Osamělý vlk McQuade

• Česko Vlk Samotář (více)

Chuck Norris v roli texaského šerifa pátrá po ukradených zbraních. J. J. McQuade (Chuck Norris) je texaský muž zákona a drsný chlapík. Dohlíží na dodržování zákona, ale uplatňuje právo příliš svérázným způsobem, což mu přináší pouze nepříjemnosti z řad úředníků. Je mu proto k ruce přidělen nováček Kay (Robert Beltran) , který mu má pomáhat s případem únosu nákladních aut se zbraněmi. Když společně objeví místo úkrytu, jsou zajati bandity a zasypáni i s autem hluboko pod zemí. Šance na vyproštění, je minimální... (HBO Europe)

Socom

Keď som bol malý chlapec tak tento film bol jedným z mojich najobľúbenejších. Nezničiteľný Chuck Norris s presnou muškou a perfektným tereniakom.Veľmi dobrý film z 80. rokov. ()

theSaint

My guilty plesure. Chlapskej film, kterýmu hodně odpustíte, protože je narvanej testosteronem a božskou hudbou De Masiho. No a jasně- když se Chuck s károu vyhrabe z písku- to rve koule. ()

Dement

Jedno z těch lepších akčních béček. Když jsem byl prcek, strašně se mi líbila scéna, kdy se Chuck dostane se svým džípem z haldy písku - po napití se pivka z plechovky :-). Velice slušná akčňárna - na svoji dobu s výtečnou hudbou. ()

Joll

Jednoznačně nejlepší Norrisův film.Už z nostalgie musím dát za 4 hvězdičky i když v porovnání s konkurencí je to nefér ale po těch letech si je aspoň za ten jeden film zasklouží ne?Aspoň za tu úvodní píseň tu si pískám dodnes :) Navic ve kterým filmu uvidíte Chucka jak si dodává sílu tím, že se polejvá pivem a má teréňáka, kterej dokáže vyjet i z hrobu!! Prostě nářez, ten film je kult a měl na svou dobu úplně všechno drsnýho pistolníka a rváče v jednom, zloděje koní i pašeráky zbraní, krasnou ženskou, nabušený auto zmazání hrdiny, návrat hrdiny, výbuchy, karate no prostě všechno co z něj na VHS udělalo bombu a já tuhle satisfakci chuckovy aspoň pro jednou přeju :) ()

Rami

Chuckův nejlepší flim. Výborná kamera, herecké výkony, Chuck Norris nemitý texaský jezdec, skvělé hlášky a dialogy. Nejen z nostalgie musím dát 5 hvězdiček (90%). ()

crha

Všechny předsudky vůči Norrisovi stranou! Hodně dobrý béčko a údajně prý i nejlepší s ním. Všichni tady mají luxus hára, případně knírek a Chuck dokonce obnaží svůj slavnej hrudní porost. Oceňuji hlavně účes Jacksona a Dakotu. Dobrá postava je také ten liliput, ale lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem ho tam chápal. Z výraznějších postav už zbývá jen Carradine a ten je taky docela retro. 75% ()

Hapretor

Kde hraje Chuck Norris, dávám automaticky ODPAD ! - Největší ("akční") kretén filmového plátna! Ale to by bylo nefér vůči Davidu Carradine-ovi. Kupodivu snad jediný film se Čmouhem Nárysem, který mi nepřišel debilní, debilně zahraný a jakž takž mě zabavil. ()

MickeyStuma

První velice výrazný snímek Chucka Norrise, kde se poprvé objevuje se svoji mužnou neoholenou tváří a proslulým kamenným výrazem. Tvrdý a charakterní postoj Texaského Rangera J. J. Mc Quadea se Chuckovi stal průlomem v jeho filmové kariéře, jenž mu ukázal směr. Prostě začal dělat to, co mu šlo nejlépe. Jeho další filmy tak nevypadali od této chvíle jinak. Tento snímek se vyznačuje takřka moderním westernem, kde hudební spaghetti westernová linka nenechá v žádném případě na pochybách. JJ McQuade je nejdrsnější, nejtvrdší a nejmužnější Texas Ranger v širém okolí. V podstatě předzvěst pozdějšího Walkera. Proti němu se tu ve své roli postavil David Carradine s tak věrohodným záporáckým podáním, až to děsí. Po celou stopáž se nelze netěšit na chvíli, kdy se tyhle dva střetnou. A je to nádhera. Osmdesátkový akčňák, kterému ani dnes není co vytknout. Jako zábavný akční film tohle prostě nestárne. ()

helloween93

Westernově laděné akční béčko, které jakoby z oka vypadlo tvorbě Waltera Hilla. Faktem ovšem je, že Hill do tohoto projektu nijak zapojen nebyl. Poctivý akční nášup - skvělá scéna se zahrabáním auta do písku nebo finální souboj s Carradinem. A pak, že Chuck točil špatné akční filmy, ani náhodou. 4* ()

LANSA

Bohužel či bohudíky nemám k tomu to dílu,žádný sentimentální vztah,takže moje hodnocení odpovídá roku 2007 a to je ,že to pro mě byla ztráta času,čímž si v mých očích Chuckie moc nepolepšil.Pořád je pro mě dosti nejasné,že se tento herec stal jakým si akčním hrdinou. ()

dakarin

Dneska už to byl omyl, Chucka mám rád, ale toto už jsem nedal :-( Plně souhlasím s Kleopatrou, v osmdesátých letech bych tomu dal taky 4 či 5 hvězd. Některé filmy nestárnou, některé trochu a jiné prostě odvál čas. Sorry ... ()

beso74

Chuck Norris sa silou mocou snaží byť Clintom Eastwoodom svojej generácie. Osamelý bojovník, prostredie texaskej hranice ako vyšité z westernu, hudobný doprovod od Francesca De Masu, ktorý nedáva zabudnúť na svoje spagheti westernovú minulosť je kolorit, ktorý tomu všetkému má napomáhať. Píše sa ale začiatok 80. rokov a tento akčňák je ich typickým predstaviteľom, so svojou vážnosťou je síce častokrát na smiech, ale má množstvo akcie, výborného záporáka v osobe Davida Carradina (len škoda, že na plátne dostal trochu menej miesta), femme fatale v podobe okúzľujúcej Barbary Carrera a fúru stereotypov - večne nahnevaný šef, neschopná FBI, nezničiteľný hlavný hrdina. Výsledkom je jeden z tých filmov, ktoré stoja pri zrode kultu menom Chuck Norris. ()

karlee

Nelíbí se mi scéna, kdy bába chce Chuckovi zakázat pivko. Ovšem vše zachrání mexické vesničanky, které poznají Syna Božího a požehnajî mu. ()

Clark_Kent

David Carradine VS Chuck Norris, skutečnááá lahoda. Jeden z nejlepších počinů. J. J. McQuade je zatraceně dobrej a správnej ranger. ()

Marlow

Asi nejlepší film Chucka Norrise , ale stále jen průměrné béčko. Přesto , když jsem ho viděl , jako dítě , poprvé tak mě dost bavil. Chuck tam také má moc dobré auto. ()

dreamflyer

Tak tenhle kousek je kvalitou tak za *, ale mcquade byl muj hrdina a za to si zaslouzi neco navic:)..proste viz. komentar kleopatry...sem rad,ze to nekdo ocenuje stejnym zpusobem. ()