Trojice zlodějíčků v čele s Rayem (Ted Danson) má zálusk na sbírku vzácných mincí. Plán jim trochu překříží Rayova sestřenice, která přiváží jeho syna Timmyho (Macaulay Culkin). Ten – jako správný teenager – brzy zjistí, k čemu se jeho otec chystá a krátce po vydařené krádeži mince schová. Slíbí Rayovi, že mu řekne, kde jsou, pokud se bude alespoň týden chovat jako otec... Ray a Timmy se sbližují, jenže to už je povedené bandě na stopě policie a mladá vyšetřovatelka, která se shodou náhod s Rayem seznámí, aniž by tušila, že zločinec, kterého hledá, je právě on… (TV Prima)

Jello Biafra

Slabá komédia v ktorej sa tvorcovia snažili ťažiť z popularity Macaulay Culkina. Jeho popularita už však v tej dobe bola na odchode. Vtipy aj zápletka sú vyložené podpriemerné a ani tí herci sa nejako nepretrhli. ()

Paity

Marně se snažil Macaulay Culkin vytěžit něco z úspěchu Sám doma, nebylo mu to nic platné. Příběhově slabé, to ostatní se pak jen nabalilo. ()

Petr.Kocfeld

Proc ne?Mel jsem tento snimek rad jako dite.I dnes si ho rad pustim...Davam 3 hvezdy a 50 procent.Culkin je zde dobry.Jeho docela povedeny film.Komedie,ktera pobavi i potesi...Slusne momenty to i ma.Poenta s pokladem ujde. ()

GreatestFan

Blbá hra na film bez vtipu, děje zkrátka ničeho. Mac teda od sám doma 2 opravdu klesnul, asi to prostě není herec, jen herecké dítě. // viděno 1X ()

Hepy13

Přesně tyto rodinné komedie z devadesátých let mám hrozně rád. Tenkrát se tyhle filmy točily docela často. A jako nejedna rodina, jsme jich doma měli plno na vhs kazetách. A tak jako spousta dalších filmů pro celou rodinu (Táta v sukni, Kapitán Ron, Maska, Přes palubu, Lhář lhář, Ace Ventura....) měli i Kšefty s tátou nejošoupanější pásek. Viděl jsem tenhle film přibližně dvacetkrát, je to moc pěkná a zábava. ()

tyna97

Sympatický Ted a tehdy jestě pro mě neznámý Kevin! Srdcovka z dětství, kterou jsem tenkrát dlouhou dobu neúspěšně hledala. ()

Heroine odpad!

Jakkoli je Danson zábavný ke sledování, tenhle film to pro mně nemůže zachránit. Je to utrpení sledovat, idiotský humor, nesympatické ksichty Culkina, předvídatelný děj, neoriginální, hloupý a nesympatický! ()

helloween93

Čekal jsem infantilní rodinnou komedii s Culkinem, ale zas tak hrozné to nebylo. Je zcela evidentní, že se film svezl na popularitě tohoto herce v první polovině 90. let. Pár úsměvných momentů zde bylo, ale nic, co by stálo za řeč. Viděno na AMC. 2* ()

asfalt

Nebola to vôbec filmová katastrofa, akú som očakával. M. Culkina mám celkom rád a ja som sa pri tomto filme celkom bavil. Bolo to síce dosť naivné, no akosi mi to neprekážalo. Kto chce vidieť uvolnenú rodinnú komédiu, tak vrelo odporúčam práve tento snímok. ()

PlysovyMacko

Rodinná komédia s kriminálnou zápletkou. Syn vydiera svojho otca zlodeja, aby sa mu venoval. Humor obstarávajú hlúpi kumpáni. K tomu štipka romantiky a poučenie, že rodina je nadovšetko. Celé je to milé, príjemné a zábavné. ()

zzzzzjjjjj

Není to sice Sám doma,ale na ten styl to je.Ted Danson se mi herecky líbí a v této roli mu to sluší.Culkin je dětský herec,proto je tento film pro mladší diváky.Musím ale uznat,že to má podivný scénář.Alespoň vím,že si mám měnit zubní kartáček po 3 měsících.Goodmanova hudba stála za to.Nejlepší z celého filmu byl asi minigolf,který samozřejmě Timmy hrál.Připadalo mi,že Timmy (kterému bylo 11) byl na svůj věk velice chytrý. ()