Return of the Mack (S03E05) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 42 min

 • Caszidy
  ****

  Že bych vyžadoval návrat zrovna u Damiena Dharka, tak to se říct nedá. Jinak ale opravdu solidní epizoda, kde se objevil i RIP. Off-topic - zdá se mi to, nebo se představitel Jeffersona Franz Drameh slušně zakulatil? (mantits?!)(28.11.2017)

 • Dave12345678
  *****

  Opravdu parádní díl, série se začíná pěkně rozjíždět. Mallus bude rozhodně zajímavý záporák, návrat Damiena mě potěšil. Příliš mě nebavila dějová linka o rozdělení Firestorma, ale také to nebylo úplně špatné. Rip mě zase zklamal. Každopádně se mi líbila atmosféra této epizody. Upíry mám rád, sice se žádný neobjevil, ale nevadí. Jednoznačně ale uděluji pět hvězdiček.(10.7.2018)

 • micle21
  ****

  Skoro plný počet, tentokrát jsem se docela dobře bavil. Akortá mě strašně štve návrat Damiena Dahrka. Kéž by se vrátil třeba Reverse Flash, který se tu objevil na začátku pro připomenutí. Dobré postavy odcházejí natrvalo (Stein, Leonard) a vrátí se zas ty neoblíbené..No doufam, že se akorát nikdy neobjeví Hawkmeni..(12.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace