Režie:
Vladimír BlažekKamera:
Rudolf Milič ml.Hudba:
Ladislav ŠtaidlHrají:
Jozef Holec, Peter Kočiš, Zdeno Kittler, Peter Lojka, Monika Paššová, Blanka Červenáková, Mário Žifčák, Jozef Vrábel, Karol Spišák, František Zvarík, Jana Nagyová Pulm, Ida Rapaičová, Lotár Radványi (více)Epizody(13)
Hrají
Jozef Holec
Československo
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (seriál)
Velitel (1981) (seriál)
Peter Kočiš
Československo
Nejlepší seriály:
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Tajné životy (2014) (seriál)
Zdeno Kittler
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Peter Lojka
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Monika Paššová
Československo
Nejlepší seriály:
Nech žije deduško (1978) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Blanka Červenáková
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Mário Žifčák
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Jozef Vrábel
Československo
Nejlepší seriály:
Materské znamienko (1985) (seriál)
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Kúzelné mestečko (1982) (seriál)
Karol Spišák
Slovenský stát
Nejlepší seriály:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
František Zvarík
Československo
Nejlepší seriály:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (seriál)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (seriál)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (seriál)
Jana Nagyová Pulm
Československo
Nejlepší seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Alžbetin dvor (1986) (seriál)
Ida Rapaičová
Slovenský stát
Nejlepší seriály:
Nikto nie je doma (1972) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Lotár Radványi
Československo
Nejlepší seriály:
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Naši synovia (1975) (seriál)
Parížski mohykáni (1971) (seriál)
Tatiana Kulíšková
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Škriatok (1995) (seriál)
Ivo Gogál
Československo
Nejlepší seriály:
Alžbetin dvor (1986) (seriál)
Volha (2023) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Ľubo Gregor
Slovenský stát
Nejlepší seriály:
Hlavičkove rozprávky (1974) (seriál) - vypravěč
V tieni vlkov (1971) (seriál)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (seriál)
Ján Mistrík
Slovenský stát
Nejlepší seriály:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (seriál)
Straty a nálezy (1974) (seriál)
Otto Lackovič
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Maroš Kramár
Československo
Nejlepší seriály:
Lajna (2017) (seriál)
Alžbetin dvor (1986) (seriál)
Život bez konca (1982) (seriál)
Bohumil Bezouška
Československo
Nejlepší seriály:
Tajomný ostrov (1984) (seriál)
Úsměvy světa (1969) (seriál)
Flok a Flíček (1980) (seriál) - vypravěč