Neprůbojná Olivia je bývalá učitelka, která pracuje jako uklízečka, Franny je bohatá žena v domácnosti, Christine úspěšná televizní scenáristka a Jane módní návrhářka. Ačkoli každá jiná, jsou už od střední školy nejlepšími kamarádkami a s výjimkou Franny se každá z nich právě potýká s osobní krizí. Olivia je věčně bez peněz, nemůže zapomenout na bývalého ženatého milence, a navíc uvízne ve vztahu se sobeckým Mikem. Manželství Christine se po měsících nekonečných hádek rozpadá a Jane prožívá hlubokou krizi středního věku, která se projevuje nejen věčnou podrážděností. Existuje něco, co by jim mohlo pomoci jejich potíže vyřešit? (Nova Cinema)

rischa65

Na toto musíte mít náladu a mělo by vám být přes čtyřicet. Taky o tom, že si chlap po dvaceti letech manželství popovídá líp s chlápkem z ulice, než doma se svojí ženou. Tak to sedí.Kvůli J. Aniston 4. ()

George.Camel

Nudné od začátku, alespoň pro mne. Příliš roztříštěný děj, špatně se orientujete ve velkém množství postav, zasmát se nebylo čemu a během první hodiny usnete. Asi tak. ()

kiararaftl

Tento film sa mi zda podhodnoteny. Charaktery postav su neuveritelne realne. Prostredie je realne. Jednoducho film nie je ziadnym blabolom. Kamaratky ktore su na vyssej financej urovni ako ta posledna a hoci by jej mohli pomoct a ona sa tvari ze nechce, nemaju o to velky zaujem ani ony. Pre mna velmi zaujimavy film s realisticko vykreslenymi charaktermi postav. ()

mandella

Panebože, to byla nuda. Nuda, nuda, nuda. Ačkoliv v tom hrálo hned několik mých oblíbených hereček (Frances, Catherine, Joan), dohromady to byla slátanina s pitomým scénářem. Začátek: Frances si nemyje vlasy. Její manžel je asi gay, všichni si to myslí. Jennifer je chudá. Ostatní jsou bohaté. Catherine má za manžela blbečka. Konec: Frances si umyla vlasy. Její manžel je asi gay, všichni si to myslí. Jennifer je chudá, ale našla si chlapa, který je možná bohatý, takže zapadne do party. Catherine se rozvede. No super, ještě že to bylo relativně krátké, ale jinak teda bloumání od ničeho k ničemu, přehlídka prachů a prachy jako hlavní smysl života - já vím, ten název mě měl možná upozornit, že to bude o penězích, ale člověk si říká - proč má taková Frances McDormand potřebu hrát v tomhle?? Normálně mám konverzačky moc ráda, tohle bylo ale šlápnutí vedle. ()

david666

Vcelku nuda - ani jedna dějová linie mě nebavila. Moc keců o ničem. Jediné plus je, že Jennifer tady hraje v trošku méně typické roli než je zvykem. ()

kverula

Opravdu nevím, co má název filmu společného s tímto hořkým příběhem. Film není ani tak o penězích jako o vnímání života po čtyřítce. Postavám jsem úplně neporozuměla, jejich příběhy bych trochu dotáhla, ale to nic nemění na tom, že mě bavily. Vzhledem k pohádkovému konci, který mi tam jaksi nezapadl dávám nakonec za tři. ()

jirkahorn

Takové příjemně syrové, kdy si všechny postavy dokážete ztotožnit s někým ve vašem nejbližším okolí. Jen ten konec byl takový nedovařený a až do očí bijíc naivní... Každopádně do průměru se to ještě s odřenýma ušima vešlo ;-) ()

ElisR

Průměrný film, který neurazí, ale také příliš nenadchne. Ale jako večerní oddychovka je to celkem fajn. ()

Sobík

Ehm, k filmu nemám nic podstatného, co už by nebylo řečeno, jen bych snad rád upozornil přespěvatele, kteří píší, že "ta Jennifer možná nebude tak špatná herečka" , ať si pustí např. 5 let starý film "The Good Girl" a žasnou - uvidí, že Jennifer herecké kvality dokazuje již několik let. ()

JerryPilsen

Typicky ženská režie,typicky ženský náhled.Ale příběhy ze života,dobře spojené společným setkáváním postav.Na čtvrtou hvězdu mi chyběla trochu šťáva.Děj ale bez zadrhávání příjemně plynul.Taky bych prachy zbožňoval,mít je. ()

peproch

Jaké to je žít s lidmi, kteří paníze mají a já si je musím neúspěšně a relativně náročně vydělávat? Dobrá veselá sonda do pitomýho života. ()