Už dlouho jsem se tak nenasmála,musím skložit poklonu počítačové animaci protože co provedla s Marlonem Wayansem to opravdu nemělo obdoby. Po letošní lavině komédijí a parodiji mně tohle opravdu pobavilo . Nejzajímavější a nejspíš nejnáročnější roli měl Rob Schneider:-) coby ružový dinosaurus ,jistě semnou souhlasíte . Jen doufám že nebudou točit další pokračování myslím že tomuhle snímku by to neprospělo.(22.10.2007)

Slabé 3*.Jednoduchoučká komedie,kde Marlon Wayans dělá sice po celý film docela vtipné ksichty,ovšem utáhnout komedii 90 minut na šklebech jednoho herce nejde.Zbytek vtipných scén totiž spočívat v kopancích a různých jiných ran do koulí,a to je pro mě poslední štace v rámci vtipu.Samotná zápletka je podřízena pouze pro kousky pidipostavičky Marlona Wayanse,která je jinak udělaná fakt docela dobře.Pidihajzlík má ale spád a vtipné bratry Wayanse,takže se na to dá koukat.(19.1.2008)

• Chamyl

Ach, můj bože! To není žádné guilty pleasure, to je jenom setsakra guilty. Předvídatelný fekálně-sexuální humor se zcela infantilním nádechem způsobuje, že film vlastně nemá cílovou skupinu. Některým vtípkům by se možná předškolní děti smály, ale neustálé sexuální narážky a situace posouvají tento film směrem k dospělým. A ty se snad opravdu smát nemohou. I když skleniček pár a pár tahů z trávy...(26.1.2009)

Taky nechápu některé komentáře ??? Jsou daleko větší sračky, které tady mají úspěch jenom proto, že to někdo někde více protlačil. Mě se to líbilo moc ...konec trochu slabší nicméně si to zaslouží více pozornosti TI DVA (Marlon Wayans a Shawn Wayans) PROSTĚ NIKDY NEZKLAMOU. Určitě registruji pár nových hlášek, které se ujmou.(6.1.2017)

• genetique

Bizarnosť a bláznovosť nápadov bratov Wayansovcov, to je niečo, na čo sa dá vždy s úsmevom pozrieť. Nikdy totiž nespadnú na úroveň totálnych sračiek a úbohostí, aj keď je to stále ten vyschnutý a vyprahnutý humor dookola a verím, že pokiaľ by to bol váš prvý film s týmito klaunami, dáte aj za tri, ale na tej istej mimike sa večne smiať nedá. Navyše toto prťavé filmové bláznovstvo má veľmi sympatických predstaviteľov, chutnú zápletku a ďalšiu americkú idylku, ktorá ma už tak ľahko nerozhodí. 45%.(27.4.2008)

• - Lochlyn Munro, představitel postavy jménem Greg Phillippe, měl to samé jméno i v prvním Scary Movie. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve scéně když Darryl (Shawn Wayans) v noci ohřívá mléko pro sebe a Calvina (Marlon Wayans), tak vyndavá jeho kelímek a položí ho dnem nahoru. Pak je střih a kelímek je dnem dolů, aniž by ho obrátil. (Mr.Hudson)

• - Když je Percy (Tracy Morgan) mafiánem přitlačen na stůl, tak se Percymu mění poloha čepice. V jednom závěru mu spadla, v druhém ji má zpět na hlavě. (Mr.Hudson)