Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

HiccupIII

Docela pěkná pohádka. Dokoukat se to dalo i když prvních 20 minut to bylo docela nuda ale jak čas běžel občas jsem se zasmál, nevím jestli se tomu dá říct zasmál tak řekněme že jsem se pousmál. Dětem se to muselo asi hodně líbit na mě to nijak velký dojem neudělalo. ()

KorenGeorge

Další z řady animáků, který absolutně nemá, co nabídnout; měl jsem celou dobu pocit, že už jsem něco podobného a v lepší podobě viděl. Průměrná animace, průměrné postavy, průměrné vtipy, průměrné všechno. A navíc to skoro vůbec nebaví. ()

huriccan

Někdo tady kritizoval mizernou práci animátorů, vidělil jsme to s dcerou v 3D kině a nezdála se mi rozhodně mizerná, naopak.. vůbec si pročítám ty kritiky a pár lidí mi tady připadá jako stádo pekně rozmazlených, ufňukaných hejsků. Průměr, nuda, špatný- nevím jestli tyto slova dobře vystihují tento film, každopádně se bavilo celý kino, což znamená že jsme tam asi seděli samí tupci. Dlužno říct, že tam byla většina dětí, on je to totiž film převážně pro ně!! Prominte že dávám pět a kazím vám průměr, chápu že taková hovadina by si zasloužila definitivně odepsat, ale já nerozumím práci animátorů, hudbě, ani dobrým fórům ()

pr.del

Děti to budou milovat a straší generace u toho bude spát.Další z nic neříkajících animáků bez nápadu a a spoustou bezduchého vtipu,které nenadchnou ,ale ani nijak neurazí. ()

Jurij

Běžný průměrný animák, ale já se celkem bavil. Při některých hláškách jsem se vážně našklebil. Jestli máte k sváče taky dřevo, tak čenčnu, ale mmt musím na stranu :-D ()

goiu

myslel jsem že při tom umřu. i když malé děti to bavit bude. právě kvůli nim bych dal třeba i 3*, nebýt toho, že film těží z toho, že koncepčně vykradl Shreka... ()

LooX

Mám velice rád animáky,ale tenhle si mě vážně nezískal.Vtipy byly vesměs nevtipné, hlavní záporák málo ďábelský a jelen Elliot,coby ,,vtipný sekundant" v porovnání např. s oslíkem ze Shreka trapný a nevýrazný.Vlastně se divím,že jsem to viděl až do konce. ()

Klišé

Jeden z animáčů, který nebyl zase tak úžasný jako ty od pixaru. I když některé scény (například házení králíků na okno) mě pobavily. Moje hodnocení: 75% ()

Stinger78

Klasický animáč s momenty, které ani nejsou moc pro děti (poblitá garáž, přiteplený dikobraz, atd.). Nicméně pohodová oddechovka, u které se dá dokonale vypnout. Pokud nehledáte intelektuální smršť a chcete se jen pobavit, tohle je na sobotní večer ideál. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá animovaná komedie o rozmazleném medvědovi a otravném jelenovi. Film nabídne několik animovaných triků, které jsou už ovšem pro novodobé animáky tak trochu samozřejmostí a klíček k úspěchu. Je pravda, že jsem se párkrát pěkně zasmál a dobře pobavil, ale jinak mě děj nijak zvlášť neoslovil. Potěšil mě však povedený konec, který hýří nespočtem vynikajících nápadů. ()

Chlo0opek

Snad jediný animák, co se mi doslova nelíbil. Příběh slabej, nebyla zde snad ani jedna sympatická, ani jedna graficky pěkně zpracovaná postavička, humor skoro žádný, no prostě totálně nepovedené. Tak takhle teda ne. ()

Bohdy67

Na animáky moc nejsem,ale tohle byla byla sranda a prima odreagování :) A jak ukázali další díly, začátek prima série. 50% ()

Pharao20 odpad!

Mám rád animáky a najmä o zvieratách, lebo sú vo väčšine takýchto filmov roztomilé a vtipné..vtipné nielen pre deti ale pre všetkých..Od loveckej sezóny som teda očakával niečo podobné ale bol som nemilo prekvapený...Roztomilosť a vtipnosť zvieracích postáv je silená a strojená a výsledok toho je že nie sú zábavní ale neskutočne trápni a jelen aj s medveďom mi idú strašne na nervy...Dejová línia je absolútne neoriginálna a úplný vrchol trápnosti sú ľudské postavy ktoré sú vrcholne nesympatické ba až odporné (všetky do jednej)..možno by si to zaslúžilo aspon jednu hviezdičku za pekné technické spracovanie ale dnes už sú v tomto smere všetky animáky na vysokej úrovni a okrem toho - popri trápnom jelenovi a medvedovi som si nedokázal užiť krásnu animovanú prírodu....Lovecká sezona je určena fakt len pre deti, tie sa super zabavia ()

Diceros

Z počátku dost nuda. Poté je to už lepší. Občas nějaké vtipné gagy a hlášky, občas trapné a nudné vtipy. Příběh je hodně průměrný a vůbec ničím neohromí. Postavy a jejich chování, jak již tu bylo řečeno, opravdu jako by z oka vypadli těm z jiných animáků. Nicméně dívat se na to dalo, zvířátka mají svůj určitý půvab a ve výsledku je to takový průměr. U mě 3*. ()

dawexx

No, už jsem viděl zábavnější animáky. Sezóna je taková spíše posezónní, člověk z ní má takovej ten pocit, že turisti vyžrali celou ubytovnu a poslední turnus už tak jenom churaví na plesnivých salámech. Čímž chci říci, že nepřichází o pěknou krajinku (a divák ve filmu taky ne), ale tak nějak ho to nebaví a už se těší, až půjde domů (vypne TV). Mimochodem koukám, že celé 3 (slovy tři) režiséry tohoto bijáku už napříště k ničemu nepustili a jeden si odbyl ušmudlanou pohádku točenou klasickou animací...takhle se asi s autory kasovních trháků nenakládá, což? ()

macoslavek

teddy bear picnic si teď zpívám vždycky, když jdu houbařit.. příjemná pohádka, bohužel vykrádající již existující nápady. ()