Reklama

Reklama

Zbožňuju prachy!

  • USA Friends with Money (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Neprůbojná Olivia je bývalá učitelka, která pracuje jako uklízečka, Franny je bohatá žena v domácnosti, Christine úspěšná televizní scenáristka a Jane módní návrhářka. Ačkoli každá jiná, jsou už od střední školy nejlepšími kamarádkami a s výjimkou Franny se každá z nich právě potýká s osobní krizí. Olivia je věčně bez peněz, nemůže zapomenout na bývalého ženatého milence, a navíc uvízne ve vztahu se sobeckým Mikem. Manželství Christine se po měsících nekonečných hádek rozpadá a Jane prožívá hlubokou krizi středního věku, která se projevuje nejen věčnou podrážděností. Existuje něco, co by jim mohlo pomoci jejich potíže vyřešit? (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (97)

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Jennifer Aniston je uklízečka, uklízí bohatým domy, její kamarádky jsou bohaté. Ona nemá přítele, kámošky jsou vdané, řeší otázky manželské a problémy bohatých-co kde koupit, co jíst a co ne, jaká je kde obsluha, co si oblíct. K Jennifer její bohaté kámošky přistupují s lítostí, podporují jí, ona si připadá ztracená, ale posiluje jí, že i její kámošky přes všechno materiální zabezpečení jsou taky pěkně v hajzlu. Sledujeme takovou "krizi středního věku očima uklízečky". Manželky mají všechno na co si vzpomenou, ale nějak se vytratila radost ze života, důvod, proč jít dál a těšit se na další den. Potýkají se s poklesem zájmu ze strany manželů i poklesem svých dříve pevných ňader. No a naše hrdinka ten cvrkot sleduje a hledá sobě rovného, který by jí konečně viděl takovou jaká je a učinil ji jinou, lepší...70% Aniston je ve své civilní roli opět výborná stejně jako ve filmu http://www.csfd.cz/film/21909-hodna-holka/ . Tyhle typy rolí jsou mi na ní obzvláště příjemné, jelikož až v nich je z ní teprve opravdu moc hezká ženská. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Ano. Jsem rozežraný telvizní konzumet, co samou roztažeností neví co by a který má potřebu se vyjadřovat ke všemu, tedy pokud se to týká filmových komentářů. Takže se musím samozřejmě vyjádřit i k tomu to filmu. Na mě nijak zvlášť nezapůsobil, i když někomu by mohl pomoci jako taková malá berlička ve východisku z krize. Člověk nikdy neví a když se nad tím vším zamyslí, tak vlastně proč ne.Škoda, že tu není absolutně nic, čemu bych se jako obyčejný a prostý divák měla (mohla) zasmát. Poslední dobou mám taky pocit, že Jennifer Aniston je všech filmech stejná. ()

Reklama

GodComplex 

všechny recenze uživatele

Tohle nema s komedii naprosto nic spolecneho. Pohled do zenske mysli muze byt extremne chaoticky depresivni zazitek, s nemalym potencialem hrozby neskutecne nudy a nezazivnosti. Tady se navic jedna o analyzu internich demonu hned 4 zen, kde jen marne patrate po tom, ktera z nich ma tragictejsi zivot. Cele to tak nejak zachranuje tradicne sympaticka Jennifer Aniston, ktera ma paradoxne ze vsech situaci nejhorsi, ale zvlada to s psychicky prijemne uklidnujicim pristupem. Zklamani pro me bylo ne uplne optimalni vyuziti nastineneho financniho tematu. Precijen od neceho s nazvem "Friends with Money" bych ocekaval detailni rozbor hysterickeho vztahu zenskeho mozku k penezum, kam az je schopna zena kvuli penezum zajit atd. To tady ale dostalo naprosto minimalni prostor, takze tenhle film vlastne klame nazvem, coz je nefer. 3/10 ()

mandella 

všechny recenze uživatele

Panebože, to byla nuda. Nuda, nuda, nuda. Ačkoliv v tom hrálo hned několik mých oblíbených hereček (Frances, Catherine, Joan), dohromady to byla slátanina s pitomým scénářem. Začátek: Frances si nemyje vlasy. Její manžel je asi gay, všichni si to myslí. Jennifer je chudá. Ostatní jsou bohaté. Catherine má za manžela blbečka. Konec: Frances si umyla vlasy. Její manžel je asi gay, všichni si to myslí. Jennifer je chudá, ale našla si chlapa, který je možná bohatý, takže zapadne do party. Catherine se rozvede. No super, ještě že to bylo relativně krátké, ale jinak teda bloumání od ničeho k ničemu, přehlídka prachů a prachy jako hlavní smysl života - já vím, ten název mě měl možná upozornit, že to bude o penězích, ale člověk si říká - proč má taková Frances McDormand potřebu hrát v tomhle?? Normálně mám konverzačky moc ráda, tohle bylo ale šlápnutí vedle. ()

Her0.89 

všechny recenze uživatele

Upřímně řečeno, ani nevím proč jsem se na to dodíval. Možná proto, že jsem poslednich 30 minut zároveň kontroloval poslední zápas na mém lístku v tipu, nebo proto, že jsem chtěl vědět, jak dopadne "gej manžel" (jediná skvělá postava v tomhle depresivním snímku). (btw vyhrál jsem, jestli to někoho zajímá ;-)) ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v Los Angeles. V době natáčení filmu zde byla nejdeštivější zima vůbec. Restaurace, kde mají Mike (Scott Caan) a Olivia (Jennifer Aniston) rande naslepo, je Fred 62, též v L.A. Dalšími natáčecími místy byly New York a Kalifornie. (SONY_)

Reklama

Reklama