Co je šeptem...

Rumor Has It...

Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

Wo die Liebe hinfällt

• Německo

Wo die Liebe hinfällt ...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Rob Reiner natočil vcelku uspokojivú komédiu, ktorá môže v pohode zabiť poobednajšiu nudu. No predsa je to len jeden nemastný neslaný gýč, ktorý neohúri takmer žiadnou formou, vloženou do snímky. Od Jennifer Aniston som čakala zrejme trocha povzbudivejší výkon, no jediným pozitívom je Kevin Kostner, ktorého herecké nadanie posúva film o úroveň vyššie.(18.9.2007)

fajn napad, nedotiahnute. vystizne napisane v komente od Shushika. keby poradne premysleli ideu a nespravili z toho film ako kazdy iny... keby sa na dane ulohy krom Anistonky a Costnera hodili i dalsi.. zial, nevidela som 2. Mrs. Robinson, to mi bolo luto.. mohli vybrat niekoho ineho do roly pravnika... moc priemerne. pozitivum: vsimla som si, aka je Jennifer nadherna, konecne na mna Kevin zaposobil a tak...keby som tento film nevidela, nic by sa nedialo. Keby som nevidela Absolventa, prisla by som o ohromny zazitok. Neda sa porovnavat. Spolocne maju len ,,nadvaznost" zapletky.(26.12.2008)

Zpětně ubírám jednu hvězdu, když nad tím přemýšlím. Jennifer toporná jako vždy, Mark Ruffalo naprosto o ničem, Shirley trapná, trapná! Ano, byla to role, ale tááák trapná.. Je jasné, že tohle by chudák Kevin neutáhl, ani kdyby měl 130 koní a turbo navrch. Nicméně uznávám, smála jsem se - vyspat se s třemi generacemi rodiny je opravdu obdivuhodný výkon. Obzvlášť pokud by si ta nejmladší přála být vaší dcerou. Průměr - neurazí, nenadchne.(27.11.2007)

Příjemná romantická komedie s dobrým obsazením. Celá zápletka nevybočuje z hollywoodských klišé, avšak jednu postavu je třeba vyzvednout: Shirley MacLaine zahrála babičku hlavní hrdinky přesvědčivě, ovšem to nic nemění na tom, že její postava tvoří černou skvrnu na jinak průměrném filmu. Tvůrci jí mohli napsat trochu méně otravnou roli. Kevin Costner exceluje, Mark Ruffalo hraje dobře, ale filmem se skoro jen mihne a myslím si, že jiný herec by se hodil více.(25.7.2011)

• Chrustyn

Další z řady nezajímavých romantik, které se snaží být originální, použitím odkazu na legendárního Absolventa. Za tím vším se však skrývá laciná romance o ženě, která neví co chce a musí na to přijít až když se vyspí s Kevinem Costnerem. Vše je pak doprovázeno hysterickými záchvaty a srdceryvnými rozhovory o tom, co je v životě vlastně důležité.(12.2.2017)