Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

freezer02

Neskutečně zábavná komedie, nižší hodnocení je zřejmě způsobeno tím, že v tom má prsty zde nepříliš oblíbená celá familie Wayanasů. Já jejich humor ale můžu 75% ()

Fallstar

Ok, ok..co si budeme nalhávat..chvílemi jsem se i smál a pouhé dvě hvězdy dávám jen proto, aby bylo vidět, že jsem (taky) intelektuál. ()

pavont

Wayansovci maju vo zvyku balansovat na hrane co sa tyka humoru, vkusu, a celkovo urovne fekalnych komedii. Tento vytvor je bohuzial ubohy a pozerat sa na prdaveho Marlona ma teda nevytrhlo. Ani gegy niesu velmi vtipne a skor ma napada slovo krc. ()

Davvee

Vynikajúca komédia hneď od úvodu až do úplného konca tie scénky sú vynikajúce. Vždy si to rad pozriem ešte raz. Kto si to pozrie neoľutuje. ()

e-pilot odpad!

Tento příšerně příšerný film jsem byl DONUCEN VIDĚT během cesty autobusem z Německa. Bylo po půlnoci a prostě ho pustili na plný pecky. Zastřelit málo!!! Naštěstí jsem si po chvíli přehodil přes hlavu bundu a pokusil se myslet na něco jiného. :-) ()

Mark1983

Povedená komedie o liliputánským gangsterovi,co se převlékne za mimino,aby získal zpátky ukradený diamant.Poprvé jsem se u toho řezal,když tam byly scény s koupaním ve vaně,měření teploty a tak podobně.Myslím,že tahle komedie neurazí. ()

Pythonator

Wayansovi dokáží natočit perfektní parodii, když se pustí ze řetězu a nechají svou úchylnost pěkně vybublat, což dokázali ve Scary Moovie. Tady ten šklebící se liliput spíš ukázal, že pokud se nesnaží přiživit na parodování známých scén, tak sami nejsou schopni udělat humor. Ne, že bych se občas nesmál, ale jednoduše už to nemá ty koule, co Scary Moovie. Ta představa malého hajzlíka, co se převleče za děcko a nikdo ho neodhalí je tak blbá, že by se slušelo udělat to spíše do rodinného hávu pro malé blbé děti, které nad tím nebudou moc přemýšlet. ()

Jard

Videl som to možno trikrát, no bohato mi to stačí do konca života. Tento film bol celkom fajn, ale iba pár krát, potom je už trápny. 45% ()