Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Název seriálu pochází ze staré říkanky, kterou dnešní školáci už ani neznají, je však míněn spíše metaforicky než doslova: nevědoucími medvědy často býváme my dospělí ve vztahu ke svým dětem. V několika částech seriálu se ovšem dva medvídci skutečně objevují. (oficiální text distributora)

Recenze (14)

freddy 

všechny recenze uživatele

Nostalgie! Jako dítě jsem tenhle seriál neskutečně miloval, mnohé dialogy si pamatuji z dětství a tenhle seriál jsem si velmi oblíbil. Takže tenhle seriál hodnotím dětskýma očima, protože jako dítě jsem to opravdu miloval a líbilo se mi to. Pokud bych měl hodnotit jako dospělý člověk, který to sleduje, tak by to bylo sotva na jednu hvězdičku, protože to je neuvěřitelně kýčovitý seriál a ještě kýčovitější dialogy. Ale jako dítěti se mi to líbilo, a protože tenhle seriál je primárně určený pro děti, tak vyhrává nostalgie a dávám čtyři hvězdičky. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele

Ani v dětství mě tento seriál zrovna moc nebavil, příběhy byly zajímavé, ale dětské postavy mi nikdy nebyly moc sympatické. A taková zajímavost: Poslední "zločinecká" šestá epizoda seriálu (Dopolední horor) se stala o rok později součástí filmu "Potkal jsem ho v ZOO" (ostatně protože na tom dělal stejný tým i herci, jako na tomhle seriálu, nejspíše se to všechno natáčelo současně). Nikdy jsem nepochopil proč jednu věc použili dvakrát, ale asi jen zabili dvě mouchy jednou ranou... ()

Reklama

crha odpad!

všechny recenze uživatele

Chce se mi blít, když si na to vzpomenu. Třeba díl, jak vyhrabali v nějákých bývalých kasárnách nějákou pyrotechniku a někomu to ustřelilo prsty nebo co. Nebo jak si uvařili houbovku z mochomůrek a bylo jim blbě. To co píše Obelix si nepamatuju, ale to možná bude zrovna jediný super. Nevím proč mám k tomuhle serálu takový odpor. Brr! ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, jestli tento seriál vycházel z filmu "Potkal jsem ho v ZOO" nebo naopak, každopádně, výsledek je dost podobný. Nezáživné, nenapínavé, nedramatické...ono je to podle mě i tím, že děti v hlavních rolích nepředvádí nic převratného. Zajímalo by mě, jestli na to dnes koukají děti nebo dospělí, kteří si seriálem připomínají své mládí. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Nostalgie musí jít stranou tohle je hodně slabé. Příliš mě to připomíná film z 80 let Tobogán. Děti se chovají hrozně viz postava "Slepoňe" a jiné. Díl dopolední horor je spíš fraška než ,aby to dětem dalo něco užitečného. Tak dementní partu zlodějů jsem ještě neviděl. Je zajímavé sledovat jak se po revoluci děti na sídlišti bavili,žádný mobil,pc hry ,video mělo jen pár lidí a pod. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve spolupráci se ZOO v Lešné. (Zdroj: kniha Lexikon českých seriálů). (M.B)

Reklama

Reklama