Šéfkuchár luxusnej reštaurácie (Michael Des Barres) pôsobí na prvý pohľad ako bezproblémový typ človeka. Žije usporiadaným životom, má primerané spoločenské postavenie, je otcom a obetavým manželom. Jeho zdanlivá pozlátka je však klamlivá. Svojimi zvrátenými sexuálnymi chúťkami rozohráva podivnú zmyselnú hru svojho života. Rozdvojená osobnosť, kde jedna polovica miluje svoju manželku a rodinu, ale tá druhá sa zúčastňuje perverzných hier kedykoľvek a s akoukoľvek ženou. Erotické fantázie sa stávajú desivou skutočnosťou a hra na lásku napínavým trilerom. (oficiální text distributora)

Anderton

Chvíľu sa budete čudovať, prečo zrovna tohto chlapa chcú všetky ženy v jeho okolí, potom mu budete chvíľu závidieť a nakoniec budete radi, že nie ste v jeho koži. Film ako tak funguje ako erotická dráma, avšak čisto z tohto hľadiska je zase príliš nudný, keďže sa tu moc kecá. Ako psychologická dráma sa samozrejme nemôže rovnať so serióznymi dielami, takže milovníkom artu ho taktiež neodporúčam. Ako sa sem dostali Arquette a Kinski, je tak trocha záhada, možno si mysleli, že sa vážne upísali ambicióznemu kúsku. ()

Dale

Civilná kamera mala mať zrejme za cieľ to, aby film vyzeral realisticky, dokumentárne, ale jediné čo tým u mňa docielila, bolo to, že som si pripadal, ako keby som sledoval telenovelu, alebo amatérske porno. Po vizuálnej stránke je to naozaj otrasné. Stále to ešte mohol zachrániť príbeh, no nestalo sa. Sledovať celý čas muža, ktorý zhruba každé 2 minúty šuká inú ženu vás po chvíli omrzí a už sa len nudíte. Dej v podstate žiadny, vedľajšie postavy nedostanú priestor, aby predviedli nejaké herecké výkony a predstaviteľ hlavnej úlohy nie je natoľko kvalitným hercom, aby dokázal utiahnuť sám zle napísaný a ešte horšie natočený film. ()

Lukrecie odpad!

Film mi přijde hrozně amatérský, člověk má pocit, jakoby šlo o nějakou zvrhlou reality show. A souhlasím s viperbladem, že si hraje na něco, co není. Tím pádem je absolutně nedůvěryhodný a neskutečně umělý. To je příklad sexuální deviace, psychopatie a hysterie. A navíc příšernej dabing, kterej se ani neumí trefit do pusy hercům. ()

Sarkastic

No, nejsem si jistý tím, co si mám o tomto filmu myslet. Tak o hereckých výkonech tu nemá cenu hovořit, žádné tu předvedeny nebyly. Pořád mi to připomíná spíše pornografický snímek (teď se moc omlouvám uživatelům, kteří v tom viděli/vidí něco jiného). On the other hand, když se nato podívám z jiného úhlu, tak to není zase tak špatný film o sexuální závislosti. Hodnotím 2*, ale je to dost sporné (časem možná změním jak hodnocení, tak obsah komentáře). ()

Dudek odpad!

Upřímně? Tohle je pravděpodobně jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl. Hodně často se u TOP 200 mluví o tom, že nějaké filmy jsou hodně nadhodnocené, ale pokud někdo vkročí do tohoto profilu, musí mi dát za pravdu, že mezi ně patří jistě i tenhle 'skvost'. Joseph Brutsman je pravděpodobně režisérem céčkových erotických filmů a Deníku sexuálních obětí se pustil spolu se svým starým týmem a podle toho to také vypadá. Prostě strašné, nemá cenu to nějak více rozmazávat... ()