poster

Lovecká sezóna

 • USA

  Open Season

 • Slovensko

  Lovecká sezóna

 • Velká Británie

  Open Season

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Triny
  ****

  no,.. nemůžu si pomoct, ale prostě tomu musím dát 4*.. nevím jakto, ale prostě mě to dostalo, řehnila jsem se od začátku až do konce.. i když mi hlavní dvojice hodně připomínala shreka s otravným oslíkem, nic to nemění na tom, že to byla, jak lister říká, bžunda prča hlína!! jo a zajíci jako plynové masky byly GENIÁLNÍ!!:)(27.10.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Meet Me in the Meadow - Paul Westerberg ,2. Love You in the Fall - Paul Westerberg ,3. I Belong - Paul Westerberg ,4. I Wanna Lose Control - Deathray ,5. Better Than This - Paul Westerberg ,6. Wild Wild Life - Talking Heads ,7. Right to Arm Bears - Paul Westerberg ,8. Good Day - Paul Westerberg ,9. All About Me - Paul Westerberg ,10. Wild As I Wanna Be - Deathray ,11. Whisper Me Luck - Paul Westerberg ,12. I Belong - Pete Yorn ,(19.5.2011)

 • zdepapepa
  *

  Na začátek bych rád poznamenal, že jsem měl tu čest s dabovanou verzí, která mě skoro vůbec nenadchla, výběr dabérů silně slabý. Další na řadě příběh - stokrát omílané poučky ve stylu Shreků,Divočin nebo Za plotem jsou i tady a (nečekaně) jsou mnohem horší než tam (asi proto že už něco jako toto někdo natočil)...Nicméně není všem dnům konec, animace na úrovni, i když kvalitativně nedosahuje konkurence. A na závěr to, co je na komedii nejdůležitější, tedy gagy. Já jich tu zahlédl jen pár z nichž asi nejneodolatelnější na mě zapůsobil...ano, bobr s motorovkou. Snad další dílko dopadne lépe...(20.6.2007)

 • freddy
  ***

  Pohodový animovaný rodinný film, který pobaví a potěší. To je zhruba tak hodnocení tohoto filmu. Zvířátka mám rád, a tak se na jakýkoliv film s nimi rád podívám. A tohle byla docela zábava. Co se týče animace, tak ta se mi velmi líbila, a jakmile mi sedne u animovaného filmu animace, tak už mne pak od takového filmu jen těžko něco vyruší. Tady byl navíc velmi zajímavý a vtipný děj, některé scénky či hlášky byly velmi vtipné a docela jsem byl i zvědavý, jak celý příběh dopadne. Prostě pohodová záležitost pro chvilky odpočinku. Navíc jsem si hlavní protagonisty zamiloval, medvěd Boog a jelen Elliot byla opravdu milá a roztomilá zvířátka a kdybych mohl, tak bych si je možná i pořídil domů. Takže za sebe říkám, že jsem docela spokojený a tenhle animák mi sednul a líbil se mi. Ale nijak to nepřeceňuji, protože ač to považuji za dobrý animák, tak není o mnoho lepší než jiné animáky, takže hodnotím průměrnými třemi hvězdičkami, ale svou kvalitu tenhle film jistě má a své diváky si určitě najde.(27.10.2008)

 • easaque
  *

  první tisícovku komentářů zakončím tímto popcornovým dílkem, které zrovna dávali v televizi. Animace je standardní a ničím inovativní. Příběh byl pro mě nudný a infantilní. Humor spíš trapný a nebavil jsem se při něm. Tak co takovému dílku teda dát, kromě jedné hvězdičky. Odpad si nezaslouží, protože děti pobavit může. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](29.12.2013)

 • - Boogův kožich tvoří 1,6 milionu chlupů, Elliot jich má kupodivu ještě víc - 3,5 milionu. (D3VIL)

 • - Film je zlehka inspirován komiksem "In the Bleachers". (D3VIL)

 • - Ashton Kutcher a Martin Lawrence se během natáčení nikdy nesetkali. Podle informací ze zákulisí dokonce improvizovali třetinu svých replik. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace