Reklama

Reklama

Zbožňuju prachy!

  • USA Friends with Money (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Neprůbojná Olivia je bývalá učitelka, která pracuje jako uklízečka, Franny je bohatá žena v domácnosti, Christine úspěšná televizní scenáristka a Jane módní návrhářka. Ačkoli každá jiná, jsou už od střední školy nejlepšími kamarádkami a s výjimkou Franny se každá z nich právě potýká s osobní krizí. Olivia je věčně bez peněz, nemůže zapomenout na bývalého ženatého milence, a navíc uvízne ve vztahu se sobeckým Mikem. Manželství Christine se po měsících nekonečných hádek rozpadá a Jane prožívá hlubokou krizi středního věku, která se projevuje nejen věčnou podrážděností. Existuje něco, co by jim mohlo pomoci jejich potíže vyřešit? (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (96)

nunka 

všechny recenze uživatele

Keď som si silno odmyslela hrubý nános amerických klišeovitých fráz husto sa melúcich v dialógoch, v strihoch...vlastne všade....istým spôsobom mi Friend with money bolo aj sympatické. Keďže veľmi neholdujem takémuto filmovému žánru, veľa som nečakala a po vstrebaní filmu som ani veľa nedostala..film vhodný na oddychové odreagovania sa chtivé voľné chvíle. ()

Faye 

všechny recenze uživatele

Čtyři kamarádky ve středním věku, tři z nich se nudí se svými bohatými manžely a ta čtvrtá sama se sebou. A všechny jsou zhnusené, nešťastné, zklamané. „Mám pocit, jako by mě už nic pěkného nemělo potkat ..... v tom mém báječném životě“. Velmi hořké a jak koukám prý komedie?! No možná, když se Jane, na dobročinné akci, zadívá na svůj poloprázdný talíř se slovy „ Není to trochu málo za tisíc dolarů?“, tak to by mohlo mít něco společného s komedií......ne ani to ne. Mám ráda „ukecané“ filmy, mám ráda Frances.M. i Catherine K. a Jennifer A. mě konečně přesvědčila, že už by bylo načase pustit si seriál „Přátelé“. Přesto poslepovat ty 4 * mě stálo jisté úsilí. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Štyri kamarátky prechádajú krízou stredného veku a s tým spojenými partnerskými problémami. Alebo tiež o tom ako sa jedna z nich dočká svojho síce nie moc pekného, ale aspoň poriadne bohatého princa. Stačí byť len sama sebou a hlavne skromná a šporovlivá (tie vzorky kozmetiky, krémov a toaletných potrieb bol super nápad).... Námet je teda fajn, ale scenár nedokázal naplniť moje očakávania. Len more nudy, v ktorom sa sem-tam vynorí malý ostrovček v podobe silnejšej dramatickej alebo komickej scény. Veľmi slabé vzhľadom na to zaujímavé herecké osadenstvo. 45/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ak vás už trošku omrzeli tie vážne drámy s témami, ktoré ťažia človeka nejeden deň, tak toto je ideálna oddychová alternatíva. Film má veľmi rozmanité, inteligentné a nápadito pútajúce charaktery postáv, ktoré stihnú však len zaujať, pretože priestor, ktorý by potrebovali tvorcovia na ich poriadne spracovanie jednoducho nemôže byť osemdesiat minút. Vlastne sa jedná len o každodenné problémy mierne (ne)obyčajných ľudí, ktorých by sa dali natočiť tisíce. Ale keby vyzerali napríklad aspoň takto, nemal by som až také veľké výhrady. 65%. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Velice příjemné nezávislé drama o znuděných, sebelitujících a věčně nespokojených dámách (slečen) ve středním věku. Na takové hvězdné herecké obsazení se velice příjemně kouká a ona snad i ta Jennifer Aniston není zase tak špatná herečka. Z počátku to sice chvíli trvá, než se film rozjede, ale pak to stojí za to, tedy za předpokladu, že máte rádi upovídané filmy. Slovy se tu opravdu nešetři (nadávkami a sexuálními narážkami taktéž ne). Nicole Holofcener má za sebou pouze několik seriálů (Gillmorova děvčata) a jeden film, ale na její práci to vůbec není poznat. Herce vede zkušenou rukou a u diváků dokáže vyvolat i jakés takés emoce. Chválabohu za to, že na tom prozatím nejsem tak špatně, jako všechny představitelky. Mužští představitelé si role určitě užívali, obzvláště je to poznat u Scotta Caana. Jeho záletník je zahrán velice přesvědčivě :) Nejlepší herecký výkon podle mě předvedla stará škola, a to Jason Isaacs. Postavu zahrál s přesvědčením a věřil jsem mu každé slovo... Tak ignorantskou, sebestřednou a vztahovačnou osobu by nikdo jiný nezahrál lépe. Jestli máte rádi pomalé a ukecané dramata, neváhejte. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v Los Angeles. V době natáčení filmu zde byla nejdeštivější zima vůbec. Restaurace, kde mají Mike (Scott Caan) a Olivia (Jennifer Aniston) rande naslepo, je Fred 62, též v L.A. Dalšími natáčecími místy byly New York a Kalifornie. (SONY_)

Reklama

Reklama