Má žena je herečka

• Francie

Ma femme est une actrice

My Wife is an Actress

Komedie / Drama

Francie, 2001, 95 min

Naprosto průměrná komedie, která neurazí, ale jejíž scénář značně pokulhává. Mezi Gainsbourg a Attalem to šlape, možná se do filmu promítly i jejich osobní zkušenosti. Škoda, že Ludivine Sagnier dostala jen takový "štěk".(8.3.2010)

Takový jednoduchý, spíš průměrný film s pár dobrými momenty...ale zaboha si už nevzpomenu, které to byly.(22.9.2005)

Slušná romantická komedie o žárlivosti a ustalování jednoho vztahu. Dost nápadů, plynulé tempo bez značných výkyvů a zajímavý francouzský pohled na konfrontaci - Paříž x Londýn, což je propojeno motivem cesty rychlovlakem z jednoho velkoměsta do druhého. Ústřední pár Charlotte Gainsbourg a Yvan Attal je sympatický, ale šlo by na něm ještě zapracovat, především Attalova žárlivost - ač občas celkem vtipná - působïla trochu samoúčelně.(26.7.2006)

Je těžké mít za ženu slavnou herečku, když jste jen sportovní redaktor. A ještě s takovým jménem, které angličané tak rádi komolí. A ještě těžší je mít zvědavé přátele, kteří nasazují brouky do hlavy... Ze začátku trochu nuda, ale během první návštěvy Londýna se to zlepší. Ale nejlepší je, když herečka něco plácne a režisér se jí snaží vyhovět. Když pak přijde někdo z venku a tohle vidí...(23.9.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,121,233Tržby Celosvetovo $5,169,438(15.12.2009)