Co je šeptem...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Dobrý námět ;) Krásné vlasy Aniston a velice příjemný Costner a sympatický Ruffalo :) ;) Ale pro mě hlavní hvězdou jako vždy byla Shirley MacLaine :) Nechtěla bych být v kůži Sarah...sama neví co od života aktuálně chce a do toho řeší, kdo se s kým vyspal a kdo to byl :D :D Ve filmu je skvělá hudba :) - jak z 60tých let, které upozorňují na předešlé události, tak o 30let později, kdy má v tomto filmu plno lidí vyděšené výrazy a vykřikují věty "Proboha!" a "Cože?" Koule, Bloody Mary a máma, babička a úchyl :D Pohoda, která neurazí a ještě jako bonus navnadí na jiný film :)(14.9.2014)

tak nejak som o tom filme mala úplne inú predstavu. a to nikdy nie je dobré. nie že by som sa nezabávala - hlavne na Shirley McLane. a Kevin bol to tej úlohy ideálny. ale tak nejak to bolo o niečom úplne inom, ako tvrdili a celkové vyznenie filmu ma nenadchlo tak, ako trailer. je otázne, či by sa mi to páčilo viac, ak by som o tom filme dopredu nič nevedela, ale trochu o tom pochybujem.(2.5.2008)

Tak tomu se říká rodinofil, když někdo přefikne, babičku, mámu i dceru v jedný rodině, samozřejmě hezky v průběhu let, tak aby to nehraničilo z nechutností, ale naopak bylo všechno ěno-ňuno. Docela mě dostalo, že Kevin nedostal od žádnýho z chlapů v té rodině přes držku, spíš naopak, ještě ho zvou na oběd. Tohle udělat žižkovskýmu fešáčkovi, tak je zaděláno na pouliční rajskou omáčku na žižkovský způsob. Jennifer jsem teda nepochopil vůbec, ona stahovala kalhotky už v době, kdy Kevinův pindour byl ještě daleko. Kevin jako rodinný obráběč číslo jedna neměl chybu o chování všech ostatních by se dalo už polemizovat, ale hážu na to bobek.(12.12.2011)

• Gore

Už druhý film, který jsem viděl kráce po sobě, který je koukatelný jen díky Shirley MacLaine (první byl In Her Shoes - Zná ji jako svý boty). Zápletka kolem: ojel babičku, ojel mámu...bum a teď ojel i mě, je dost chabá a až na pár okamžiků nevtipná. Scénarista prvních Dannyho parťáků tentokrát svou práci dost odbyl a postavy holt nemají co hrát. I takový Mark Ruffalo, který většinou uhraje všechno, byl dost bezradný a ač se snažil, co mu síly stačily, zde prostě neměl co hrát. I Aniston a Suvari by byli lépe snesitelní, kdyby měli lepší scénaristický základ. Kevin Costner je kapitola sama pro sebe. Jeho herectví je založeno na typu: budu se tvářit charizmaticky a snad mi to diváci zbaštěj, ale když už to samý dělá 26 let, co je u filmu, takto už to prostě nefunguje a vypadá to, že prostě hraje jen proto, aby musel z něčeho platit činži, nic víc. A režisér Rob Reiner svými filmy zabředá do podprůměrnosti, a to slavil nemalé úspěchy v 80. letech.(3.9.2008)

• Xmilden

Filmy Roba Reinera mě nikdy snad kromě Misery nebavily. Všude dobře, doma nejlíp bylo zoufale dětské. Co je šeptem... je zase zoufale ženské. Na Jennifer se dobře kouká, čemu člověk ovšem nevěří je to jak ji dokázal sbalit zde hrozný Kevin Costner. Absolvent byl nadprůměrný film, dost zamrzí, že někdo se takhle po něm vozí a neustále se na něj odvolává. Nevtipné, leč částečně poučné.(7.12.2010)