Bořiči mýtů

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 1

Série(15) / Epizody(268)

Myslíte si, že když spadne chleba na zem namazanou stranou, že to není náhoda? Nebo že Vás může krabička s ubrousky položená pod zadním oknem automobilu při srážce zabít? To jsou jenom dva z mnoha případů různých pověr, předsudků i domnělých pravd, které se snaží duo bývalých expertů na filmové triky vyvrátit či potvrdit. Každý z dílů obsahuje rozuzlení tří více či méně známých mýtů v podání Adama Savage a Jamieho Hynemana. Tito dva pánové a jejich tým provádí pokusy do té doby, až si jsou jisti, zda může být mýtus "zbořen" nebo ne, což je častokrát hodně napínavé a zábavné. (in4mator)

Arach.No

Muj nejoblibenejsi porad na Discovery.Musim rict ze u tohoto se opravdu pobavim a vubec mi navadi kdyz nektery dil vidim uz po nekolikate.Adam a Jamie jsou opravdu skveli a uz potom co jsem videl prvni dil se z tohoto poradu stal muj oblibeny.Vyborna prace, tocte dalsi dily! ()

Wishkah

Asi nejzábavnější a nejlepší seriál, který stanice Discovery vytvořila. Dvojka trošku trefených chlápků a později i jejich neméně trefení svěřenci zkoumají různé filmové a folklorní mýty jestli se mohli stát. Člověk se jen kouká a baví. Paráda ()

jasiska

Niekedy skúšajú len haluze, ktoré cool vyzerajú a niekedy sa človek dozvie aj celkom užitočné veci. A navyše treba oceniť, že Mythbusters robia aj vedu zábavnou pre široké masy:-) ()

Altmann

Je to prekvapive kvalitni. Z pocatku mi to prislo trochu podivne, az nesmyslne, ale casem jsem si na tom vybudoval slusnou zavislost. ()

nany2121

Partička bláznivých géniov na čele s krásnou Kari Byron, čo viac dodať, proste smrteľná kombinácia. Keby to takto vyzeralo aj v školách, všetci by sme tam chodili o niečo radšej a všetci by sme boli o niečo múdrejší :))) Citát Jána Amosa Komenského to vystihuje najlepšie: ,,Škola hrou". ()

Pompaj

Rozhodně zajímavý seriál, kde se musí řešit naprosté pakárny. Místy je to slabé, ale nikdy ne tolik, aby to začínalo nudit. Čím zajímavější mýtus tím lepší díl. ()

Sochorisko

Ačkoli seriály moc nepodporuji, tohle se mě jaksi chytlo a drží se mě to už nějaký ten pátek. Proč taky ne? Proč nezfilmovat tyto nápady, které běžně napadají zvídavou společnost, ve které žijeme? Občas se jedná o blbost ale někdy narazíme na něco, co si říkáme, jakto? Je to možné? Jamie a Adam vám to jistě vysvětlí! Takže si běžte telefonovat na benzínku, protože nálepky "zákaz telefonování" jsou zbytečné ... ()

Garch

S velkou pečlivostí a chytrými postupy potvrzují nebo vyvracejí tihle techničtí nadšenci "zaručené pravdy". Populárně provedené, ale přesto velmi koukatelné a napínavé :-) ()

chalp

Najlepší dokumentárny seriál čo poznám, snaď nijaký televízny program mi nedal toľko užitočných rád aplikovateľných v bežnom živote.V daždi nikdy neutekajte! ()

bidja

Nápad dobrý, provední špatné. Míň sympatickou dvojici uvaděčů jsem ještě neviděl. Jeden jak Dopita s baretem a fousama, druhej jak Eric Clapton a do toho to neustálé debilní americké opakování, rekapitulace a co uvidíte, takže vám tu trochu řeknou za jeden díl 1000000x. Sestříhané to vyjde na 10 minut. ()

JM87

Špatný to není, ale v dnešní době toho, kdy vše najdete na youtube to už pro mě trošku postrádá smysl. Ale ze všech těch pořadů všech možných sraček je tenhle jeden z těch originalnějších. Hlavně hlavní protagonisti jsou sympatičtí a dokážou si získat charisma, ale chcat z toho nebudu. ()