poster

Karanténa (TV film)

 • USA

  Quarantine

 • Slovensko

  Karanténa

Thriller / Sci-Fi

USA, 2000, 86 min

 • Taio
  *

  Preboha... Horibl-teribl!!! A tie triky, no katastrofa.(27.10.2012)

 • BlueZero
  *

  Ďalší z hollywodskych katastrofických filmov. Z tejto kategórie už dávno nevyšiel nejaký dobrý film. A tento nie je výnimkou. Ja som dosť kritický pri detailoch, a tu ich bolo hrozne veľa zlých. Čo sa týka príbehu ma napadá len to, že prezident svojimi rozhodnutiami ohrozil svoj štát, kvoli čomu následna umrelo veľa ľudí.(6.10.2004)

 • Pohrobek
  **

  Na tento film se musíme dívat ze dvou hledisek. Za prvé jako na vážně míněný film o hrozné katastrofě, o celosvětové epidemii. Pak však film tvrdě narazil, protože to, co předvedl, skutečně vážně bráno být nemůže. Těžko uvěříme nepochopitelnému ději jako celku i motivacím jednotlivých postav. S tím, že úroveň scénáře je naprosto hrozná, a úděsná režie i herecké výkony se s ní mohou směle měřit, netřeba ztrácet čas. Na druhou stranu si však myslím, že film rozhodně není určen mně, nýbrž té části diváctva, která si chce u obrazovky odpočinout, pozorovat třeba i řešení něčeho trochu vážnějšího a přitom nebýt bombardována mrtvolami, sexismy a siláckými řečmi. Do kategorie těchto filmů Karanténa docela slušně spadá a svému účelu vyhovuje dokonale.(28.11.2004)

 • Renton
  *

  Katastrofický film..(20.3.2005)

 • monolog
  *

  Kinská taky poslední dobou hraje v pořád větších sračkách. to by měl papínek radost, i když ten měl mezi některými svými skvosty výborný filmy. Tohle je jen mnohem horší variace na variaci Smrtící epidemie. Ani Smrtící epidemie nebyla ve srovnání s knížkou nic, ale i přesto se na ni dalo koukat bez větších duševních následků, což tady nehrozí. Pokud jste si sebou před obrazovku přinesli i něco jako rozum, rychle utečte, nebo už ho nikdy nenajdete a pokud ano, nikdy ho už nesložíte a pokud ano, nikdy už nebude fungovat tak jak má a pokud ano, jste patrně pěkně otrlý hovádka boží.(15.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace