Slimák je mixem teroru, černého humoru a překvapivé lidskosti od scénáristy Jamese Gunna, jehož Úsvit mrtvých se stal hitem roku 2004. Wheelsy je obyčejné městečko plné přátelských lidiček, kteří se starají jen o své vlastní problémy. Jenže pod tímto milým povrchem se začínají dít divné věci... (oficiální text distributora)

Kanal

Bezvadný Béčko s obřím slimákem z kosmu a jeho malinkatejma kamarádama, kteří Vás promění na zombie slimáky poté, co Vám vlezou do huby. Super jízda plná krve se spoustou laciných hlášek a velkou spotřebou jakéhokoli masa. (70%) ()

Hektor.Troy

prvy krat na vojne som si vsimol kolko ludi je fakt ze obmedzenych...druhy krat tuto na csfd...vycitat tomuto filmu ze nie je komplexny je nechapavost a obmedzenost najhrubsieho zrna....a pre tych co chcu obcas vypnut a zazit bezduchu zabavu toto odporucam na 100 percent.pecka. ()

vrch07256732

Toto mi pripomenulo 80 roky ako vyšité. Sarkastický Humor, kde tu nejaká gore scénka, pekne si to odsýpa, nejaké brutálne krváky typu Braindead nečakajte, ale celé dohromady to pobaví. Tuším si to dnes pustím znovu... ()

Pollini

Skvělý počin v kategorii nechnutných oslizlých parodií. Čekají vás skvělé masky, vtipné hlášky, hektolitry želé. Zápletka je sice standardní, ale užila jsem si dost zábavy. ()

vonverny

Humorný, triky celkem slušný, obecně je dost znát, že na béčko dali dost peněz. Film uteče jako voda a nudou to rozhodně nebude. Pohodových 60%. ()

kecal

Nebylo to nic z toho, co se tu nahoře uvádí. Od každého jen opravdu malý kousíček. Vše druhořadé béčkové. Film pro hodně nenáročného diváka na sobotu dopoledne. Je udivující, že stejný člověk o pár let později natočí strážce galaxie :) ()

Profík

Za poměrně málo peněz dost muziky, efekty hodně solidní, herecky dost silně obsazené, hodně vymazlený mix napětí a komedie, některé hlášky a scény mě naprosto odbouraly. 85% ()

andy60

Jako horor by si Slimák odnesl sotva jednu hvězdičku, ale je to hlavně humor (místy dost černý), co dělá tenhle film zábavným. Herci jsou v pohodě, triky a masky rovněž. ()

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

12.09.2012

Už nápad zfilmovat relativně málo známý komiks Guardians of the Galaxy zněl jako něco, čím studio Marvel vstupuje na velmi nejistou půdu. Superhrdinský tým z daleké budoucnosti totiž obsahuje členy… (více)

Tvůrce Slimáka chce své Saw

Tvůrce Slimáka chce své Saw

10.08.2007

Jak jinak chápat synopsi dalšího kousku Jamese Gunna, scenáristy nového Úsvitu mrtvých a tvůrce téměř kultovního béčka Slimák? The Belcoo Experiment má být extrémně násilný horor o početné skupině… (více)