Co je šeptem...

Rumor Has It...

Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

Wo die Liebe hinfällt

• Německo

Wo die Liebe hinfällt ...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

• Ravi

Inu, nevěra je prý v pohodě. Chlapi dělají hloupé a kvůli lásce odpustí vše. Pohodově romantický film, kde nápad s Absolventem stojí za úvahu, ale postavit pointu na odpouštění nevěry mě zklamal. Chápu proč se hlavní hrdinka dostala do šlamastyky, nerozumím však, proč obsadili Jennifer do tak složité role. Hlavní hrdinka, na které totiž děj stojí, na celé čáře propadla. Richard Gere v sukni. 40% = 2/5(30.8.2013)

tak nejak som o tom filme mala úplne inú predstavu. a to nikdy nie je dobré. nie že by som sa nezabávala - hlavne na Shirley McLane. a Kevin bol to tej úlohy ideálny. ale tak nejak to bolo o niečom úplne inom, ako tvrdili a celkové vyznenie filmu ma nenadchlo tak, ako trailer. je otázne, či by sa mi to páčilo viac, ak by som o tom filme dopredu nič nevedela, ale trochu o tom pochybujem.(2.5.2008)

Snímek těžící z jednoho jediného dobrého nápadu, který je ovšem opravdu geniální a krom zajímavého nápadu s generační sexuchtivostí, udělal tomuhle snímku navíc i hodně velkou reklamu. Tenhleten nápad (navázání na Absolventa) byl následně ještě doplněn o jeden skvělý tah, obsadit Kevina Costnera, ale tím to hasne. Jennifer Aniston je absolutně nezajímavá a zachraňuje to až v závěrečných pasážích, protože jí celkem jde rozpačitý pláč. Jinak absolutně nechápu donebesvyzdvihující komentáře na Shirley MacLaine, která mi připadala nejen nudná, ale navíc její postava byla jen zbytečně obhroublou vatou, která ve snímku musí být jen proto, aby to všechno do sebe nějak zapadlo. Příjemně snad ještě překvapil Mark Ruffalo, který byl ve své roli celkem uvěřitelný, ale film prostě stojí a padá s Jennifer a na rozdíl od Derailed, kde hrála skvěle, tady ji to prostě absolutně nesedlo. A to jsem si myslel, že se může prosadit jedině v žánru romantických komedií... Scénář není hloupý a film je řemeslně zvládnutý na jedničku, jen vše prostě nefunguje jako celek. [červen 2006](6.6.2006)

Velmi příjemné dílko. Zjišťuji, že spousta těch "amerických romantických komedií," které zde mají hodnocení okolo 60%, a zvláště pod 60%, jsou ideální odpočinkové, nenáročné, příjemné a úsměvné filmy. Jejich jediný nedostatek však spočívá v tom, že spadají do naprostého průměru. Který je však zároveň servírován nenásilným stylem s grácií. Elegantní a (vlasově:) "vyžehlená" Jennifer Aniston, "Casanova" Kevin Costner či protřelá dáma Shirley MacLaine. Silný záchvěv smíchu ve mě vzbudila "šíleně" zábavná scénka, kdy zničená Jennifer Aniston navštíví Shirley MacLaine a krátce poté následuje telefonát od jejího otce. Otec (Richard Jenkins): "Je tam Sarah?" Dcera (Mena Suvari): "Je tam Sarah?" Babička (Shirley MacLaine): "Sarah je tady."(10.12.2011)

• misterz

Klebetí sa, klebetí, ale nič také zaujímavé som sa nedozvedel. Pomerne trápna záležitosť svojou hlavnou pointou postavená na filme Absolvent (1967). No to vysvetlenie okolo toho a celý ten príbeh no... ešte teraz ma z toho bolí hlava. Veľká nuda. Na druhú stranu bavili aspoň herci. Podpriemer. 40/100(4.8.2018)