Screamers - Hlasy z podzemí

• Česko Vřískouni (více)

V roce 2078 planetu Sírius 6B pustoší dlouhotrvající válka. Vědci vymyslí perfektní zbraň, speciální roboty Screamers, vytvořené pro jediný cíl - zničit všechny nepřátelské formy života. Plán se však zvrtne a "zbraně" ničí vše živé. Podaří se znepřáteleným lidem zvítězit nad stroji? (MIDO FILM)

Fixa

Věřím tomu, že předloha bude určitě lepší, než film. To už tak prostě bývá. U P.K.Dicka jednoznačně. Tuto povídku jsem nečetl, takže nemůžu porovnávat. Film byl zajímavý a měl spád, takže jsem se ani na chvíli nenudil. Ovšem, že by tam bylo něco překvapujícího, originálního, apod., to se říct nedá. Prostě taková průměrná podívaná ()

ghandalf

Podarená adaptácia skvelej Dickovej "Druhej série". Atmosféru by tomuto béčku mohlo závidieť množstvo áčkových titulov. Ako za najväčšie sklamanie považujem upravený záver, ktorý sa nedrží knižnej predlohy, čo je škoda. Napriek tomu som sa dobre bavil. 75% ()

m62

Podľa mňa je to vcelku vydarená adaptácia pôvodnej poviedky. Podarilo sa dobre zachytiť bezútešnosť nekonečnej a nezmyselnej vojny. a pripájam sa k názoru z viacerých predchádzajúcich hodnotení, že najslabší bol záver. ()

Slickcz

Velmi zajimave scifi becko s hustou atmosferou, RoboCopem v hlavni roli a bandou mechanickejch potvor a rozrezanejch lidi. ()

Hansolo35

Dobrý, nenudil jsem se. Až na ten hloupý název a nicneříkající oficiální text distributora jde o velice slušné béčko. Vřískounů tam zase tolik není a děj běží hladce vpřed. Rozhodně se na to dá koukat. Když to porovnám s mnohem nákladnějším Armageddonem, tak mi vychází jako vítěz Vřískoun. S menšími náklady je to koukatelný film bez patosu a "dramatických" záběrů na americkou vlajku. Velice dobrý film s nižším rozpočtem. Trošku to zaskřípe ve vztahu kyborg-člověk. Chtělo to trošku rozvinout. ()

Sadova302b50

Předlohu jsem nečetla, a proto nemohu srovnávat, ale film Screamers mi přišel jako velmi dobré sci-fi béčko s hodně pesimistickým vyzněním a hlavně výbornou atmosférou, která předčí nijak vysoce novátorský námět. Dobře se na to dívalo. 74% ()

lobenka

Sice starý film, ale dobrý a s výbornou myšlenkou. Ano, takhle to bohužel funguje, něco vyrobíme-ikdyž pro dobrou věc, pak jí zprovozníme a už si ničeho nevšímáme a když se něco stane, dáváme od toho ruce pryč. Film se mi líbí nejen pro myšlenku,ale i tím, že je tam spousta humoru a P. Wellerovi nedokážu odolat :) ()

pantokrator

Tohle je něco jako sekaná s hořčicí v hospodě. Nic mimořádného, a přece si ji dám s chutí kdykoli znovu. Béčko v tom nejlepším smyslu. ()