poster

Král videoher

 • USA

  Grandma's Boy

 • Slovensko

  Kráľ videohier

Komedie

USA, 2006, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spikey1
  ***

  Kdekdo může ohrnovat nos nad touhle tupoučkou komedií, stojí za ní tým kolem Sandlera, a je vidět, že si film hlavně užívá. Fekální humor je tu držen těsně na hraně aby nepřešel do nesnesitelna. Pokud jste příznivci omamných látek. Videoher a sexu s babičkami, pak je tento film velmi vhodný pro Vaše nedělní odpoledne.(7.1.2010)

 • misterz
  ***

  Tester videohier môže byť celkom zaujímavá profesia :) Film samotný je tak pritiahnutý za vlasy, až je celkom zábavný. Vždy, keď som ho chcel už vypnúť, prišla nejaká scénka (prekvapko v kúpelni, opica, zhulené babky...), ktorá ma pobavila. Tak to išlo celý film. Ako na hojdačke. Na konci prišla kratučká zápletka, ktorá dej trocha oživila. To stačí na slabšiu priemernú jednohubku. 55/100(23.2.2014)

 • zdepapepa
  *****

  Viz předchozí komenty - už tu byly filmy o fotbalistech, hokejistech, tanečnících, ukízečkách nebo třeba o klukách snažících se "zasunout". Konečně se svého stříbrného plátna dočkaly i počítačové hry (leč je v popředí xBox od mrkvo$oftu). A dokonce je to i vtipné :-) Zkrátka asi někdo konečně zfilmoval mou vysněnou práci :D(16.8.2007)

 • uzzi
  ***

  Allen Covert by mohl zaskakovat na plac za Gibsona - v některých chvilkách Mela připomíná až moc. Výroba her je zde zhulena - jeden tvůrce a betatesteři - ouhha, skutečnost s týmy programátoru, desingerů, grafiků, hudebníků atd. atd., jsou zde vecpány do jednoho "robota" (později i do hlavní postavy). O tom ale film není, je to přiblbá jízda a celkem zábavná. Takové filmy jsou jednou za čas hodně osvěžující a karate-opice na vás jestli ne.(2.3.2007)

 • Vitex26
  **

  Nadějný začátek slibuje poměrně vtipnou záležitost, leč postupem času se Král videoher rozpadá na sérii jednotlivých, vzájemně víceméně nesouvisejících gagů, z nichž většina bohužel za mnoho nestojí. S povděkem se tak dá alespoň kvitovat, že tvůrci nesklouzli k řvavé trapnosti, tak časté u záoceánských komedií. Jedna * za noční "konverzaci" s panenkou, druhá * za šúrování pod gaučem.(29.3.2010)

 • - Hra použitá vo filme, "Eternal Death Slayer 3", je v skutočnosti upravená verzia "BloodRayne 2". (m.a.t.o.)

 • - Panenka, na kterou Alex (Allen Covert) masturbuje, je ve skutečnosti modifikovanou panenkou Barbie předělanou do podoby Lary Croft. To vše kvůli licenčním podvodům. (orkadimenza)

 • - Scénu „Jsi prostitutka“ ve skutečnosti vymyslel Adam Sandler v ten stejný den natáčení. (orkadimenza)