Co je šeptem...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

• Radiq

Pokračování Absolventa (dovolil jsem si to tak napsat, ale je to hrozný, když to po sobě čtu) bylo originálně zakomponované a tímto se z toho měla stát nenápadně dvojka. Asi. Ale teda ani náhodou. Ne že by tam bylo něco tak hroznýho (snad kromě Jeniffer Aniston) - stejně jsem od toho nečekal nic než bezduchou romantickou komedii - ale prostě tam byly momenty, které mě štvaly, včetně už fakt trapnýho happy endu (koho mají dycky zajímat nějaký omluvy, když se páreček udobřuje). Párkrát jsem se teda zasmál, když Mark Rufallo nebo některá z postav měla nějakou hlášku, to zas jo. Ale jinak slabej podprůměr (PS: nejlepší tam byla scéna z Absolventa, chch)(24.4.2007)

Priemerná komédia, ktorú ja osobne neberiem tak, akože sa snaží priživovať, alebo dokonca byť pokračovaním jedného nemenovaného filmu, ale skôr naň len odkazuje. To by všetko bolo v poho, skôr ma zarážala istá zvrhlosť, ktorá sa vo filme brala absolútne ľahko, ba priam sa z nej celý čas ťažilo. ***SPOILER*** A to síce, že postava Beau Burroughsa s ľahkosťou a nonšalantnosťou pretiahne starú matku, dcéru a vnučku ktorá je vlastne možno aj jeho dcérou. Tfuj! To už aby sa človek bál, či na scénu nevybehne aj prababička, alebo pravnučka. Ale to už by snáď boli scény do filmov s iným žánrovým zameraním...(20.6.2010)

Narážka na Absolventa (1967) - řekla bych, že ale v žádné chvále. Ukázka toho, jak chlap (Kevin Costner) objede tři generace (ve 20 letech babičku, později s její dcerou - stejná generace, a po třiceti letech i s její dcerou) - může se to zdát vtipné, ale moc není. Nebýt Jennifer Aniston a Roba Reinera, hodnocení by padalo závratnou rychlostí. Průměrná romantická komedie.(28.12.2010)

• Gilmour93

Neplodný Kevin? Imposíble... Tuctový snímek, jenž nabídne vtipný moment zhruba v intervalu každých 15 minut a originální vůbec, přičemž vše je založeno na tom, že každý šproch není absolutní lží a ústřední hrdinka se pak musí rozhodnout jestli Ruffalo, nebo Ten, který kdysi lovil Buffalo. Pochopitelně zvítězí ten, kdo nejrychleji běhá dolů po schodech a nepokrývá s gustem tři ženská pokolení.. Zdá se, že J.Aniston zvládá pouze jednu polohu - pevně věřím, že se to týká jen herectví..(12.12.2011)

• Chrustyn

Další z řady nezajímavých romantik, které se snaží být originální, použitím odkazu na legendárního Absolventa. Za tím vším se však skrývá laciná romance o ženě, která neví co chce a musí na to přijít až když se vyspí s Kevinem Costnerem. Vše je pak doprovázeno hysterickými záchvaty a srdceryvnými rozhovory o tom, co je v životě vlastně důležité.(12.2.2017)

• - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

• - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)

• - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)