Co je šeptem...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Priemerná komédia, ktorú ja osobne neberiem tak, akože sa snaží priživovať, alebo dokonca byť pokračovaním jedného nemenovaného filmu, ale skôr naň len odkazuje. To by všetko bolo v poho, skôr ma zarážala istá zvrhlosť, ktorá sa vo filme brala absolútne ľahko, ba priam sa z nej celý čas ťažilo. ***SPOILER*** A to síce, že postava Beau Burroughsa s ľahkosťou a nonšalantnosťou pretiahne starú matku, dcéru a vnučku ktorá je vlastne možno aj jeho dcérou. Tfuj! To už aby sa človek bál, či na scénu nevybehne aj prababička, alebo pravnučka. Ale to už by snáď boli scény do filmov s iným žánrovým zameraním...(20.6.2010)

..poměrně originální zápletku hatí nudný scénář!!!..podle mě by z toho byla výborná komedie/romantická, ale když se do toho zamontovaly zbytečně vážné scény......a děkuju za příjemné herecké obsazení, chybět v jediné větší roli známá tvář, hodnocení by šlo hodně rychle dolu!!!!...čistých 60%!!!..P.S. Costner je pořád dobrý herec!!!(17.6.2007)

• Djoker

Jennifer mezi dvěma muži? To by snad šlo. Jennifer mezi Ruffalem a Costnerem? To si snad děláte prdel! Nic proti nim, mám je docela rád, ale sem se prostě nehodí. To netvrdím kvůli tomu, že chci Jennifer jen pro sebe. Já vím, teď si asi klepete na čelo a říkáte si, Djokere, ta pro tebe není dost dobrá. Mně by však stačila. Díky Markovi a Shirley jsem se alespoň párkrát zasmál, ale jinak to jen parazituje na slávě Absolventa.(29.12.2010)

• Chrustyn

Další z řady nezajímavých romantik, které se snaží být originální, použitím odkazu na legendárního Absolventa. Za tím vším se však skrývá laciná romance o ženě, která neví co chce a musí na to přijít až když se vyspí s Kevinem Costnerem. Vše je pak doprovázeno hysterickými záchvaty a srdceryvnými rozhovory o tom, co je v životě vlastně důležité.(12.2.2017)

Tak tomu se říká rodinofil, když někdo přefikne, babičku, mámu i dceru v jedný rodině, samozřejmě hezky v průběhu let, tak aby to nehraničilo z nechutností, ale naopak bylo všechno ěno-ňuno. Docela mě dostalo, že Kevin nedostal od žádnýho z chlapů v té rodině přes držku, spíš naopak, ještě ho zvou na oběd. Tohle udělat žižkovskýmu fešáčkovi, tak je zaděláno na pouliční rajskou omáčku na žižkovský způsob. Jennifer jsem teda nepochopil vůbec, ona stahovala kalhotky už v době, kdy Kevinův pindour byl ještě daleko. Kevin jako rodinný obráběč číslo jedna neměl chybu o chování všech ostatních by se dalo už polemizovat, ale hážu na to bobek.(12.12.2011)

• - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)

• - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

• - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)