Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná... (oficiální text distributora)

E lan

Lehce podprůměrný teenagerovský slaďák s průměrnými hereckými výkony, ale slaboučkým scénářem. Obzvlášť začátek děsí svou trapností. ()

haroska

Komediální muzikál z Americké střední.Stokrát viděné.Ale tady to i přes slabší herecké výkony a místy opravdu hloupé vtipy docela funguje.Minimálně K.Dunst je tu roztomilá,tak jako všude. ()

mira.l odpad!

Naprostá hovadina, tuctová americká teen komedie říznutá ochotnickým divadlem. Asi v polovině mě to přestalo bavit natolik, že jsem radši zapnul noťas a obnovil si za občasného kouknutí na obrazovku registraci antiviru... ()

chicab8

Americká komedie pro mladistvé, co dodat. Dvě hvězdičky jsou za celkem povedené hudební/divadelní scény a za Kirsten. ()

DadysGirl

No jasně... Má jí celou dobu vedle sebe, nevidí, nechápe, blik a pochopí... Ještě trochu to zamotáme a... Ano, všichni víme od prvních dvou minut jak to dopadne... :) ()

filip289

Nudná a tuctová teen komédia s pár (už v súčasnosti) známejšími hercami. Ben Foster a Kirsten Dunst sú sympatickí, ale to je asi tak všetko. ()

Mire

Po troch rokoch som si tento film pustil znova a vydržal som 40 minút. Viac sa nedalo - je to strašná sračka. Znižujem hodnotenie o jednu hviezdu, ktorú nechávam len zo slušnosti. ()

MaxPower

Viděl jsem to zcela náhodou a ne úplně od začátku a nějak jsem se od toho nemohl odtrhnout. Hodně příjemné překvapení. Dávám 5* abych trochu vyvážil podhodnocení tohohle filmu, jinak 80%. ()

Adrii

Další z mnoha typických amerických komedií ze středoškolského prostředí. Ovšem jako jedna z mála se mi tato docela líbila. Příjemnému hereckému obsazení ve filmu dodává náboj i poměrně povedený muzikál v něm, na náměty Shakespeara. ()

White-Man

Kirsten fajt, jinak docela splácanina. Hlavní hrdina mi nepřišel vůbec sympatický. Navíc celé to bylo takové makové. ()

iwusha17

videla som už veľa romantických komedii take filmy mam najradšej ale toto bolo totalne nudné! jedine to predstavenie bolo dobre nič ine sa mi tam nepáčilo ()

megajalec

Ak by som ti vypol zvuk pri tomto filme, stavím sa, že 90% dialógov by som uhádol aj bez neho. Za pozornosť stojí hádam len mladé herecké obsadenie, na ktoré sa dobre pozerá. ()

predator.1

Pes, který ojel květináč, basketbalový balón a nohu Bena nadělil filmu krásných 54%. Dobře budu hodnotit podobně. 2x jsem u filmu usnul a 2x mi přišla sms. ()

Tomasson93

Těžko říct jak bych hodnotil, kdyby zde nehrála Kirsten, jedna z mých nejoblíbenějších hereček, ale každopádně je to pohodová 80-ti minutová oddychovka. ()

Silnica

Příjemný muzikálový snímek, plný hezkých melodií, které mě vždy dostanou do lepšího rozpoložení. Krásná Kirsten Dunst, a neskutečně komický Martin Short. ()