Dablér

Dublér

• Francie

La Doublure

• Itálie

Una Top model nel mio letto

The Valet

Komedie / Romantický

Francie / Itálie / Belgie, 2006, 82 min

Docela určitě nejslabší Veber, přesto stále ucházející podívaná. Co tomu nejvíc chybělo, byla paradoxně stálice jménem Pignon. Elmaleh je totiž sice sympaťák, ale zato je ze všech Veberových představitelů vůbec nejmíň "piňónovatej". Tu nejvtipnější roli takhle nakonec "vyfásl" Michel Aumont, jenž ze svý pětiminutovky na place vytěžil absolutní maximum. --- "Já s nikym nešukám, sakra!"(28.8.2013)

Tak to je přesně to pravé na horké a slunečné dopoledne. Francouzi mě snad nikdy nezklamou. Prima film, prima herecké obsazení, prima zápletka, prostě výborná pohodová romantická komedie a určitě lepší průměr. Jinak už druhý film za sebou s Gadem a zatím hraje jen ty trubky i když ke konci se do toho už konečně trochu obul. Možná mu tu jednu * nakonec ještě přihodím :)(19.6.2013)

Těžko říct proč, ale tenhle film mi prostě přirostl k srdci. Působila z něj taková pohoda, dobrá nálada, vtip. Navíc je v tom "trocha Francie" a ta mě nikdy nezklame :) Upřímně, být tak v situaci toho trdla, kterýmu se do domu nastěhuje top modelka, ještě mu za to zaplatí.. pánové, kdo z nás by to nechtěl aspoň zkusit? :) Já si u tohodle filmu vždycky odpočnu a proto si ho rád pouštím i víckrát, což s mnoha filmy nedělám :-) 100%(9.8.2012)

Presne toto je ten typ humoru, ktory je CZ a SK divakom /a samozrejme cechoslovakom/ asi najblizsi, a nie kopa americkych umelotin a la Meda. Film ma dobry pribeh, akurat trochu dlhsie trva, kym sa rozbehne. Reziser Francis Veber /Kondomedie, Muz z Acapulca/ natocil sympaticku milu a dobre ubiehajucu francuzsku komediu, ktorej sefuje Daniel Auteuil /Nenapravitelni, L´adversaire, Jean od Floretty - a pochopitelne Auteuila povazujem za vyborneho herca/, dalej nadherne dva baby, a to konkretne Kristin Scott Thomasovu /Ctyri svadby a jeden pohreb, Lov Lososu v Jemenu/ a nadhernu Alice Taglioni /Nebezpecna Korist/. Film ma tempo, nuda bola stlacena na minimum, takze divak moze byt spokojny : 77 %(1.8.2015)

Asi mám romantiku prostě rád. Držím palce všem těm zamilovaným zoufalcům, aby se vymotali ze všech překážek a padli si do náručí naplno a bez zábran. Kdybych tyhle pocity neměl, nebyl bych snad ani dobrým člověkem. --- Tahle Veberova komedie je laskavá a vtipná. Neohromí, ale nezklame. Zlepší náladu. Doporučuji.(23.8.2015)

• - Během natáčení skočil ze střechy paláce Chaillot sebevrah. Nikomu jinému se naštěstí nic nestalo, nicméně některé herce a členy štábu dělilo od padajícího těla jen několik metrů. Někteří diváci, kteří netušili, že se nejedná o kaskadéra, začali tleskat. (Zdroj: Francis Veber: Ať to zůstane mezi námi) (Bernhardiner)

• - Terasa restaurace u paláce Chaillot, vedle které se nacházelo stanoviště parkovačů aut, byla falešná. Přesto se u ní zastavovali japonští turisté, kteří si tam chtěli rezervovat stůl. (Zdroj: Francis Veber: Ať to zůstane mezi námi) (Bernhardiner)