Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Název seriálu pochází ze staré říkanky, kterou dnešní školáci už ani neznají, je však míněn spíše metaforicky než doslova: nevědoucími medvědy často býváme my dospělí ve vztahu ke svým dětem. V několika částech seriálu se ovšem dva medvídci skutečně objevují. (oficiální text distributora)

Recenze (14)

crha odpad!

všechny recenze uživatele

Chce se mi blít, když si na to vzpomenu. Třeba díl, jak vyhrabali v nějákých bývalých kasárnách nějákou pyrotechniku a někomu to ustřelilo prsty nebo co. Nebo jak si uvařili houbovku z mochomůrek a bylo jim blbě. To co píše Obelix si nepamatuju, ale to možná bude zrovna jediný super. Nevím proč mám k tomuhle serálu takový odpor. Brr! ()

Drom 

všechny recenze uživatele

Sleponííí! Sleponííí! Tak trochu jiný seriál pro děti, který mám moc rád. Na rozdíl od jiných dětských sérií, jejichž stylizace a zpracování mi přišlo idealizované a přikrášlené, když koukám na Medvědi nic nevědí, mám dojem, jako bych sledoval příběhy normálních dětí jako já. Také dobrodružství party kamarádů jsou vlastně obyčejná, neobyčejnými je dělá až dobře vykreslená dětská fantasie. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, jestli tento seriál vycházel z filmu "Potkal jsem ho v ZOO" nebo naopak, každopádně, výsledek je dost podobný. Nezáživné, nenapínavé, nedramatické...ono je to podle mě i tím, že děti v hlavních rolích nepředvádí nic převratného. Zajímalo by mě, jestli na to dnes koukají děti nebo dospělí, kteří si seriálem připomínají své mládí. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Nostalgie! Jako dítě jsem tenhle seriál neskutečně miloval, mnohé dialogy si pamatuji z dětství a tenhle seriál jsem si velmi oblíbil. Takže tenhle seriál hodnotím dětskýma očima, protože jako dítě jsem to opravdu miloval a líbilo se mi to. Pokud bych měl hodnotit jako dospělý člověk, který to sleduje, tak by to bylo sotva na jednu hvězdičku, protože to je neuvěřitelně kýčovitý seriál a ještě kýčovitější dialogy. Ale jako dítěti se mi to líbilo, a protože tenhle seriál je primárně určený pro děti, tak vyhrává nostalgie a dávám čtyři hvězdičky. ()

sa_kra 

všechny recenze uživatele

Nejvíckrát jsem to viděla (ano, na tenhle "Odpad" jsem se dívala několikrát) tak na prvním stupni ZŠ o prázdninách u babičky- a tehdy mi ta dobrodružství přišla neskutečná. Jo a od té doby zásadně nelezu do bývalých kasáren a nepokouším se tam odpálit starou pyrotechniku, takže se dá říct, že ten seriál ze mne udělal aspoň v tomhle ohledu rozumnou holku. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve spolupráci se ZOO v Lešné. (Zdroj: kniha Lexikon českých seriálů). (M.B)

Reklama

Reklama