Co je šeptem...

Rumor Has It...

Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

Wo die Liebe hinfällt

• Německo

Wo die Liebe hinfällt ...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Jennifer hraje většinu času v komediích, kde má přítele a řeší se vztahy. Její filmy mám rád, ale všeobecně je to všecko od ní do základu průměr. Průměr se pak zvyšuje se skutečností, jací herci se po jejím boku objeví a tady Mark Ruffalo ani Kevin Costner tenhle film z průměru vyhrábnout nedokážou. No a dalším neméně důležitým faktorem je i humor, který se ve filmu objeví. A ten se ve filmu taky moc neobjeví. Takže je to vlastně průměr, který neurazí, neuškodí a jediné plus je právě Jennifer.(11.12.2011)

• Radiq

Pokračování Absolventa (dovolil jsem si to tak napsat, ale je to hrozný, když to po sobě čtu) bylo originálně zakomponované a tímto se z toho měla stát nenápadně dvojka. Asi. Ale teda ani náhodou. Ne že by tam bylo něco tak hroznýho (snad kromě Jeniffer Aniston) - stejně jsem od toho nečekal nic než bezduchou romantickou komedii - ale prostě tam byly momenty, které mě štvaly, včetně už fakt trapnýho happy endu (koho mají dycky zajímat nějaký omluvy, když se páreček udobřuje). Párkrát jsem se teda zasmál, když Mark Rufallo nebo některá z postav měla nějakou hlášku, to zas jo. Ale jinak slabej podprůměr (PS: nejlepší tam byla scéna z Absolventa, chch)(24.4.2007)

• Djoker

Jennifer mezi dvěma muži? To by snad šlo. Jennifer mezi Ruffalem a Costnerem? To si snad děláte prdel! Nic proti nim, mám je docela rád, ale sem se prostě nehodí. To netvrdím kvůli tomu, že chci Jennifer jen pro sebe. Já vím, teď si asi klepete na čelo a říkáte si, Djokere, ta pro tebe není dost dobrá. Mně by však stačila. Díky Markovi a Shirley jsem se alespoň párkrát zasmál, ale jinak to jen parazituje na slávě Absolventa.(29.12.2010)

• Eldrick

Trapný spin-off ABSOLVENTA, kde roli Dustina Hoffmana převzal Kevin Costner a postavu zemřelé Anne Banncroft Shirley McLaine. SPOILER: Jennifer Aniston se zasnoubila, ale vdávat se jí nechce, připadá si, že do svý rodiny nepatří, její otřesná sestra, kterou hraje Mena Suvari, se má vdávat, tak se vydá na její svatbu, tam jí babička (Shirley McLaine) prozradí, že její matka kdysi před svou svatbou utekla s Beau Burroughsem (Costner) do Mexika, kde vyprcávali. Shodou okolností s ním ještě před její matkou vyprcávala i babička. Aniston si začne myslet, že Costner je její skutečný otec, vyhledá ho, Cosťa jí řekne, že je neplodnej, protože ho na střední škole při fotbale nakopnul nějakej šulín do koulí, Aniston dojde, že to asi nebude její fotr, tak ho taky voprcá, když už s nim prcala babička i zemřelá máti. Pak se dlouho nic neděje, protože Aniston neví co dál. No a pointa je taková, že ten šulín, co připravil Cosťu o plodnost je shodou okolností fotr Aniston. Kurva, to je ale propracovanej příběh. Aniston pak přijde s prosíkem za snoubencem, aby ji odpustil, ten to samozřejmě udělá, stejně jako kdysi odpustil fotr Aniston její matce. No, sračka.(26.12.2009)

• kaylin

Film "Absolvent" je klasika, stejně tak román, podle kterého byl film natočen. Beau Burroughs je člověk, podle kterého měl být román napsán. Nejprve měl poměr s ženou, která měla už něco přes čtyřicet, aby se hned na to mohl vyspat s její dcerou. Jenže příběh nekončí, posouváme se o nějaký třicet let dál a zjišťujeme, že v generaci dvou žen je další dívka, která chce zjistit, jestli Beau Burroughs náhodou není jejím otcem. Komedie s Jennifer Aniston ale vlastně vůbec není o hledání otce, protože to je velmi rychle vyřešeno, ale o tom, aby zjistila, jaké je vlastně místo jednoho člověka ve městě, kde ona sama chce být. Film vlastně říká, že pokud si nejste jistí tím, že vaše připravovaná svatba je skutečně s tím pravým, vyspěte se s chlapem, který to dělal s vaší babičkou i matkou, ono se tím hodně vyřeší. Váš nastávající vám všechno odpustí, přece jenom Beau Burroughs je pořád Kevin Costner a Mark Ruffalo je zase jednou splachovací. Vůbec tedy nejde o nějaké vztahy, ale jenom o to, že si jedna žena není jistá, trochu si užije a všechno bude zapomenuto. Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Jenže podle téhle definice je Vegas celý její život. Může dělat, jaká chce špatná rozhodnutí, nakonec je jí ale všechno stejně odpuštěno, protože je to přece krásná hollywoodská ženská. Chlap na ni čeká, trochu dělá drahoty, ale stejně jí nakonec padne do náruče. Nezachrání to ani pár dobrých vtipů, výborná, i když až příliš karikovaná Shirley MacLaine, či charismatický Kevin Costner. Jennifer Aniston tímhle filmem zase poklidně zapadla do svých obvyklých mantinelů a hraje asi tolik jako hokejista na střídačce s bruslí v rukou brusiče. Má na sobě dres, chrániče, všechno, ale gól stejně nedá. Chybí tomu tah na branku. Neříkám, že komedie musí uctívat nějaké hodnoty, ale já mám pocit, že tenhle film to dělá, akorát nějakým hodně divným způsobem. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/11/arbitrage-interview-male-deti-neznamy.html(2.3.2013)