Docela slušná hořká komedie o nevěře. Sice nic nového pod slunce, ale u filmu jsem se většinou bavil. Možná by to mohlo být trochu kratší, jako televizní film, protože pak už se ty scény opakují. Anne chce neustále manžela zpět. Ten neví, co by vlastně chtěl. A tak to dost dlouhý čas jde pořád dál. Za jedno podívání to stojí.(14.9.2011)

Deník podváděné manželky psaný s lehkostí Bridget Jonesové, pravým francouzským šarmem a nadhledem až z vrcholu samé Eiffelovy věže.(21.8.2011)

• blackJag

Ženská, která sebou nechá takhle vláčet, by zasloužila na hubu. Je zase pravda, že kdyby nenechala, nebyl by tu tento film (byla by to ale škoda, ptám se?) a několik docela vtipných poznámek k partnerskému soužití. Hlavní hrdinka mi docela připomíná Halinu Pawlowskou (její fanatičtí přívrženci ať si jednu hvězdu přihodí), nejen svým celkovým výzorem, ale i slovním projevem. Závěr vyzní celkem neuspokojivě a televizní zpracování tomu samozřejmě nepřidává. 35%(6.1.2008)

Francouzské filmy v tv od rána do večera, od večera do rána! Sic to byla taková pitomina, ale slunce svítí a mně leze i v pětapadesáti na mozek. Mno a mladý Jean Paul Belmondo a Claudia Cardinale jako tak trochu film ve filmu, no žjúva! Málo milujete, málo sníte, málo zahýbáte, málo smilníte a nejmíň tak nějak vůbec žijete, děti!(27.5.2008)

Nečekaně kvalitní televizní komedie o závažném tématu, ze kterého by se dala udělat jak tragédie, tak nesmyslně nadnesená komedie. Tohle bylo vtipné melodrama jako ze života, ale okořeněné francouzskou lehkostí, takže aktérka zvládala zradu, rozvod, samotu i pokusy o navázání nových vztahů se záviděníhodným elánem. Mnohé scény byly vážně vtipné, přesto se hrdinka propadala i do zoufalství - samozřejmě, v rámci komedie - se v něm až tak moc neutápěla. Nijak extra atraktivní ženská, i když docela pohledná, ale svým přístupem, živostí a šarmem, si, podle mě, dokáže získat na svou stranu nejenom ženské, ale i mužské publikum._____ A kašlu na to, jak dlouho se snažila získat toho chlapa zpátky! V mých očích ji to nesnižuje. Tohle je francouzský, nikoliv americký film, takže je realističtější. Uzavřít 15 let života se nedá tak snadno jako vyslovit poučku: Podvedls mě - táhni. /11. 2. 13./(11.2.2013)