Krásná a pracovitá Lucía nezná minulost své rodiny. Nemůže tak ani tušit, že její otec právě opustil vězení a chystá se pomstít proradné tchyni za dávná příkoří, která zasáhla celou rodinu... (oficiální text distributora)

Čiban odpad!

to je vážně hrůza.proč pořád dělají takovéto telenovely?kdo se na to dívá?staré babky? :D strašné ....odpad ()

f393n6 odpad!

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Jeho složitý děj předčí i Městečko Twin Peaks, kvalitou humoru se vyrovná všem dílům Monty Pythonova Létajícího Cirkusu dohromady a hlavní hrdinové si svými výkony nezadají ani s takovými jako Tom Hanks, Michael Douglas nebo Annette Bening. ()

MAST3R odpad!

Bylo léto a dávaly to ráno na Primě, tak jsem to z ničeho nic sledoval a docela se mi to líbilo a to hlavně kvůli nádherné Lucie a jejímu celkem sympatickému okolí. Ale i tak je to nehorázná kravina. Osobně bych tomu dal tak 60%, ale musím být objektivní takže lepší odpad! :-) ()

CaptAnne

Tohle je odvrácená stránka mého dětství, směju se, jen když to vidím. Stále výborná komedie. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy ďábelská mrcha Maritza (jestli se tak jmenovala) jde na kliniku, aby se tam nechala oplodnit a přesvědčila tak Raula, že s ním čeká dítě a on si ji musí proto vzít. Zaklepe na dveře, oznámí lékaři, že potřebuje co nejrychleji otěhotnět, načež vytáhne Raulův portrét a dodá: "...a potřebuju, aby dítě bylo podobné tatínkovi. Vypadá takhle." Geniální :D ()