Reálie súčasného života, láska, napätie, romantika i dávka humoru to všetko je zárukou, že seriál Medzi nami bude blízky širokej diváckej obci. Vo svojich príbehoch seriál reaguje na veľké spektrum medziľudských a spoločenských problémov, hrdinovia prechádzajú osudovými krízami, sú vystavení skúškam charakterov, musia bojovať so zradou, intrigami a okrem lásky prežívajú aj nenávisť, neveru, či smrť. Ich individuálne príbehy odrážajú hlavné témy seriálu: hľadanie šťastia, bezpečia a dôležitosti zázemia rodiny, manželstva, partnerstva i priateľstva. Hlavnými postavami príbehu je osem sirot, ktoré boli dané do opatery štátnej inštitúcie, kde sa medzi nimi vytvorilo hlboké priateľstvo. Po rokoch si každý z nich našiel miesto v spoločnosti, mnohí si vybudovali kariéry, oženili sa, povydávali, mali deti, rozviedli sa... Ale i napriek tomu, že zažili veľa zmien, jedna vec zostala stále rovnaká: ich priateľstvo, ktoré je pre nich synonymom identity, spolunáležitosti a zmyslu života. (oficiální text distributora)

Almásy odpad!

ten poeticky hlasok v uputavkach ze skvele herecke vykony je najlepsi parodicky vykon od blaznivej strely. skutocne ODPAD ODPAD TRASH SRA*KA KKTINA PCOVINA!!! ()

klokyn odpad!

Možno jediný, kto tam vedel trochu hrať bol Vašut. Nanešťastie jeho postava zomrela hneď v prvej časti... ()

TomBar odpad!

Chabá snaha o pôvodný slovenský seriál, ide o obyčajnú telenovelu s ešte horšími hereckými výkonmi a zápletkami, aké majú seriály z Latinskej Ameriky. Ani zďaleka nesiahajú na pôvodné české seriály zo života, najmä tie so Smyczkovou réžiou. ()

plagjoklas odpad!

hmm ďalší seriál z markizáckej produkcie. Čo nás môže čakať po Silvánovcoch? Znova plytký príbeh žiadne postavy úbohý scenár a herecké výkony ani netreba zmieňovať. A len tak Medzi Nami, je to strašná pičovina. ()

Mire odpad!

Jediná pochvala za to, že si tvorcovia rýchlo uvedomili do akej sračky sa to pustili a čoskoro s tým prestali. Dosadíme Kramára, Študánkovú, Vašuta a máme nový slovenský celebritný seriál!!! Dúfam že toto bude navždy hniť a rozkladať sa v archíve STV alebo kde to vysielali a už nikdy nikto to nevytiahne na povrch zemský... ()

Mata84

Veľmi nevydarený pokus o slovenský seriál. Poprední slovenskí herci sa v ňom skôr strápnili ako zahviezdili, scenáre a dialógy boli slabučké. Presvedčili ma jedine Branislav Mišík a René Štúr, preto tá jedna*. ()

madsenka odpad!

Tak tomuto hovorím "nárez"!Slováci sa vyznamenali a natočili skvelý seriál s vynikajúcim hereckým osadením a s vynikajúcimi hereckými výkonmi,ktoré dojali celé Slovensko.Takto nejako si zrejme tvorcovia tohoto,vlastne ani neviem čoho, predstavovali komentár na ich tolko pripravovaný "projekt".Zuzana Marošová nevie absolútne hrat a pri vyšklebovaní malej "podarenej" Vanesky,ktorá vyhrala rolu v sútaži so smiešnym názvom "10 pre Hollywood" mi pravidelne dochádzalo zle.Prečo nemože nejaký Slovák prekvapit a nenatočí film kvalít Obchodu na korze?Alebo to sme už klesli tak hlboko? ()

svendo

Toto sa nemalo stať....Markíza roky sľubovala vlastný TV seriál a príde z týmto....Je dosť úbohé,že sa na Slovensku takmer netočia filmy,ale že nemáme ani mladých hercov,tak to som nečakal.Stupídne dialógy,praobyčajný scenár,katastrofálna hudba...od "odpadu" ho delí len Zdenka S. ()

Časové pásmo bylo změněno