poster

Co je šeptem...

 • USA

  Rumor Has It...

 • Německo

  Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

 • Německo

  Wo die Liebe hinfällt

 • Slovensko

  Klebetí sa...

 • Slovensko

  Hovorí sa...

 • Velká Británie

  Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Rob Reiner zřejmě už zůstane tím rutinním režisérem na romantické komedie (i když vzpomeňte na jeho žánrovou univerzálnost na přelomu 80. a 90. let), které na jedno slupnutí potěší, ale vracet se k nim těžko budete. Vedle nevýrazné formální stránky se mu tentokráte sešel relativně silný herecký tým, ve kterém (nenalhávejme si opak) nikdo nepodává nějaký zázračný výkon, hlavní postava Jennifer Aniston se neubrání sitcomovému projevu, přesto potěší, největší pozornost si tak pro sebe urval Kevin Costner, vedle dramatu The Guardian je skutečně ve formě. Filmy mají ale především bavit (v případě snahy o sex na toaletě v letadle tomu tak rozhodně nebylo), příjemně utíkat, nechat nás poskrovnu zasnít se a tu a tam dát i možný „návod“ na to, co a jak správně vyřešit!! A to v případě Co je šeptem... není právě málo!! Slušivých 60%!!(7.7.2007)

 • Aluska88
  ***

  Velmi příjemné dílko. Zjišťuji, že spousta těch "amerických romantických komedií," které zde mají hodnocení okolo 60%, a zvláště pod 60%, jsou ideální odpočinkové, nenáročné, příjemné a úsměvné filmy. Jejich jediný nedostatek však spočívá v tom, že spadají do naprostého průměru. Který je však zároveň servírován nenásilným stylem s grácií. Elegantní a (vlasově:) "vyžehlená" Jennifer Aniston, "Casanova" Kevin Costner či protřelá dáma Shirley MacLaine. Silný záchvěv smíchu ve mě vzbudila "šíleně" zábavná scénka, kdy zničená Jennifer Aniston navštíví Shirley MacLaine a krátce poté následuje telefonát od jejího otce. Otec (Richard Jenkins): "Je tam Sarah?" Dcera (Mena Suvari): "Je tam Sarah?" Babička (Shirley MacLaine): "Sarah je tady."(10.12.2011)

 • Morholt
  **

  No znám pár chlapíků, kteří dokázali zvládnout matku s dcerou, ale někdo, kdo vyzkoušel tři generace, se mi životem nemihnul. Jinak film motající se kolem filmu. Pokud by nebyl natočen Absolovent, nejspíš by tenhle film ani nevznikl a nalejme si čistého vína, škoda by to nebyla. Co potěší je celkem mile vystupující Jennifer a nezvykle příjemně hrající Costner, ale to je tak vše. Vtipu málo, myšlenka plytká. Za pár minut zapomenu. 30%(20.8.2012)

 • Sawy
  ***

  Dobrý nápad není vše a Co je šeptem o moc víc než originální myšlenku na volné pokračování Absolventa nenabízí.Ovšem překvapilo mě,že film sice na slávě kultovního bijáku parazituje,ale takovým způsobem,že mě to ani trochu neuráželo a dostal jsem příjemnou romantiku,přesně tak předvídatelnou a jednoduchou jak jsem čekal,ale také krátkou a s šarmantním Costnerem,sympatickým Ruffalem a solidní Jennifer.Nic víc jsem vlastně ani nechtěl. 65 %(10.12.2011)

 • kaylin
  **

  Film "Absolvent" je klasika, stejně tak román, podle kterého byl film natočen. Beau Burroughs je člověk, podle kterého měl být román napsán. Nejprve měl poměr s ženou, která měla už něco přes čtyřicet, aby se hned na to mohl vyspat s její dcerou. Jenže příběh nekončí, posouváme se o nějaký třicet let dál a zjišťujeme, že v generaci dvou žen je další dívka, která chce zjistit, jestli Beau Burroughs náhodou není jejím otcem. Komedie s Jennifer Aniston ale vlastně vůbec není o hledání otce, protože to je velmi rychle vyřešeno, ale o tom, aby zjistila, jaké je vlastně místo jednoho člověka ve městě, kde ona sama chce být. Film vlastně říká, že pokud si nejste jistí tím, že vaše připravovaná svatba je skutečně s tím pravým, vyspěte se s chlapem, který to dělal s vaší babičkou i matkou, ono se tím hodně vyřeší. Váš nastávající vám všechno odpustí, přece jenom Beau Burroughs je pořád Kevin Costner a Mark Ruffalo je zase jednou splachovací. Vůbec tedy nejde o nějaké vztahy, ale jenom o to, že si jedna žena není jistá, trochu si užije a všechno bude zapomenuto. Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Jenže podle téhle definice je Vegas celý její život. Může dělat, jaká chce špatná rozhodnutí, nakonec je jí ale všechno stejně odpuštěno, protože je to přece krásná hollywoodská ženská. Chlap na ni čeká, trochu dělá drahoty, ale stejně jí nakonec padne do náruče. Nezachrání to ani pár dobrých vtipů, výborná, i když až příliš karikovaná Shirley MacLaine, či charismatický Kevin Costner. Jennifer Aniston tímhle filmem zase poklidně zapadla do svých obvyklých mantinelů a hraje asi tolik jako hokejista na střídačce s bruslí v rukou brusiče. Má na sobě dres, chrániče, všechno, ale gól stejně nedá. Chybí tomu tah na branku. Neříkám, že komedie musí uctívat nějaké hodnoty, ale já mám pocit, že tenhle film to dělá, akorát nějakým hodně divným způsobem. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/11/arbitrage-interview-male-deti-neznamy.html(2.3.2013)

 • - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)

 • - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

 • - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace