Je rok 1987 a nesmělá mladá žena se v přímořském městě setkává s dívkou, která se umí bavit. Vzniká mezi nimi pouto, které jako by neomezovaly zákony času a prostoru. (Netflix)

muti

Ten moment keď si raz za rok prečítam obsah na csfd a dostanem 100% spoiler ktorý mi to cele zničí namiesto toho aby mi načrtol o čo pôjde. Moja chyba... Časť super, odporúčam aj ako samostatnú epizódu. Koment : Traffick ()

Knightey

Pekny pohled na to, jak by to jednou mohlo byt v zivote a jak lidem v duchodu ulehcict trapeni na konci jejich zivota. Rozhodne pekny napad a zpracovani. Skoda ze to nebylo vic do detailu a dotahnute do vsech okolnosti. Ale kazdoapdne i tak moc hezke. ()

palmovylist

Velmi zajímavé zamyšlení na téma posmrtného života, stáří a dožívání. Provedení samotné mě osobně neurazilo ale ani vyloženě nenadchlo. Závěr přináší několik dalších zajímavých myšlenek, ale závěrečné rozuzlení je již méně překvapivé. Na Black Mirror se mi ale líbí, že i když mě díl samotný třeba totálně nenadchne, tak myšlenka, se kterou přichází, se mi skoro vždycky v hlavě udrží pěkně dlouho, za to smekám!....60% ()

zissou

Tvůrci se zde vydali pro tento seriál atypickým směrem. Jak obsahově, tak formou. Nechci spoilerovat a tak jen napíšu, že dost dlouhou dobu jsem měl pocit, že se dívám na úplně jiný seriál. A na konci vlastně taky. Přitom asi nejsilnější epizoda 3.série.. 5* ()

HennessyVSOP

Tohle je na romantické rovině velmi dobré a z příběhového pohledu nejlepší díl, problém je, že to celé příšerně kulhá po filosofické stránce. Všechny ostatní díly před něčím podobným silně varují a nastavují takové utopii kontroverzní zrcadlo a tady nic. ()

hrackabanan

Za mě zatím nejlepší díl tohoto seriálu. Spojení blízké budoucnosti a osmdesátek prostě bomba, hudba skvělá, herečky mě o osobnostech dost přesvědčily. Dobrá ukázka toho, že pokročilá technologie může být i relativně krásná. Šli byste do San Junipera? Já určitě ano. ()

Karbos

Ještě že to byl příběh dvou leseb, bejt to o normálním hetero páru, tak to skončí jako všechny ostatní díly Black mirror, hodně špatně :) takhle tu máme ale jediný happyend tohohle seroše a jsem rád že jsem mohl být u toho :) jak by řekl pankáč LGTB not dead ! **. *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 9/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 8/10 viz profil ()

clint123 odpad!

...nechápem tie top hodnotenia, asi som z inej planéty, ....keby táto časť mala aspoň atmosféru a podobne, ale - nič. Bez atmosféry, napätia, nuda a čisto nútená lgbti propaganda lesbizmu , iba kvoli tomu to nakrútili, za mňa odpad ()

PeteBuck

Romantika a la Matrix. Prvých 40 minút mi bolo jasné, o čo asi ide a bol som zvedavý, čo sa za skrýva starším ja hlavných postáv. Bolo treba rozohrať a roztiahnuť príbeh, aby zvyšných 20 minút prešlo do veľmi pekného finále. Pekný príbeh, plný dojákov, emócií a vlastne skončil "dobre". Pobavila hlavne neskutočná nálož 80s, more ťažkých hitov z tejto doby (mal som spolužiaka na strednej, ktorý bol veľký fanúšik a staršieho brata, ktorý tú éru zažil). Takže to bolo veľmi pekne spravené retro. Nápad fajn, príbeh pekný, dávam plnú palbu. Black Mirror s dobrým koncom. To sa často nevidí. ()

baegus

Zatím asi nejlepší epizoda. Nevím, čím přesně to bylo způsobeno. Pravděpodobně ale tím, že měla vzhledem ke zbytku seriálu velmi překvapivý příběh a zasazení. Každopádně jsem si díky této epizodě zamiloval tento seriál ještě mnohem více a potvrdilo se mi, že mě stále dokáže velmi mile překvapit. ()