Hudbu složil, slova napsal

• USA Music and Lyrics (více)

V 80. letech byl Alex Fletcher členem slavné hudební skupiny PoP. Zatímco jeho kolega Colin Thomson i po jejím rozpadu zůstal na špici hitparád, Alex upadl do zapomnění. Vystupuje už jen na plesech a poutích, kde jeho publikum tvoří hlavně bývalé fanynky, které už většinou překročily čtyřicítku. Se situací je smířený a žije celkem spokojeně. Jednoho dne se však objeví nečekaná nabídka. Nejúspěšnější popová hvězda Cora Cormanová byla kdysi také fanynkou PoPu a chce, aby pro ni Alex napsal nový duet, který by s ní zazpíval na turné. Písnička musí být hotová během několika dnů. Jenže Alex už deset let nenapsal ani notu. Pustí se do práce se sebevědomým textařem Gregem, ale moc se jim nedaří. Potom se však objeví svérázná Sophie, zaskakující za nemocnou kamarádku, která se Alexovi stará o kytky. Při zalévání jen tak mimochodem hravě dokončí rýmy, s nimiž se muži trápili, a když se Greg urazí a odejde, pokusí se Alex dívku přemluvit, aby mu pomohla. Sophie zpočátku váhá, ale nakonec na návrh přistoupí. Při práci se pomalu sbližují, svěřují si krachy v profesním i osobním životě a složí písničku, z níž je Cora nadšená. Autoři úspěch náležitě oslaví a stanou se milenci. Idyla však netrvá dlouho... (TV Nova)

p6qwre

tak jsem si říkal, že je to sice nuda, vůbec ne komedie a vůbec ne romance, ale dá se to přežít. Jenže to jsem ještě nečekal, že celý film je pouze předehra k úplě hroznému finále, posledních 10 minut jsem opravdu trpěl... ()

Guzo

Až na ten Grantův přitroublý britský přízvuk docela pohodová romantická komedie. Nic nového pod sluncem, ale minimálně Drew Barrymore opět nezklamala.. A i když pop zrovna nemusím, ty písničky byly docela chytlavé ;-) ()

mkubalikova

60% za film a 10% za PoP! Goes My Heart. Výborně jsem se bavila už od úvodních titulků, ale scéna ze středoškolského srazu mě úplně dostala. ()

Dagoussek

Příjemná, pohodová, hudební, romantická komedie, u které si příjemně odpočinete :-) a že ten Hugh Grant krásně kroutí prdelkou, co? :-* ()

P1tr

Kvalitní romantická komedie se sympatickým obsazením a nečekaně kvalitními hity, které mě dokopaly k sehnání soundtracku. ()

mikulem

Po technické stránce film nemá chybu. Vkusně vzdává hold mé oblíbené hudební periodě 80. let. Hudba je skvělá, procítěná a realistická. Nepamatuji, že by mi pouze hudební stránka filmu někdy udělala takovou radost. Bohužel ale film padá na hubu kvůli otřepanému, tisíckrát viděnému příběhu, ve kterém není prakticky nic, co bych chtěl vidět podruhé. Promarněná šance. Raději zamáčknu slzu a poohlédnu se po soundtracku. ()

blixadovan

Jako konverzační komedie by to fungovalo docela dobře, hlavní postavy byly vtipné a do rolí pasovaly. Nepříliš povedená byla ovšem zápletka a zoufale špatná byla postava hvězdičky Cory, co to bylo? ()

Darth_AK

No dobře, tohle je typická 3 hvězdičková komedie, ale Hugh Grant hrající vyhaslou hvězdu z fiktivní kapely PoP to tahá na 4*, nemůžu si pomoct. Vložky s jeho fanynkami jsou jednoznačně nejvtipnější částí filmu "Girls, tell me, are these pants too tight?" Já se prostě vždycky dobře pobavím, už jen úvodní song je na 5*. ()

