Obávaný bojovník

• Hongkong Huo Yuan Jia (více)

Oshinobi

Jet Li v naprosto bestiální formě + krásný vhled do čínské kultury = famózní dílo. Doporučuji kouknout na prodlouženou verzi, která se o něco déle věnuje jeho dětství a především životu v té horské vesnici, kde si bude muset projít i jedním soubojem s jakýmsi bojovníkem z vedlejší vesnice. ()

Harding164

Solidní wuxia. Jet Li je ve formě a buší borce hlava nehlava. Příběhově není o čem povídat. Jsou tu spíše jen hrubé náznaky a na filmu je znát že ho značně sestříhaly. Příběh je tu spíš, aby vás vedl od jednoho souboje ke druhému, což zvládá celkem svižně. Kdyby si ještě odpustili ty rádoby oduševnělé kecy tak by to bylo naprosto boží, ale člověk holt nemůže mít všechno. Samotné boje jsou skvělé jak vždy.  Filmaři se nezalekli brutality, a tak se lámou kosti vlevo vpravo a v některých scénách i teče krev. Jediné, co bych filmu vytkl je konec.  Finální souboj, ke kterému celý film směřoval, se nakonec nekoná což mě celkem zklamalo. ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje