Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

pravo

Tak táto komédia je výnimočná oproti ostatným hlavne absenciou čo len jednej postavy s aspoň priemernou inteligenciou. Fóry o černochoch, telesne hendikepovaných, starých ľudí... proste si neberie servítky pred ústa a tzv. humor bez hraníc ( dobrého vkusu). Príbeh, ktorý ma zastrešiť vtipné chvíľky hrdinov, je absolútne trápny o snahe získať späť ukradnutý diamant. Máte radi trpaslíkov (ľudí nižšieho vzrastu) a zdá sa vám zábavné, keď dospelý muž sa prezentuje ako mimino? Páčia sa vám teenegerské komédie a milujete starý dobrý primitívny humor? Tak potom tralalá film ideálny pre vás. VŠETKY HRAČKY NAVRHLI TAK, ABY SOM DOSTAL RANU DO VAJEC. ()

TylerGage

Tak tenhle film jsem zkoukl několikrát a vůbec toho nelituju. tyhle dva herci Marlon Wayans, Shawn Wayans když jsou spolu tak to stojí za to. Super komedie. ()

Mashak

Asi takhle. Dost jsem se nasmál a to jsem přečetl Starce a moře v angličtině. Takže vřele doporučuji. Od Superléku nejlepší Marlonovy ksichty! ()

maar

Jeden ze slabších pokusů týhle černý dvojky :D:D ano, svou hloupostí kolikrát až rozesmívá, narážky na černochy jsou více než klišé a bla bla bla pořád dokola :D ()

Torgal

Videl som len záver, ale ten mi na vytvorenie názoru bohato stačí. Neustále sa tu ľudia mlátia do gulí, ten malý hajzlík terorizuje všetkých naokolo a vyzerá to veľmi trápne. Dalo sa to ale zvládnuť bez ujmy na zdraví a miestami som sa aj pousmial, takže až taká tragédia to nebola. 3/10 ()

-soch-

Troška primitívna vecička ale čo sa dá robiť. Je veľká škoda, že Wayansovci odišli od tímu, ktorý robil na Scary Movie. Prvá časť je v poriadku ale ďalšie sú na prd. V týchto ľahkých komédiách sa možno našli a budú ich točiť kým sa bude dať. V slovenskom znení: BORIS AL KHALAGI, MARTIN KAPRÁLIK a iní. ()

beckham-

Hodně povedená komedie, půlka lidi ji bude nenávidět a bude jim připadat odporná - já patřím k té druhé skupině. ()

katmandzoo

celkom slušne som sa pri tomto filme nasmial..niektoré scény tam boli vážne veľmi vtipné..pohodový film na večer, ak máte chuť sa zasmiať:-)) ()

geek.ondra

Geniální guilty pleasure. Hromada hlášek a neskutečně vtipných bizarností. Na tenhle film se prostě nedá zapomenout. 7/10 ()

dalziel

Skúsil som to 2x a dosť. To sa skrátka nedalo dopozerať. Tak predsa!!! Do tretice som to spláchol až do konca. Tá 1 hviezda je pre mňa. ()

SFalconJ

Já prostě komedie od těchto tvůrců můžu. Po Scary Movie 1 a Někdo to rád blond je to další komedie tohoto typu a i přes to, že je opravdu trochu hloupá a bláznivá, mě se moc líbí a má v sobě nějaké kouzlo. I když vás odradí hodnocení, doporučuji film zhlédnout, možná budete mile překvapeni. ()

vovarano

jedina hviezdička... aj tá len vďaka hereckej účasti roba schneidera... a najmä vďaka jeho prítomnosti som si uvedomil vzácnosť dobrých (stupídnych) komédii typu "zviera".... pidihajzlík = ODPAD ()