VOD (1)

Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Trailer

Shit

Horor to neni žádnej ultrageniální, spíš je to takovej béčkovej, ale moc pěkně krvavej a nápaditej, kdy za zmínku hlavně stojí vtipný profily postav a s nějakou tou nechutností si Gulager taky moc nelámal hlavu, takže se dočkáme šukajících monster, červů, zvratek, několik desítek litrů krve a hnijícího burana, ale nejlepší je stejně ten malej zmutovanej zmetek, co strká péro všude a do všeho a je mu jedno jestli to je živý a nebo ne, ostatně tohle je asi první film, kde maj monstra čuráky. Rozhodně je to zábavný, ale přišlo mi to trošku chaoticky natočený, což to trochu sráží ()

Rex Mundi

Feast mi dporúčal známy ako niečo fantastické... vraj temná Dogma. Mno, zázrak sa nekonal a tak som sa síce párkrát zasmiala a niektoré parodické nápady s "alienmi" boli fakt srandovné, ale inak nič moc. A Dogma? - Kde? IMHO zámerná béčkovitosť a originalita v klišovitosti sú v tomto prípade prínosom, no hlavným nedostatkom je réžia, tempo, nerovnomerné dávkovanie adrenalínu... a také tie veci, ktoré pomôžu zo slabého filmu urobiť bombovú "guilty pleasure", lenže aj dobré béčko môžu poslať o priečku nižšie. Tri hviezdičky s odretými ušami! ()

Chrustyn

Řádně krvavý a zběsilý horor. Režisér se nezdržuje žádným dlouhým vysvětlováním a na začátku nás jen v rychlosti seznámi s hrdiny a poté nás vrhá do víru událostí. Což by jistě nebylo na škodu ale režisér to moc nezvládá. Herci jsou neuvěřitelně prkenní a chovají se ve většině případů naprosto nereálně až debilně. Akční scény jsou zběsilé, nepřehledné a s rychlými střihy a většinou se soustředí hlavně na to aby bylo vidět co nejvíce krve, která ještě pokud možno postříká všechny v okolí. Film plyne v klasickém vyvražďovacím tempu takže už na začátku si můžete udělat seznam těch, kteří zemřou (popravdě vám už vypravěč na samém počátku naznačí kdo a jak půjde z kola ven) a postupem času si je odškrtávat. I když je pravda, že scéna s dítětem hlavní hrdinky mě celkem překvapila. Opravdu rychlý a krvavý horor ale hodně mu chybí k tomu aby se u něj mohl divák bavit. ()

T2

Rozpočet $3,2miliónaTržby USA $56,131Tržby Celosvetovo $658,573Tržby za predaj DVD v USA $3,520,689 //počet predaných kusov 203,836║ V prvom rade povedať, že tento počin nie je nič nové pod slnkom čo sa námetu týka. Ale zas na druhú stranu je to fanúšikovský počin, v určitom zmysle sa dá poveť že to je amatérske béčko čo sa v dnešnej brutálnej krvavej produkcii nestratí a teda keď neprináša nič nové aspoň svojou svižnosťou nenudí, na to že sa po celý čas odohráva len priestoru jedného bohom zabudnutého baru niekde v pustine. Nájde sa tu zopár fajn dialógov, aj vtipných. /40%/ ()

2-Xtreme

Tento film sa vážne brať nedá a on sa vážne ani seriózne netvári. Ide o ďalšiu splatter zábavu. I keď o niečo slabšiu ako je napríklad taký podobný Slither. Ale tak ako Saw a tu sa celý dej odohrával v jednej miestnosti a bol i tak pútaví. Jasný príklad keď nízkorozpočtový horor môže prekonať nejaký očakávaný film. Takže ja som sa bavil, takéto "divné" horory sa mi páčia čím dalej tým viacej. Ak máte zmysel pre čierny humor a pochopenie pre filmy takéhoto tipu, nabehnite do najbližšej video požičovne (ja viem :D), požičajte si Feast a užite si túto uchyláren. Celá recenzia: TU ()

• Jason Mewes stvárnil sám seba. (HUMOOOO)
  • Původní scénář zahrnoval mnohem více akčních scén, které však produkce ve finální verzi odstranila, aby se film vešel do rozpočtu. (Avalon820)
  • Během opevňování baru hraje píseň „New Generation“ od Skid Row a na konci filmu hraje „Never Gonna Kill Us“ od The Smashup. (Duoscop)

Související novinky

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Již po třetí se ve dnech 13.-18. března na plátno pražského kina Aero vrací přehlídka filmového nevkusu, hnusu, ošklivosti, strachu i smíchu a bizarností všeho druhu v podobě oblíbeného Festivalu… (více)