Co je šeptem...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Zpětně ubírám jednu hvězdu, když nad tím přemýšlím. Jennifer toporná jako vždy, Mark Ruffalo naprosto o ničem, Shirley trapná, trapná! Ano, byla to role, ale tááák trapná.. Je jasné, že tohle by chudák Kevin neutáhl, ani kdyby měl 130 koní a turbo navrch. Nicméně uznávám, smála jsem se - vyspat se s třemi generacemi rodiny je opravdu obdivuhodný výkon. Obzvlášť pokud by si ta nejmladší přála být vaší dcerou. Průměr - neurazí, nenadchne.(27.11.2007)

"Víš, o mé rodině taky natočili film !! Jmenovalo se to Titanic.." ;) Rob bless you, please, Mrs. Aniston !! Hey, hey, hey !! ;) Aneb kterak Muži nestárnou, respektive zrají, jak dokazuje třeba i právě Kevin Costner.. Fantastický nápad zas jednou padnul za oběť poněkud slabému bijáku..(12.2.2017)

• Oxy

Kdybych nebyl v nemocnici připoutaný na lůžko a nevhodil dvacetikorunu do automatu na televizi, asi bych se k tomu nedostal. Co k tomu říct? Dílo, které se snaží vydělat nějaký ten peníz na slávě předchozího veledíla. Nejhorší na tom je, že opět úspěšně. Costner byl jediný, kdo mi pomohl to dokoukat, Jennifer nevěřím ani vlasy na hlavě a ostatní herci nestojí za zmínku. Sla-bo-ta(29.2.2012)

..poměrně originální zápletku hatí nudný scénář!!!..podle mě by z toho byla výborná komedie/romantická, ale když se do toho zamontovaly zbytečně vážné scény......a děkuju za příjemné herecké obsazení, chybět v jediné větší roli známá tvář, hodnocení by šlo hodně rychle dolu!!!!...čistých 60%!!!..P.S. Costner je pořád dobrý herec!!!(17.6.2007)

tak nejak som o tom filme mala úplne inú predstavu. a to nikdy nie je dobré. nie že by som sa nezabávala - hlavne na Shirley McLane. a Kevin bol to tej úlohy ideálny. ale tak nejak to bolo o niečom úplne inom, ako tvrdili a celkové vyznenie filmu ma nenadchlo tak, ako trailer. je otázne, či by sa mi to páčilo viac, ak by som o tom filme dopredu nič nevedela, ale trochu o tom pochybujem.(2.5.2008)

• - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)

• - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

• - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)