Už tak pomalý děj je tím ještě pomalejší, nuda je tak tři krát větší. Pár efektů zde je, ale hodně slabých. Více se kecá a dost zbytečně. Ani nevím, jak jsem ten čas děsné nudy překlepal. Cole byl tedy sympaťák, to jo. ()

PeterMC odpad!

joj strasne to bolo nakoniec, bohuzial, (nedolezity spoiler) ze zem sa vycistila 3-tyzdnovym dazdom ... by som poslal scenaristu na haiti po zemetraseni, tam by pochopil co by mohol sposobit 3-tyzdnovy dazd. .... rozhodne strateny cas, kedykolvek a hlavne v sobotu popoludni .... ()

wopi odpad!

Jestli scénárista vychodil více než tři třídy ZŠ, tak je to jeho totální ostuda. Stačilo by se jen PODÍVAT, co vlastně obnáší slovo "supernova". Ze Slunce by nevznikla ani "nova" (to je astronomický termín, nikoli TV kanál), natož pak supernova. A i při pouhé té nově (což je o HOOODNĚ menší výbuch) by zmizela celá Sluneční soustava i s (ne)planetou Plutem. Řešit, zdali se rozpustí ledovce, je prostě tak nesmírně blbé, že to nejde brát ani s přivřenýma očima. ()

Zoltarek

Bohužel musím konstatovat, že jsem od toho filmu čekal mnohem více než jsem dostal. Neustále se opakující filmové pasáže bych ještě dokázal překovat, ale udělat z tohoto "katastrofického" filmu akční byla velice špatná volba ... akční pasáže jsou nudné až absurdní a celkově námět těch částí filmu je zoufalý. Opravdu jsem od první chvíle kdy se tam "záporák" objevil tušil jak to dopadne. Nebudeme ani rozebírat autentické pasáže dělané grafikou, která je opravdu evidentně velice zastaralá. Smutné, bohužel. 1/5 a to jen za ostatní pasáže filmu a za ten déšť + poslední pasáž ()

-marti- odpad!

Dobře, tak asi ne, no. Katastrofický, hm... když vypnu mozek, dejme tomu. Ale do toho psychotický vrah blonďatých holčiček - ne, díky, radši si sjedu fejsbůk. Zvládla jsem půlku prvního dílu. Jestli má být druhý ještě horší, a já tomu věřím, tak asi nic pro mě. ()

Helgard odpad!

Tohle měl být katastrofický film ale byl katastrofální...Vydržím fyzikální přehmaty a nesmyslné rutiny policie a tajných služeb....zakousnul bych i tu sebevraždu toho vědce, byť je to nesmysl, ale co skutečně donutilo můj prst na ovladači přepnout na jiný kanál, byla nehoda osamělého náklaďáku "osamnělého" :-))) převážejícího muže odsouzeného k trestu smrti poté, co do něho narazil pták velikosti Raroha či menšího káněte.....Tak hoši, jestli tady někdo kritizuje sovětské hrdinné filmy z druhé světové války, jako přehnané, tak to nemohl vidět tuhle nehoráznost. O pádu vrtulníku se bavit nebudu...Hrůza - ztráta času. ()