Taková pohádka o multimilionáři, který snad není úplně šlechetný, ale je nezadaný. Věřím, že ve své době tohle mohlo u fanynek způsobovat hromadné podlamování kolen, sympaťák Garner obývá patro a půl hotelu, ve kterém má apartmá, lítá si vlastnoručně pilotovaným letadlem (žádný extrémní výstřelek, prakticky vybavené éro) na soukromé letiště kdesi u národního parku, jenž mimochodem vlastní a v němž si postavil nízkoenergetický a zaručené praktický dům... Je to moc pohádkové, idylické, ale svým způsobem i odreagovávající. Woodce to proklatě sluší.(15.7.2016)

Tenhle snímek mě prostě chytl v tu pravou chvíli. Potřeboval jsem něco nenáročného, pro usmání, hezkého s happy endem, což se v tomhle případě podařilo. James Garner a Natalie Wood jsou správná dvojka, která se hrozně hezky popichuje, a bavili mě. Scénář není nic skvělého, ale prostě jsem si film užil.(16.2.2017)