Lovecká sezóna

Open Season

Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Tuhle pohádku jsem měla tu čest shlédnout asi 13x, protože dcera od mé sestřenice ji miluje .. když jsem ji viděla poprvé, hrozně jsem se nudila, podruhé to bylo lepší, potřetí .. atd. atd. nemohu jít níž s hodnocením, protože jsem si k ní opravdu vytvořila vztah .. :)(30.5.2008)

Milé a hezké(6.5.2007)

Animace se mi líbila, jen jsem to čekal o chlup zábavnější...(8.8.2010)

rozpočet : $85 million otvárací víkend : $23,624,548 tržby celosvetovo : $188,819,848(5.1.2007)

Zrovna je víkend a já jsem se rozhodl, že si ho zpříjemním dvěma animáky. Po Mravenčí polepšovně je to Lovecká sezóna. Představte si příběh o jednom lenošném medvědovi do jehož života vstoupí až moc upovídaný jelen. Ten medvěda přesvědčí, aby se s ním vydal do přírody prožívat různá dobrodružství. Jenže zrovna v době, kdy začíná lovecká sezóna a oni jsou v lese. Film je protkán vtipnými scénkami. Např. když medvěd hledá místo, kde by se mohl vyprázdnit. Vizuálně a graficky na mě tento snímek působil zvláštně. Zvířata mě připadala, že jsou „plyšová.“ Rozhodně jsem viděl mnoho snímků s podstatně lepší animací. A to byly dříve natočené, než tento v roce 2006. Film nemohu hodnotit jinak, než slabými třemi hvězdičkami.(2.11.2008)

• - Na filmu se pracovalo tři a půl roku. (D3VIL)

• - První film studia Sony v 3D IMAX kinech. (D3VIL)

• - Všechny mobilní telefony jsou značky Sony Ericsson. (D3VIL)