Soweek

Příjemná, spíše úsměvná než humorná věc a samozřejmě typicky Grantovsky romantická záležitost. Ačkoliv jsem se tentokrát na modrookého rozpačitého Hugha těšil, zejména kvuli tematice, romantika zasazená do hudebního prostředí mě zas tolik nezaujala. Musíte to celé brát jako takovou malou pohádku/parodii, protože takhle to ve světě samozřejmě nechodí. Úvodní PoP video a orgasmická popová star Cora v podání nového mladičkého sexy idolu Hollywoodu Haley Bennet tomu přidávají aspoň nějakého ducha(nebo rovnou celého Budhu:-) ) . Vaší přítelkyni se to ale určitě líbit bude, takže neváhejte s tímto filmem na večery pro dva. 3,5 ()

ferero

Po dlouhé době se mi konečně naskytla k zhlédnutí kvalitní komedie v doprovodu velmi solidní hudby. Hugh Grant si s touto rolí poradil přímo bravůrně a jeho taneční kreace byly vemi originální. Nesmím opomenout také velmi vydařený úvodní klip, který od začátku nasadil vysoké tempo. ()

Rousse

Ale joooo - "Pop goes my heart!" spolu s kroutícím se zadečkem elegána Hugha Granta si mě získal. Byly tu i aspirace na vyšší ohodnocení - některá místa završená děsne přeslazeným a typicky amíkovským koncem tomu ovšem sebral vítr z plachet. Cvakni si prupiskou! ()

Marty89

Tak tohle je vážně asi jediný film, na kterém se mi nejvíc líbily jak úvodní tak i závěrečné titulky. Pop! Goes my heart je prostě skvělá. Tím samozřejmě nechci říct, že by film jako takový nebyl dobrý, ale na víc, než 3* to nebude. ()

Chise

Hugh Grant i ta malá holčička z ET už nám nějak zestárli! Přesto dělají už dvacet let to samé...a lidi už to přestává bavit. ()

Lencha

Nemůžu si pomoct, ale Hugh Grant mi posledních pár let přijde, jako by hrál jedno a to samý...výraz, téma...nevím, jestli je to tím, že nic jinýho nezvládne, nebo si vybírá filmy, kde je pořád v té samé roli. Hrozně komicky působil při zpěvu a těch jeho tanečních kreacích:-)))))))) Drew je ve svých výkonech taky pořád stejná, ale tak nějak mi to u ní vadí míň jak u Hugha. Film mě celkem bavil, ale vůbec jsem necejtila žádnou chemii mezi hlavníma představitelama:-( A to to mělo být o lásce...A ta hvězda Cora...příšerná. No film bych zařadila mezi průměrný...neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. ()

sedm.1

Žánr romantických komedií není zrovna můj šálek kávy a když už tedy nějakou shlédnu,většinou na mě zapůsobí tak nějak stejně,ikdyž základově jsou opravdu různorodé.Právě i Hudbu složil, slova napsal má podle mě docela originální námět,ale postupy jsou zde naprosto neměné,takže co se má dít,se stane,vše je pro tento žánr předem dané,odbočit nelze,takže to samozřejmě ve výsledku na mě mělo stejný dopad jako jakákoliv jiná romantická komedie.Něco tu zabralo víc(kýčovitá popová hudba byla docela chytlavá a ikdyž postárlý,tak stále sympatický Hugh Grant má ještě stále co nabídnout),něco se povedlo naopak méně(odporná,slizká a trapná Drew Barrymore)a něco se nepovedlo vůbec(jěště odpornější,slizčí a trapnější Drew Barrymore,ostatně jako vždy).Té zábavy je zde sice tentokrát opravdu méně,autoři spíš vsadili na onu romantičnost,které pak podřídili téměř vše,ale i díky sice očekávanému,přesto né úplně přeslazenému konci jim to docela nakonec i klaplo.Já zkrátka Hudbu složil, slova napsal považuji za další z řady průměrných romancí,která mohla být bez Drew Barrymore ještě o něco lepší,přesto mohu tento snímek označit za koukatelnou pohodovou oddychovku. ()

Dinosaurier

Geniální úvodní Pop! song, který je doopravdy jak vystřižený z 80tek. Bohužel to je tak asi jediné zábavné na tomto snímku. ()

herr_carter

Pokud to dají do kupy na filmovém plátně zrovna Hjů a Drjů, pak to nemůže být průser, naopak. Bylo hodně příjemné sledovat,jak se ti dva přes klasická klišovitá úskalí k sobě pomalu ale jistě dostávají, hvězdičku navíc dávám za finální oplodňovací song, který věnoval Hjů Drjů, ten se fakt povedl..................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()