• JJaannee

Ach jo, tenhle film je těžká průda...v půlce filmu jsem zjistila, že už jsem to jednou viděla, ale asi mě to moc nezaujalo a ani teď mě to nebavilo...a přitom to herecké obsazení je dobré...no někdy ani hvězdy neudělají ničeho něco...příběh dobrý, ale nějak utahaný...myslím, že jsem se už těšila, až se to všechno rozsekne a bude konec..(7.1.2019)

• ZkuKol

Od odpadu to zachránil jen slabý a příliš zbytečně ukecaný (ale přesto stále charismatický) Samuel L. Jackson a slušná hudba. Nejde o to, že pointu i jednotlivé překážky, jež budou stavěny hrdinům do děje, uhodnete předem, nevadí že se hrdinové (policie, matka, černoši z Armstrongu) chovají nelogicky a přehnaně hystericky. Jde o to, že celé je to strašná, prázdná a příliš dlouhá NUDA!!!(10.8.2007)

• Trixi

Moje představa o tom, že jsi půjčím skvělý film s Julianne Moore a Samuelem L. Jacksonem se rozplynula už v prvních minutách tohohle filmu. Takové herecké hvězdy a stejně nejsou zárukou dobré podívané. Mnoho ukřičených scén, zbytečných dějových výkyvů a hlavně předvídatelný konec to je to, co se mi na tomhle filmu nelíbilo.(20.11.2006)

Neoddiskutovatelné je, že Julianne Moore v roli Brendy Martin minimálně mou dolní čelist v kladném slova smyslu decentně prověsila. Samuel L. Jackson jako policajt věrohodnost nepostrádá, přesto bych si konec filmu dokázal představit lepší a to, kdyby třeba umřel =) - filmu značně chybí "kladná" oběť jako jednotlivec. Davy z ghetta nepůsobí emotivně tak silně, jak by ponejspíš režisér chtěl, každý ve filmu je svým způsobem vinen..(23.6.2006)

• fordhont

Naivní a nelogický scénář, klišovitý řeči, strojené rádoby-srdceryvné scény, hysterická Julianne Moore, pánbíčkářský keci. Mám rád dramata poukazující na závažný problémy, ale tady je jen roztahaný děj nelogicky smíchaný s rasistickou problematikou. Psychologicky se tvářící slátanina hrající si na nevím na co. Divím se, že na tohle Jackson kývl.(6.6.2010)