Reklama

Reklama

Lovecká sezóna

  • USA Open Season (více)
Trailer

Obsahy(1)

Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (316)

imf 

všechny recenze uživatele

Děti to asi spořádají bez mrknutí oka, vy v lepším případě vytuhnete po dvaceti minutách, v tom horším budete dalších osmdesát nadávat na to Ashtona Kutchera, mizernou práci animátorů od Sony a katastrofální nedostatek jakýchkoliv nových, dobrých nebo alespoň průměrně srandovních nápadů. Lovecká sezóna je zbytečná. Tak moc zbytečná, až z toho krvácejí oči. Utečte, dokud můžete. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Úvodní medvědí stepování dává tušit těžký průser, výsledek je ale nakonec relativně stravitelná jednohubka, ve které zvířátka občas zahláškují tak geniálně, až budete ochotni skousnout i fakt, že Lawrence intonuje jako Will Smith a Ashton Kutcher zas jak po kastraci. Sériový produkt současné animace no. X, kterému budiž nakonec k solidnímu průměru přičteno i to, že diváka netrápí a bez titulků se to sfoukne za hoďku a čtvrt. ()

Reklama

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Asi hodinu smrteľná nuda bez jediného dobrého nápadu a fungujúceho vtipu, iba s bizarnými psychopatickými zvieratkami a medveďom, čo na vás bľaboce hlasom Martina Lawrenca. Potom príde scéna "noc v lovcovej chate v štýle Evil Dead", ktorou sa už blýska na lepšie časy. Záver má zopár vtipných momentov a aký-taký švih. Ale dohromady je to snáď najslabší digitálny animák, aký tu v poslednej dobe bol. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Meet Me in the Meadow - Paul Westerberg ,2. Love You in the Fall - Paul Westerberg ,3. I Belong - Paul Westerberg ,4. I Wanna Lose Control - Deathray ,5. Better Than This - Paul Westerberg ,6. Wild Wild Life - Talking Heads ,7. Right to Arm Bears - Paul Westerberg ,8. Good Day - Paul Westerberg ,9. All About Me - Paul Westerberg ,10. Wild As I Wanna Be - Deathray ,11. Whisper Me Luck - Paul Westerberg ,12. I Belong - Pete Yorn , ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Velká nuda, která dokazuje, že se začíná točit opravdu všechno v 3D animaci a je jen na divácích jestli konečně začnou chodit na to kvalitní nebo na vše barevné co jim rodinný multiplex nabídne za zvýhodněné ceny. Lovecká sezona dokazuje, že bez větších hvězd prostě nepřilákáte tolik rodinek a bez pořádného příběhu se rodinky nevrátí pro další porci. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (14)

  • Ashton Kutcher a Martin Lawrence se během natáčení nikdy nesetkali. Podle informací ze zákulisí dokonce improvizovali třetinu svých replik. (imro)
  • Will Forte měl zájem o dabování Elliota. Nakonec jej nadaboval Ashton Kutcher. (D3VIL)
  • První počítačem animovaný počin studia Sony stál 85 milionů a během prvního víkendu (29. – 1. 10. 2006) promítání v USA utržil 23,6 mil. dolarů. Pro studio byla Lovecká sezóna rekordní jedenáctý film, který v roce 2006 debutoval na prvním místě. Na to, že snímek nepochází od známého animačního studia Pixar či DreamWorks Animation, je to solidní úspěch. Zajímavostí je, že při debutu Lovecké sezóny se na druhé příčce žebříčku návštěvnosti ocitla další novinka s Ashtonem Kutcherem, Záchranáři (r. Andrew Dawis). (imro)

Reklama

Reklama