Ředitel společnosti obviněný z podvodu, mentálně retardovaný chlapec, který snědl svou šestiměsíční sestru, transsexuál a postarší intelektuál, jenž zavraždil manželku - tito lidé tvoří osazenstvo vězeňské cely. Když se jednoho dne uvolní kámen ze stěny, objeví přítomní skrýš s deníkem bývalého vězně Danverse, který zde pobýval na začátku minulého století. Deník obsahuje magické formule, s jejichž pomocí se vězňové údajně mohou dostat na svobodu - a takovou příležitost si přece nesmějí nechat ujít! (oficiální text distributora)

Solverino

Velmi silné tři hvězdy. Škoda slabých hereckých výkonů, laciných triků a pouze průměrnému provedení. Jinak zápletka na minimálně 4 hvězdy, dobře zpracované by to bylo i na 5. Ale jednou se to vidět dá. Dobrý! ()

MORION

Nezdielam sice nadsenie svojich kolegov a aj ked sa ista originalita dielu upriet neda, nejedna sa o nic prevratne v ramci hororovej kinematografie. Styria vazni najdu v skrysi vo svojej cele dennik (magicku knihu) z roku 1920 pomocou ktorej sa jej autor udajne dostal na slobodu.. a taku prilezitost si predsa nemozu nechat ujst. Dobre herecke vykony, atmosfera.. ziadne hluche miesta, nepredvidatelny dej.. uvazoval som medzi 3 a 4 *. Casom to este zvazim podla toho aky dojem vo mne film zanecha z dlhodobejsieho hladiska. ()

chrustie

Tak u tohohle filmu sem měl celou dobu pocit, že se mi snaží vnutit něco, co tam není. Ono vyloženě špatné to není, ale ani mě nezamrazilo, ani sem se nelekl, prostě nic, co bych u tohohle druhu filmu čekal. ()

maldoror16

Nápad skvělý a s velkým potenciálem, ale nějak se to nepovedlo... jediné, co se tam jakžtakž povedlo, byla zajímavě laděná atmosféra - nicméně sorry, ale hororový na tom byl přinejlepším tak námět... zbytek se zasekl někde hodně na začátku cesty + silně mi nesedly postavy a jejich představitelé... a ještě ke všemu to nakonec totálně dorazil úplně nezajímavý a nepovedený konec. Takže 30%. ()

ZdenoMolnar

Perfektný film nemá chybu,čo mám naň povedať stručne hudba,efekty,spracovanie,herci...atd. proste všetko do seba zapadá.SUPER! ()

david666

Zas taková sláva to nebyla - podle toho, co jsem o filmu slyšel. Atmosféra byla vcelku dobrá, herci také. Vadilo mi ale, že postupem času se mi scény likvidace obětí nějak okoukaly a slily do jednoho. Možná kdyby se film odehrával na více místech bylo by to lepší. Taky napětí se postupem ztrácelo. A konec - nevím jestli mi přišel srandovní nebo drsný. Ale film to jinak špatný není - pár scén stojí za to. ()

sAreOn

Až nečekaně dobrý film! Na malém prostoru je vystavěn opravdu dobrý příběh a myslím, že ta směsice divných vězňů tomu jen přidává. Zpracování je bohužel však průměrné a i ty herecké výkony nejsou kdo ví jak dobré. Každopadně lehce nadprůměrný film, který je určitě lepší než ty stupidní americké rádoby horory... ()

brasek

Nuž naozaj neviem, čo si mám myslieť... námet zaujímavý, realizácia nie moc dobrá. Komorný príbeh z jednej cely, o jednej knihe, ktorá nakoniec nie je to čím má byť. Mystérium sa dejom vytráca a koniec je už dosť uletený až smiešny. ()

Ace.A.T.L.

Viděno po letech znovu a až teď se ktomu vyjádřím, protože jsem na to onehdá asi zapoměl nebo jsem nebyl tak aktivní. I v dnešní době, kdy na nás chrlí plno temných mysteriózních filmů, je tenhle jedním z těch, co rozhodně není v podprůměru. Musíme brát zřetel na to, že je to z roku 2002 a tak filmaři neměli ještě tolik možností, aby to vypadalo obstojně a i proto si myslím, že to je povedenej film. Atmosféra parádní, herci sice takovej průměr, ale to na badnu vězňů i dobře sedlo. Myšlenka super a celkově to působilo fajn dojmem. Ale na víc, jak 70% to nemá a tak jsem to i hodnotil. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

Easykill

Dobrý zpracování, skvělý postavy i celkově myšlenka. Začátek se možná trochu táhne, ale kompenzace přijde a je v topu. ()

Dr.SMoG

chyběli mi tu cenobité a místo kostky kniha, jinak je to takový francouzský Hellraiser, nebylo to špatné, ale čekal jsem větší splatter ()

wonka

Znamení vezdi mě bavila od začátku do konce. Užíval jsem si pocit, že nevím, co bude následovat a kam všechno míří. Herci umí hrát, scénárista to má v hlavě srovnané. Po dlouhé době horor, který mě zaujal na plné čáře, ergo 5 hvězdiček. ()

Lukas0801

Nečekal jsem překvapení...ani v nejmenším. Ale to se konalo a u tohoto filmu mě celkem často mrazilo...když ne z děje, tak z té bandy úchylů...konec dobrý, všechno dobrý :-) Moc se mi to líbilo, příjemné překvapení. ()

live evil

pre mna osobne jeden z najlepsich filmov ake som videl, partia dost uchylnych vaznov, zopar odpornych scen a ziadny happy end... nadhera ()

naytsirk

Na to, že se film odehrával v jedné malé místnosti se čtyřma lidma (nenormálníma, co si budeme namlouvat....)to nebylo vůbec špatné. Ale že by mě to nějak nadchlo, to říct nemůžu. Za mě dvě a půl hvězdy.... ()

D_Cooper

Myslím, že se z toho dalo vytěžit ještě více. Jinak velmi hustá atmosféra a celkem zajímaví spoluvězni. I když jsem se nedozvěděl, za co tam byl ten s těma prsama (o: A herecké výkony byly taky super. ()

sanjozko

Tak toto bol film, ktory stal za to! Este teraz nad nim premyslam! Mam rad filmy, ktore sa odohravaju na jednom mieste, ale nedovolia pritom divakovi odtrhnut hodinu a pol oci od toho miesta! Perfektny fantasy horor aj ked ja by som ho nazval skor mysterioznym! Hlavny hrdina mi inac strasne pripominal Erdogana Atalaya z nemeckej kobry ()

Keledaia

Nápad opravdu úchvatný, ze začátku trochu nuda (poprvé jsem to nedokoukala, protože jsem si myslela, že to snad nemůže být ten "horor", ale pak jsem se podívala na reference na csfd a říkala jsem si, že prostě musím ;-)), ale pak už to ujde. Na mě je ten děj opravdu trochu nezáživný, místy a některé scény bych nahradila něčím zajímavějším, protože něco co by mě vyloženě připoutalo k obrazovce se stalo tak jednou, dvakrát ZA CELÝ FILM, což mi přijde jako docela katastrofa, každopádně film, jakožto celek, velice mile překvapil a navíc, čtvrtá hvězdička je za konec, protože většinou, když je pěkný film, konec to domrví, tady se to ale nestalo, konec to úplně podrthl. Takže určitě doporučuji se mrknout, ale nečekala bych zas "zázraky", prostě jen příjemná oddechovka. ()