Co je šeptem...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

• Morholt

No znám pár chlapíků, kteří dokázali zvládnout matku s dcerou, ale někdo, kdo vyzkoušel tři generace, se mi životem nemihnul. Jinak film motající se kolem filmu. Pokud by nebyl natočen Absolovent, nejspíš by tenhle film ani nevznikl a nalejme si čistého vína, škoda by to nebyla. Co potěší je celkem mile vystupující Jennifer a nezvykle příjemně hrající Costner, ale to je tak vše. Vtipu málo, myšlenka plytká. Za pár minut zapomenu. 30%(20.8.2012)

Dobrý námět ;) Krásné vlasy Aniston a velice příjemný Costner a sympatický Ruffalo :) ;) Ale pro mě hlavní hvězdou jako vždy byla Shirley MacLaine :) Nechtěla bych být v kůži Sarah...sama neví co od života aktuálně chce a do toho řeší, kdo se s kým vyspal a kdo to byl :D :D Ve filmu je skvělá hudba :) - jak z 60tých let, které upozorňují na předešlé události, tak o 30let později, kdy má v tomto filmu plno lidí vyděšené výrazy a vykřikují věty "Proboha!" a "Cože?" Koule, Bloody Mary a máma, babička a úchyl :D Pohoda, která neurazí a ještě jako bonus navnadí na jiný film :)(14.9.2014)

Snímek těžící z jednoho jediného dobrého nápadu, který je ovšem opravdu geniální a krom zajímavého nápadu s generační sexuchtivostí, udělal tomuhle snímku navíc i hodně velkou reklamu. Tenhleten nápad (navázání na Absolventa) byl následně ještě doplněn o jeden skvělý tah, obsadit Kevina Costnera, ale tím to hasne. Jennifer Aniston je absolutně nezajímavá a zachraňuje to až v závěrečných pasážích, protože jí celkem jde rozpačitý pláč. Jinak absolutně nechápu donebesvyzdvihující komentáře na Shirley MacLaine, která mi připadala nejen nudná, ale navíc její postava byla jen zbytečně obhroublou vatou, která ve snímku musí být jen proto, aby to všechno do sebe nějak zapadlo. Příjemně snad ještě překvapil Mark Ruffalo, který byl ve své roli celkem uvěřitelný, ale film prostě stojí a padá s Jennifer a na rozdíl od Derailed, kde hrála skvěle, tady ji to prostě absolutně nesedlo. A to jsem si myslel, že se může prosadit jedině v žánru romantických komedií... Scénář není hloupý a film je řemeslně zvládnutý na jedničku, jen vše prostě nefunguje jako celek. [červen 2006](6.6.2006)

Priznám sa, že Jennifer Aniston absolútne nemusím a Mark Ruffalo mi k takýmto typom postáv jednoducho nesedí. Napriek tomu tento kúsok vôbec nebol takou pohromou, akú som očakávala, naopak, dokonca sa vyskytlo aj vcelku dosť vtipných momentov. V rámci žánru "tradičná hollywoodska lepkavá romantická komédia" jednoznačný nadpriemer. Samozrejme, že na moje hodnotenie má vplyv aj "oživenie" môjho obľúbeného Absolventa. Napokon už len dodám že tohto roku som sa dočkala dvoch nezvyčajných filmových zážitkov: Anthony Hopkins, hrajúci černocha (Ľudská škvrna) a Kevin Costner, stvárňujúci Dustina Hoffmana! :-)(15.5.2011)

• Djoker

Jennifer mezi dvěma muži? To by snad šlo. Jennifer mezi Ruffalem a Costnerem? To si snad děláte prdel! Nic proti nim, mám je docela rád, ale sem se prostě nehodí. To netvrdím kvůli tomu, že chci Jennifer jen pro sebe. Já vím, teď si asi klepete na čelo a říkáte si, Djokere, ta pro tebe není dost dobrá. Mně by však stačila. Díky Markovi a Shirley jsem se alespoň párkrát zasmál, ale jinak to jen parazituje na slávě Absolventa.(29.12.2010)