surprise

Mám prostě slabost pro Alexandra Aju i když hororům neholduji. To je takový paradox mých filmových choutek. V tomto je vše výborně připraveno, poskládáno a vygradováno. Jediná výhrada se týká až moc fantakstnímu závěru, který ovšem má svou fantasktní logiku. S novým shlédnutím můj obdiv nekončí. ()

Pointer

Klasický horor z ešte typickejšieho prostredia spálenej budovy s normálnymi hercami a celkom príjemnými hereckými výkonmi. Filmík čo ani nejak extra nevystraší, ani nejako extra nenadchne ale na druhej strane ani nesklame, proste klasická zábava na piatkový večer pre spoločensky nenáročných ľudí. Zaujímavá atmosféra, prvky gradácie v tretej štvrtine filmu a asi jedna lakačka. Odporúčam slané pukance a ovocný džús. ()

NeverEver

Spokojenost a misty dokonce velka spokojenost. Lekani jsem tam mela vic nez dost, napeti ze me neslezlo az do konce a tleskam za zaver - konecne neco originalni (trosku na zpusob japonskych/asijskych hororu), ale i tak to zafungovalo (pro me neocekavane - a to se cenni vysoko!). Kiefer byl navic uzasnej a docela jsem litovala, ze tech 100 minut ubehlo tak rychle...4* (jen si preju, aby autori konecne pochopili co funguje a co ne... a prestali tocit ty hororove slataniny...); na FAMU doporucuji zaradit jako "povinnou cetbu" :-)! ()

Patroxi

užasná atmorsfééra drama na plné obrátky hororové zvuky v pravý moment kdy čekáte že něco bude tak nic není a naopak ! :) fakt super horůrek ! a finish opravdu mocný ... nevím proč jsem odkládal tento film tak dlouho zaručených 5 hvězdiček ubral bych ale nebudu ubral bych za totožný konec jako u silent hillu akorát to není otázka dimenze ale ukotvení do obrazu v zrcadle. ! ()

vorel999

Moc pěkně zpracovaný horor s pěkným příběhem a koncem, který sem nečekal, ale nepobral jsem, proč se na konci dostal do světa za zrcadlem. Pěkné herecké výkony až na Amy Smart, která to v té vaně podle nezahrála přesvědčivě. Jinak skvělá atmosféra a efekty tak průměrné. Moc pěkná hudba od pana Navarreta, který se už předvedl v mnoha pěkných filmech. Jo a ty jeho děti mi tam taky moc nesedli, ale líbil se mi tu Jason Flemyng a moc pěkné prostředí vyhořelého domu. Dávám 70%. ()

Jeez

Po tomhle filmu se do zrcadla raději nepodíváte :) Úvod dobrý, strach ze zrcadel dobrý námět, ale ten konec dost nelogický, bez nápadu. Celkově škoda, mělo to našlápnuto dobře. ()

Filatov

To byl nářez! Tohle jsem opravdu nečekal. Úvodní hudba se rozezní v rytmu Exorcisty a pak to začne. Není to sice horor, ale příběh mě doslova upoutal k obrazovce jak byl záživný. Pár scén bylo znepokojivých a konec celé vyšperkoval. Pak, že nejsou paralelní světy. Tohle přesně mám rád a Kiefer je super i když jsem mu na tuhle roli nevěřil. ()

zekon

Zvláštní že jsem na něj narazil až teď, 7 let po vzniku. Přitom je to celkem neotřelý námět a dost slušně zpracovaný. Za scénář dávám 4* i když bych za nesmysly a nelogičnosti, kterých je tam dost srazil min. 1* nicméně konec mě donutil to nechat tak :) Namíchat do zrcadel odrazy ve vodě, nechat zrcadla na zdech a raději je zamalovat atd atd. ()

zeromen

Docela podařený horůrek, se zajímavým koncem. Dal bych čtyři hvězdičky ale dávám jen tři za mizivého herce v hlavní roli, toho fakt nemusím. ()

vinducha

Tohle jsem viděl poprvé ve Venezuele na cestě busem a díval se na to s námi i řidič toho autobusu ,  podotýkám , že za jízdy , takže opravdový horor s neskutečným napětím . Jinak ty prostory opuštěných nemocnic a sanatorií, tak tady může pokazit film jen úplný trouba , což pan Aja není. Skvělý horor od začátku do konce . ()

Miroslav.Zac

Já jsem spokojený, co napsat víc? Plusem filmu je jeho délka a nenáročnost příběhu (prostě vypnete a užíváte si, aniž byste pak na konci nadávali, že jste film nepochopili). Mínus? Ani vám nevím. Prý tam byly nějaké nelogičnosti, ale já si jich nevšiml. A K. Sutherland je fajn herec... ()

Calibos!

Velice zajímavé...čekal jsem prosté béčko, ale dostalo se mi dobrého horroru. Prostředí ve kterém se děj odehrává funguje samo o sobě, ale tím neříkám, že herci jsou špatní. Něco je zbytečně přehrané, ale víceméně se na to dá koukat. Milé překvapení, které se povedlo. zrcadlo, zrcadlo..kdo je na světě nejkrásnější?... ,,mno přece ohořelá žena" ()

Hemp

Skvělé! Aja je novodobý hororový génius! Už když jsem viděl Noc s nabroušenou břitvou, bylo mi jasný, že tohohle člověka stojí zato sledovat. Zrcadla jsou naprosto klasické hororové schéma. Ale tak umě řemeslně natočené, tak skvěle zahrané, s perfektním spádem a brilantní hudbou! Bez hloupého amerického patosu, což jak je vidět podle ohlasů zde zapříčinilo tak nepravdivé a nízké hodnocení tohohle kousku. Jistě pokud je někdo zvyklý koukat na seriál 24 hodin, Ošklivku Katku a k tomu do zásoby dokola mlet o tom jak je Dark Knight neuvěřitelný film století, takový člověk Zrcadla neocení. Ukažte mi nekoho kdo natočil v posledních 10 letech lepší horror, to půjde těžko leda tak zase Alexandre Aja (Noc s nabroušenou břitvou)! Hodnocení 90% ()

Pattrick

Chtěl jsem tak moc dát 5*, ale za to minimum smrtí to je těsně pod 5. Ale Aja i tak má zasloužené 4, protože vybudoval slušné napětí, ujeté 2 smrti, holt horory fakt umí. Konec byl opravdu skvělý, jako rozjezd. Pak nastala menší nudná stopáž, která byla vyplněna zasejc něčím zajímavějším. Kiefer je můj velmi oblíbený herec a to hlavně díky jeho drsnému hlasu, kterým si mě získal z 24 hodin. Já jsem byl hodně spokojený a snad se dočkáme pokračování ()