Reklama

Reklama

Dablér

  • Česko Dublér (více)
Trailer

Pierre Levasseur je bohatý a vlivný muž. Stojí v čele velkého podniku, ale hlavním akcionářem je jeho žena. Když se tedy v bulvárním tisku objeví fotografie, na níž stojí vedle své milenky, má problém. Rozvod si nemůže dovolit, i když to milence už dva roky slibuje. Zdá se, že jedinou možností, jak z toho ven, bude zaangažování třetí osoby. Na fotografii je totiž zachycen ještě náhodný kolemjdoucí, jakýsi Francois Pignon, zaměstnanec parkoviště, kterého právě odmítla jeho vyvolená Emilie. Levasseur namluví ženě, že na fotografii se sám ocitl náhodou, že modelka Elena patří k tomu druhému muži - Pignonovi. Zároveň Pignona kontaktuje a za určitý finanční obnos jej i Elenu zapojí do předstírací hry. Ale paní Levasseurová také není dnešní a Pignonova vyvolená Emilie zjišťuje, že se s odmítnutím nabídky k sňatku poněkud unáhlila. A tak se situace poněkud zamotává... Nejnovějším příspěvek do pignonovského cyklu je určen všem milovníkům inteligentní francouzské komedie. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (126)

LuNaj 

všechny recenze uživatele

Pohodová komedie určená pro ponuré podzimní večery. Miluju francouzské komedie, obzvláště ty od Vebera. Vzpomínám na výbornou Kondomedii, která je dle mého názoru stejně dobrá jako Dablér. Možná se mi příběh o ťuhýkovi, kterému spadne do postele překrásná modelka zdál přeci o něco lepší, nežli v případě Kondomedie. Btw- hlavní postava Dabléra se jmenuje Francois Pignon a ztvárnil ji G. Elmaleh, v Kondomedii je to rovněž Francois Pignon v podání D. Auteuila. Danielovi to sedlo víc, přesto mi Dablér přijde uhlazenější, normálnější a vtipnější. I když tady chybí hvězda typu G. Dépardieu, který byl přítomen v Kondomedii. Zajímalo by mě, kdo hrál Elenu... ;-) ()

desEsseintes 

všechny recenze uživatele

Milá francouzská komedie. Od Vebera ale očekávám více scén po kterých by následoval výbuch smíchu. Bohužel, se v tomto snímku více řeší odmítnutí k sňatku nebo jestli má vztah s ženatým mužem budoucnost. Ano, není to špatná zápletka, ale podle mě není schopna navodit tu správnou komediální atmosféru, která se ve Veberových filmech často objevuje. 60% ()

Reklama

bogomira 

všechny recenze uživatele

Ještěže má francouzská komedie Francise Vebera, jinak by hůl nad ní byla dávno zlomená. Další jeho moc příjemnej filmik, kterej se ke mně dostal, opět potěšil a od začátku mě přiměl nasadit si úsměv, kterej mám ještě teď. Neproběhly salvy smíchu, ale to jsem ani nečekal a nevyžadoval. Na zlepšení špatný nálady jako dělaný. A proč "jako"? ()

Chandell 

všechny recenze uživatele

Tak jsem namísto nervů při finále Ligy mistrů (stejně to dopadlo jinak než bych si přál) zvolil oddychovou romantiku, při které se mi udržel úsměv na tváři po celou dobu. Milé, inteligentní, Francouz(s)ky nádherné - Alice Taglioni (topmodelka Elena) s Eiffelovkou v pozadí (viz galerie k filmu), to je pohled na který se nezapomíná … --- “Vy mi zaplatíte, abych bydlel s topmodelkou?! “ ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Příjemná francouzská komedie o prekérní životní situaci, do které se dostane bohatý sukničkář. Film umí pohladit a na Alice Taglioni se moc hezky kouká, kdo by ji nechtěl mít alespoň na týden v bytě. Francois Pignon tentokráte nevýrazný, ale je docela možné že právě takový měl přesně být hlavní představitel. Po skvělém Drž hubu! Přece jen ústup z pozic pro Vebera. 55% ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Během natáčení skočil ze střechy paláce Chaillot sebevrah. Nikomu jinému se naštěstí nic nestalo, nicméně některé herce a členy štábu dělilo od padajícího těla jen několik metrů. Někteří diváci, kteří netušili, že se nejedná o kaskadéra, začali tleskat. (Zdroj: Francis Veber: Ať to zůstane mezi námi) (Bernhardiner)
  • Terasa restaurace u paláce Chaillot, vedle které se nacházelo stanoviště parkovačů aut, byla falešná. Přesto se u ní zastavovali japonští turisté, kteří si tam chtěli rezervovat stůl. (Zdroj: Francis Veber: Ať to zůstane mezi námi) (Bernhardiner)

Související novinky

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (více)

Reklama

Reklama