Lovecká sezóna

Lovecká sezóna

Open Season

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Asi záleží i na tom, s kým se na tuto pohádku díváte. Já jsem byla v dobré společnosti a tudíž mám na ni jen dobré vzpomínky :) Viď "Miloušííí"..;) Ale s čistým svědomím bych tuto pohádku nemohla doporučit nikomu, kdo vyloženě nezbožňuje animáče. Takže verdikt zní pohádka je průměr, čili 3*, ale máte-li rádi pohádky s lehkým humorem přidejte si 1* navíc:)(12.3.2011)

Další animovaný film, ke kterému jsem přistupoval trochu s obavami pro jeho nízké hodnocení. Moje obavy se ale naštěstí nenaplnily a film jsem si oblíbil. Úžasné výrazy a "ksichty" zvířat, některé hlášky: "Co máš k obědu? ... Dřevo. A ty? ... Dřevo... Chceš měnit?" jsou fakt povedené. Osobně si myslím, že filmu podstatně pomohl český dabing a humor potom vyzněl lépe. Ještě navíc 3D verze v Imaxu!(29.6.2008)

• czejny

Zvířátka, zvířátka...ztraťte se v lese a už radši nevylézejte, neb lovecká sezóna přichází a s ní animák, který je nebezpečný stejně tak jako lovcova puška. Kulka letěla, minula cíl a bohužel netrefila ani obrovitánského medvěda. Ať hledám jak chci, žádné pozitivum nenacházím. Celá ta animace je velice nesympatická, postavy ohrané, zábavnost nulová. Když se jelen pokusí o nějakou hlášku vznikne z toho něco nesrozumitelného...možná děti ve školce by pobavil. Tvůrci snad vsázeli na rovnici animák+zvířátka+doják na konci= úspěch. Ale to se pánové přepočítali, protože nejspíš zapomněli na nějakou neznámou, se kterou by jim vyšel koukatelný kousek. * za docela povedený dabing a zato, že film je nejspíš určen pro velmi malé děti, což nedokáži objektivně posoudit. Tímto také zároveň prosím, aby mi nějaké děcko do 5-ti let poslalo svůj názor. Byl bych zvědav...jak še dětiškám líbí zvížátka.(20.5.2007)

• Bakllazaan

Tohle ani děti lákat nemůže. Chybí tomu disneyovská dětinčnost a líbivost, a pixarovská originálnost. Prázdný nímek bez kouska energie. Dýchal z toho na mě chlad a šeď kanceláří -sony picture- Jediný vtipný moment je na konci, kdy veverka jezdí na jezevčíkovi a předvede nám "lesní" verzi statečného srdce.(13.2.2008)

• imf

Děti to asi spořádají bez mrknutí oka, vy v lepším případě vytuhnete po dvaceti minutách, v tom horším budete dalších osmdesát nadávat na to Ashtona Kutchera, mizernou práci animátorů od Sony a katastrofální nedostatek jakýchkoliv nových, dobrých nebo alespoň průměrně srandovních nápadů. Lovecká sezóna je zbytečná. Tak moc zbytečná, až z toho krvácejí oči. Utečte, dokud můžete.(26.10.2006)

• - Všechny obchody ve městě byly pojmenovány podle lidí, kteří se podíleli na tvorbě filmu. Režisérům Rogeru Allersovi a Jillu Cultonovi připadl obchod s obuví. (D3VIL)

• - První film studia Sony v 3D IMAX kinech. (D3VIL)

• - První počítačem animovaný počin studia Sony stál 85 milionů a během prvního víkendu (29. – 1. 10. 2006) promítání v USA utržil 23,6 mil. dolarů. Pro studio byla Lovecká sezóna rekordní jedenáctý film, který v roce 2006 debutoval na prvním místě. Na to, že snímek nepochází od známého animačního studia Pixar či DreamWorks Animation, je to solidní úspěch. Zajímavostí je, že při debutu Lovecké sezóny se na druhé příčce žebříčku návštěvnosti ocitla další novinka s Ashtonem Kutcherem, Záchranáři (r. Andrew Dawis). (imro)