Co je šeptem...

Rumor Has It...

Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

Wo die Liebe hinfällt

• Německo

Wo die Liebe hinfällt ...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Moc se mi nezdá, že by se hlavní, charakterově výrazní, představitelé v Absolventovi stali papírem šustícími lidmi z amerického předměstí. Nápad je to ovšem dobrý, Jennifer Aniston podává svůj standardní výkon, jako obvykle v rámci "svých" romantických komedií. Vzhledem k množství narážek na starou klasiku, nemohla jsem se ubránit srovnání a zamáčknout slzu nad úpadkem americké mainstreamové komedie, ačkoliv Co je šeptem... nepatří mezi ty nejhorší, je to spíše obyčejný průměr.(13.1.2013)

fajn napad, nedotiahnute. vystizne napisane v komente od Shushika. keby poradne premysleli ideu a nespravili z toho film ako kazdy iny... keby sa na dane ulohy krom Anistonky a Costnera hodili i dalsi.. zial, nevidela som 2. Mrs. Robinson, to mi bolo luto.. mohli vybrat niekoho ineho do roly pravnika... moc priemerne. pozitivum: vsimla som si, aka je Jennifer nadherna, konecne na mna Kevin zaposobil a tak...keby som tento film nevidela, nic by sa nedialo. Keby som nevidela Absolventa, prisla by som o ohromny zazitok. Neda sa porovnavat. Spolocne maju len ,,nadvaznost" zapletky.(26.12.2008)

Překvapivě poutavý snímek, který mě udržel z obrazovky i přesto, že jsem se předtím chystal ulehnout. Hrdinčina rozpolcenost spolu s neúnavným pátráním po svém původu mě zkrátka bavila. Herecké výkony byly opravdu skvělé - emoce čišily z výrazů aktérů tak skvěle, že jsem jim to absolutně sežral. Nemůžu si stěžovat, z nahodilého koukání se stalo příjemné překvapení.(30.3.2020)

..poměrně originální zápletku hatí nudný scénář!!!..podle mě by z toho byla výborná komedie/romantická, ale když se do toho zamontovaly zbytečně vážné scény......a děkuju za příjemné herecké obsazení, chybět v jediné větší roli známá tvář, hodnocení by šlo hodně rychle dolu!!!!...čistých 60%!!!..P.S. Costner je pořád dobrý herec!!!(17.6.2007)

Rob Reiner zřejmě už zůstane tím rutinním režisérem na (poslední dobou spíše) romantické komedie (i když vzpomeňte na jeho žánrovou univerzálnost na přelomu 80. a 90. let), které na jedno slupnutí potěší, ale vracet se k nim těžko budete. Vedle nevýrazné formální stránky se mu tentokráte sešel relativně silný herecký tým, ve kterém (nenalhávejme si opak) nikdo nepodává nějaký zázračný výkon, hlavní postava Jennifer Aniston se neubrání sitcomovému projevu, přesto potěší, největší pozornost si tak pro sebe urval Kevin Costner, vedle dramatu The Guardian je skutečně ve formě. Filmy mají ale především bavit (v případě snahy o sex na toaletě v letadle tomu tak rozhodně nebylo), příjemně utíkat, nechat nás poskrovnu zasnít se a tu a tam dát i možný „návod“ na to, co a jak správně vyřešit!! A to v případě Co je šeptem... není právě málo!! Slušivých 60%(7.7.2007)