poster

Král videoher

 • USA

  Grandma's Boy

 • Slovensko

  Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spikey1
  ***

  Kdekdo může ohrnovat nos nad touhle tupoučkou komedií, stojí za ní tým kolem Sandlera, a je vidět, že si film hlavně užívá. Fekální humor je tu držen těsně na hraně aby nepřešel do nesnesitelna. Pokud jste příznivci omamných látek. Videoher a sexu s babičkami, pak je tento film velmi vhodný pro Vaše nedělní odpoledne.(7.1.2010)

 • cross
  *

  Počítačové hry nehraju, trávu nehulím a nadržené babky taky nepíchám, ale zato mám rád komedie.... a přestože první tři mnou udané věci Grandma's Boy obsahuje, vtipný není ani trochu...ba naopak, 94 minut nudy jsem tak tak překousal, nezasmál se snad ani jednou a nestačil se divit, jak se na Čsfd mohlo vyhoupnout hodnocení až někam k 60ti procentům.... ale budiž, možná to jen nebyl můj šálek čaje...(13.11.2007)

 • Olík
  ***

  Taková z pozarohu vykukující „Apatowka“, které k opravdové „Apatowce“ chybí udělat ještě několik posledních krůčků. Jasný je to tam, onanovaní nad figurkou Lary Croft, odpanění od bábinky co kouřila Chaplina, kung-fu opice, hulení, chlastání, fekality, nekorektnost, ale……Možná, že Allen Covert je spíše přicmrdávač než tahoun, možná Linda Cardellini mohla ještě zkrátit délku sukně, možná se chtělo u některých pasáží místo bizarnosti zaměřit na pointu……ale jinak dobrý :D(19.7.2013)

 • Beckoo
  *****

  Pro někoho je tohle jenom další americká komedie, kde se hulí, souloží a nadává. Nikomu ten názor neberu, je to vesměs pravda, ale pro mě a pár dalších lidí se z toho na střední stal doslova kult. :) Když už má bejt ve filmu ňákej vyhulenec, tak ať je to ten největší ze všech - Dante... :D Kdo jinej se skamarádí s Doktorem šakalů, kterej mu na hlídání sežene lva, pak opici, kterou pan Lee naučí takewondo, ke komu jinýmu byste mohli zajít, když chcete black box, na kterej chytíte všechny televizní kanály, kdo má největší zásoby všech možnejch jointů, kdo zdobí vánoční stromeček v červenci... :D DANTE :D(27.12.2010)

 • dopita
  ***

  No humor kterýmu se dá zasmát ve filmu určitě je, ale trapností a debilit je tam taky dost. Film vznikl v produkci Adama Sandlera, takže je asi každýmu jasný, o jakej druh filmu se jedná. Ale budiž, celkem neškodná oddechovka. V epizodních rolích se objeví Rob Schneider a David Spade (Sandlerovi kamarádi), což jsou mí dost neoblíbení herci, ale kupodivu patřej k tomu nejzábavnějšímu z celýho filmu (hlavně Spade). Na tři hvězdičky se film vydrápal jen tak tak.(16.7.2010)

 • - Videohra Demonik, ktorá sa objaví vo filme, mala byť vydaná aj v skutočnosti pre hernú konzolu Xbox 360. Projekt však stroskotal, keď sa jej výrobca Majesco Entertainment dostal do finančných ťažkostí. (m.a.t.o.)

 • - Postavy Danteho (Peter Dante ) a doktora Shakalu (Abdoulaye NGom) se objevily také později ve filmu Můj otec je šílenec (2012). (Žralok)

 • - Auto, ktoré šoféruje Kane (Kelvin Yu) je upravená Toyota Supra. Presne to isté vozidlo možno vidieť aj na začiatku filmu Rýchlo a zbesilo 2 (2003). (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace