Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

CorteX^

Moje oblíbené hvězdy už od dob Správné trefy. Libovej nápad a zpracování, sranda od začátku do konce. 80% minimálně ()

Oonika

To bylo tak blbý až do bylo i docela dobrý... :D důkaz toho, že když sami víte, že natáčíte "sra..ku" tak to může dopadnou i trochu přijatelně. ()

Dzvandzi

Dost odvážná blbůstka u které se dá dobře pobavit a vypnout,dvakrát bych se na takový film asi nepodíval,ale jednou to neuškodí..slabší 3* :) ()

ZnalecH

Je to nezapomenutelný film. Řekl bych, že skvělý nápad zužitkovali na 100%. Smál jsem se hned v několika momentech. Bohužel tématem je kravina a jedná se o americkou komedii, takže i přes dobrý nápad film dopadl tak, jak dopadl. ()

Nix

Mělo to některý světlý momenty, jako třeba dinosauří kostým, ale jinak mne to moc nenadchlo, takovému stylu humoru moc nerozumím. ()

Chamyl

Ach, můj bože! To není žádné guilty pleasure, to je jenom setsakra guilty. Předvídatelný fekálně-sexuální humor se zcela infantilním nádechem způsobuje, že film vlastně nemá cílovou skupinu. Některým vtípkům by se možná předškolní děti smály, ale neustálé sexuální narážky a situace posouvají tento film směrem k dospělým. A ty se snad opravdu smát nemohou. I když skleniček pár a pár tahů z trávy... ()

Cortesz

Tak tohle musíte sledovat fakt tím stylem, že musíte vypnout mozek, protože je to extrémní tupost. Ani nevím proč jsem na to koukal, nesmál jsem se ani jednou, snad jen malé cuknutí koutkem nad pár situacema, ale to nestálo za řeč. Ani nevim proč dávám jednu *. ()

vieriX

Rozhodně komedie podle klasického scénáře bratru Wayansových. Že se jedna o komedii těchto bratru jde poznat lehce protože tyto komedie mají svůj klasický rukopis. Šlo mi o to se pobavit a nečekal jsem oskarový snímek. A rozhodně jsem se bavil ()

CRYPT

Nemohl jsem z Brittany Daniel. Opravdu to je kus a ta slečna na hokeji co jim dávala pivo. No prostě max. HC. Ale i tak docela slabota, takže dvě hvězdy. ()