Pod kontrolou

• Česko Pod dohledem (více)

Extrémně nebezpeční masoví vrazi projíždí krajinou a mezi lidmi se šíří strach. Policie je bezradná, dokud maskované vrahy při jedné akci náhodou nezahlédne trojice očitých svědků – starší policista, osmiletá holčička a mladá žena závislá na drogách. Na jejich výslechy pod dohledem kamer jsou povoláni dva speciální agenti FBI. Původně rutinní práce se brzy změní v tajemnou hru, kterou mezi sebou svědci a agenti hrají. Nikdo zde totiž nemluví pravdu. Originální příběh s nečekaným zvratem natočila režisérka Jennifer Lynchová, dcera významného režiséra Davida Lynche. (oficiální text distributora)

cpt.Lynch

napsat něco ajo že jablko nepadá daleko od stromu by bylo nošením ddříví do lesa... už od příjezdu agentů jsem tak nějak tušil jak to celé skončí... + správně ulítlé postavy a "Lynchovské" dialogy - slabý konec... ()

Soweek

Že to bude blbost jsem si myslel hned od začátku, ale přeci jenom jsem se chtěl podívat jak si David Lynch vychoval svoji dcerušku na režisérském poli. Aby to holka neměla tak těžké tak ukecal starého známého kámoše Billa Pullmana, aby do toho šel s ní a dal tak filmu minimálně dobrou reklamu, i když samozřejmě tomu dal mnohem víc. Právě Bill vymačkává z tohoto nedozrálého pomeranče maximum, což stačí alespoň na 3 hvězdičky. Komu to aspoň trochu v hlavě šlape tak postupem času pozná, která bije a v tu chvíli už film může rovnout vypnout. ()

DeLaMorte

Atmosféra ,že by se dala krájet servírovaná talentovanou dceruškou pana Lynche.Tak takhle nám představila výbornou krimi podívanou,která vybočuje snad vším kromě vražd z klasického směru krimi filmů.Styl vyšetřování a vyslýchání několika svědků najednou z pohledu policejních kamer a postupné rozmotávání děje a opětovné zamotávání mě doslova pohltilo.Téměř každá postava ve filmu je svým způsobem "divná" a to právě dodává filmu skvělou tvář!Myslím si,že pokud i další filmy půjdou tímto směrem máme se na co těšit! ()

vitekpe

Za 3 s odrenyma usima. Lynch je proste jenom jeden, a i kdyz bude v titulcich napsanej treba stokrat, ale nebude to jeho prace, tak to stoji za prd. Protoze koukate na "jakobylynche", a to proste neni ono. Nakonec z toho vyjde takovahle napodobenina...no nic. P.S.: jak dlouho Vam trvalo nez jste poznali kdo je ten spatnej? Taky celych cca deset minut...? ()

Kracken

Lynchovina se nezapře. Zvrácené a napínavé horror-drama, kde hlavní roli hraje napětí které nenechá diváka nadechnout dřív než film skončí. Velké překvapení. 85% ()

Tjaden

Stejně jako mnohým zdejším nespokojencům, i mně se podařilo na "překvapivou pointu" přijít celkem brzy. Přesto se jedná o originální film se zajímavým stylem vyprávění. Prostě lehce nadprůměrný krimi thriller, od kterého sice nesmíte čekat bůhvíco, ale zároveň se nebudete mít čas nudit. ()

MareT.

Když si o filmu přečtu, že má mít zajimavý nebo šokující konec, nedá mi to a v prnich minutách si řeknu tu najbsurdnější kombinaci, jak by to mohlo dopadnout. Stalo se mi to u prvního SAW a i tady, že jsem se prostě trefil. Není to um ani s tím nechci jít do televize, ono je to ve skutečnosti zklamání, i když v některých případech je to dobře odůvodněné. Chtěl bych jenom vyšvihnout pár věcí, jako Pullman je už dost starý a Ormond se mi do role nehodila, ale taky že postava feťačky byla hodně sympatická a herečka Pell James ji zahrála na výbornou. ()

lucijelucije

Jablko nepadá daleko od stromu a Jennifer je toho důkazem. Viděla jsem Davida, v určitých momentech opravdu jo. Víc bych si se Surveillance pohrála, protože film to není vůbec špatný, možná předvídatelný, ale špatný ne. Julia Ormond je pořád sympaťanda, ale do téhle role se mi nehodila, a trochu mi její postava vadila, chyběl mi u ní ten správný náboj. Každopádně nic převratného. ()

ottis

Je vidět,že se nám dceruška opravdu potatila.Celý snímek má vybornou atmosféru a Pullman s Julii Ormond sou opravdu skvělá dvojka.Závěr mě fakt nehorázně překvapil,čekal sem všelijaké rozuzlení,ale tohle mě skutečně dostalo.Každopádně Jennifer Lynch sledovat,určitě talentovaná dáma. ()

ApsidalTill

Surveillance, možno na prvý pohľad klasický triler s šokovým momentom na konci ale to len do zistenia, že sa jedná o tretí snímok režisérky menom Jennifer Chambers Lynch. Takže to máme hneď iný uhol pohľadu že?! Ako dcéra slávneho tvorcu a producenta nadčasových diel, Davida Lyncha sa postarala za dozoru svojho otca o zaujímavé spojenie konvenčných príbehov, kde ale snímok je klasickou záležitosťou len 30 minút a potom, nastupuje talent kolujúc v krvi Lynchovcov. Je to brutálne bizarné, plné humoru ktorý zároveň strieda smútok a hnus. Je to proste Lynch v nežnom podaní a ja si až teraz fackujem, že som to videl len včera. ()

Luukec

Film nejdřív tak nějak bez děje a později těžce předvídatelný.. Každopádně je to celkem zajimavě natočený, Jak se jednotlivý linie porlínají, takže je fakt škoda že scénář byl tak hroznej.. ()

poet

U tohoto filmu platí čím menej o ňom viete tým viac si ho užijete. :) Slečna Lynchová tu rozohrala celkom dobrú krimi-drámu. Dusná atmosféra policajnej stanice a Bill Pullman vo výbornej forme robia s tohoto skromného projektu celkom zaujímavý zážitok........ ()