Ray Keene (John Cusack), otec na výletu s dospívajícím synem, se snaží předat nájemného zabijáka Franka Cordella (Morgan Freeman) spravedlnosti. Bohužel však musí spojit síly, aby unikli vrahům, kteří je honí v divočině. Podaří se jim uniknout nebo jejich mrtvá těla bude okusovat divoká zvěř? Režisér Bruce Beresford a herec Morgan Freeman spolupracují již podruhé, po oscarovém Řidiči slečny Daisy. (oficiální text distributora)

Hollister

Slabota po všech stránkách. Není mi moc jasné, proč se Cusack a hlavně Freeman nechali přesvědčit k takovému projektu. Bez nich by mi to připomínalo průměrný pilot k podprůměrnému TV seriálu. ()

Brano

Freeman a Cusack už dávno nie sú zárukou kvalitného filmu, pretože zoberú hocijaký kontrakt. Dejovo predvídateľné a dosť ohrané. Vydržal som sa pri tom sústrediť tak do polovice, potom to už bola strašná nuda. Veľmi slabé béčko, ktoré je bez napätia. Po všetkých stránkach podpriemerné. ()

johnsnow

Film ktorý má dobré herecké obsadenie ale to ej tak asi všetko. Proste je to B-čko jak vyšité, na jedno pozretie. ()

MORION

Skutocne vyslovene priemerny film po takmer vsetkych strankach.. M. Freeman bohuzial vela (takmer ziadnu) moznosti ukazat sa nemal. Pozeratelne, nenudi, ale ani nenadchne.. ()

Filipes

Bez Morgana Freemana a bez charisma Johna Cussacka by tento film byl velice průměrným i když měl scénář velký potenciál a celkový snímek působil kvalitním dojmem. A i když tak nesnáším filmy v prostředí americké přírody tak se mi to velmi líbilo. ()

Miloško

Priemerný film, stokrát videné. Skvelý Morgan Freeman,dobrý J.Cusack. Je vidno že to taký nízkorozpočtový filmík... ale neublíži.... ()

sirrgulo

Nakonec ani přítomnost Freemana a Cusacka nedokázala z tohoto filmu udělat nic extra. Zajímavá byla snad jen deštivá noc se slízáním hory. Pronásledovatelé jsou vskutku neuvěřitelní, bývalí vojáci a mají problém slézt pár šutrů. Nejsou schopní v noci přepadnout chatu s hlavními hrdiny, jednoduše nedokážou udělat nic co bych od vycvičených vojáků čekal. Pár zajímavých hlášek film nezachrání. ()

Šak

Dvě hvězdičky snad jen za Freemana,jinak velká nuda,stupidni scenař,divná režie a do toho zcela nevyrazny Cusack...... ()

Elemmírë

pro fanouška Cusacka docela zklamání. Jak už tu bylo řečeno, je to klasické béčko alá Clifhanger. Dobré tak na sobotní nudný večer u televize. ()

Nerajohn

Celkem bída. Kromě hezké přírody zoufalost (pád vrtulníku bez zranění, most přes morénu, slézání skály v dešti). Ani Cusack a Freeman se nijak nepředvedli. Inu, Morgane, ne každý scénář je Shawshank. ()

Vitex26

"I slepá svině občas najde žalud." Tentokráte se však tak nestalo. Filmu absolutně chybí jakákoliv atmosféra a napětí, což je vzhledem k prostředí, ve kterém se odehrává, překvapující. Jedná se tak o zcela sterilní podívanou se scénářem, který je průstřelný stejně jako Freemanovi přátelé. Některé scény přesto pobaví. Ať již je to pád vrtulníku, ze kterého si celá jeho osádka odpochoduje jakoby nic, či mrcha z FBI Gwen, která místním policistům spílá kvůli tomu, že jí donesli otřesné kafe a později si pak dává latté bez kofeinu :-). ()

Lancer odpad!

Film, kde každý zvoral, co jen mohl. A nepůsobí to jako legračně špatný film. Bere se to vážně a člověk jen zírá, proč tam hrají tihle herci. Kdyby snad měl někdo pochybnosti, tak i výběr písně do titulků byl totálně tragický. Místo písně, čistě filmová hudba, tedy spíše dramatické zvuky, když už by nás měl film ukolébávat k spánku? Holt jde o důkaz, že Morgan Freeman není zárukou kvality a že žádný herec nikdy nemůže být... BTW: Beresford dělal Řidiče slečny Daisy...snad proto Freeman přivolil točit s tímhle režisérem. Ach jo! ()

tatka

Keby tak ten Freeman zostal na začiatku filmu sedieť na šutroch pri rieke ako dubák, a nechcel sa pohnúť. Čo by urobil John Cusack? Odbachol by ho, niesol by ho na chrbte na prvú policajnú stanicu, alebo by ho nechal jednoducho sedieť a máčať si nohy v potoku? Škoda, že ho to nenapadlo ten film mohol dostať nejaký zásadný obrat. A navyše, mohol nám, aj sebe ušetriť 1,5 hodiny trmácania sa po amerických krkahájoch. Omleté, tisíckrát nafilmované, a 500 krát sa to podarilo lepšie. ()

Desmi

Trochu se to táhne, ale jako oddychovka těsně před spaním, dobrý. Každopádně moc akce ani logiky nečekejte. ()

daleba

To se to nepovedlo sakryš! Ke konci už jsem jen doufal, aby se Cusack s tou blonckou nedali dohromady, ale ani to mi Beresford nedopřál! No hrůza... ()

hrabě_olaf

až budu velký, budu požárníkem (říkal svého času jeden dráček) - já to poupravavuji na "budu americkým zálesákem, nebo tělocvikářem" - toto je takový srandovní film o vážných věcech - vlezem do lesa, rozdáme (či nerozdáme) bouchačky, a začnem se po lese navzájem honit - a o zábavu je (či není) zaděláno.... ()